Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerető vagyok. Így csak a 2....

Szerető vagyok. Így csak a 2. -ik vagyok a szerelmem életében. Lehetek-e még én az első? Van rá esély? Vagy csak szexre kellek?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt titokban a párommal. ő 37 éves, 12 éve házas és van 2 gyereke. nagyon jól megvagyunk, imádjuk egymást. de akárhányszor felhozom neki azt a témát, hogy váljon el a feleségétől, mindig kitér a válasz elöl és gyorsan másra tereli. néha úgy érzem, csak pocsékolom az időmet. van/volt már valaki ilyen helyzetben?? azt akarom, hagyja ott a feleségét! már rég óta nem jó a kapcsolatuk. akkor meg mi értelme?! 24/N
2010. júl. 29. 12:04
 21/91 anonim ***** válasza:
84%

A kérdező kommentje:

de szerintetek sehogy nem tudnám elérni, hogy elváljon?? :S


És akkor neked lesz egy elvált 37 éves 2 gyerekes pasid?

Kurv@ nagy életcél. Nincsenek nagy igényeid, mondhatnám igénytelen vagy.:))))

2010. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 anonim ***** válasza:
64%

sajnos én is jártam már igy,szerető voltam,igaz,csak rövid ideig. Amint felhoztam neki a témát, hogy legyünk csak ketten,hagyja ott a nőjét,vége lett...neki kényelmes volt, hogy otthon az asszony főz,mos,vasal,neveli a kölykét időnként szétteszi a lábát...mindent megkap.

Tőlem "csak" szexet és igazi érzelmeket,szenvedélyt kapott volna,mégis inkább a másikat választotta...

szerintem a gyerek nagyon sokat nyomott a latba. Ha az nem lett volna,lehet megteszi. Nem tudom. De nem akarta elhagyni a gyerekét( legalábbis nekem ezt mondta)Meg persze a kényelmes életét,ki tudja lehet hitel is volt a házon,nem tudom.Túl macerás mindezt felrúgni egy olyan nőért,mint pl én aki túl csinos és független ahhoz hogy hosszabb távon mellette maradjon.Biztos az is benne volt hogy én nem lennék olyan mint a felesége,ki tudja lehet elhagynám egy másikért...akkor meg minek essen két szék közül a pad alá??

soha többet nem szeretek bele egy családos pasiba,nem éri meg. Ez az egész csak akkor éri meg,ha Te nem vagy szerelmes. Csak jókat kúrtok és annyi.Sajnálom hogy ezt kellett írnom...tudom min mész keresztül :((

2010. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 A kérdező kommentje:
roh.adjon meg! akkor szakítsak vele?? de előtte még elmondok mindent a feleségének! nehogymár hüly.ítsen mindenkit, mert neki így kényelmes!
2010. júl. 29. 12:24
 24/91 anonim ***** válasza:
40%

Egyetértek a többséggel, aki azt írta, hogy szakíts mert csak pocsékolod az idödet.

DE.

En ia szeretö voltam, nekem is azt mondta, hogy rossz a kapcsololata a feleségével. Gyerek nem volt szerencsére. Nekem mindenki azt mondta, amit neked, hogy idöpocsékolás, keressek mást.

Nem tudtam elhagyni, szerettem, csak öt akartam. Nem csak beszélt, hanem elhagyta a feleséget, szétköltöztek, és bár nem vagyunk házasok (mert én nem szeretnék férjhez menni), én vagyok számára az elsö és nagyon szeretem!!!

Ès ö is engem.

sok szerencsét, lehetetlen nem létezik, de mindkettötöknek akarni kell, ha nem igy van, akkor sajnos pazarlod az idödet.

25/L

2010. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 anonim ***** válasza:
81%

Én sokszor olvastam,hogy a férfi mindig azt mondja a szeretőjének,hogy rossz a házassága,és évek óta nincs szex a feleséggel..Persze a végére mindig kiderül,hogy boldog ember,csak a felesége nem sejti,hogy az imádott férjének szeretője van,és állandó szex van...

Egyébként meglep,hogy 2 éve nyaggatod,de neked ilyenkor eszedbe jut,hogy 3 ember életét teljesen tönkre teszed??

Ha a feleséget nem veszem akkor is ott van 2 kisgyerek!!

De megnyugszik az ember mert az írásodból rögtön kijön,hogy nem leszel más csak egy hétvégi szerető...

Még valamit..

Hallottad már azt,hogy amit adsz az életben azt is kapod vissza??

Szóval ne keseredj ha egyszer talán feleség és anya leszel,akkor a te férjednek is lesz szeretője...

(nem tudlak sajnálni sem a mostani sem a jövőbeni életed miatt)

2010. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/91 anonim ***** válasza:
87%
Ja, mond el a feleségének. Szerintem a Józsi barátba kellene, hogy még a szomszédok is azon röhögjenek:))))
2010. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/91 anonim ***** válasza:
56%
Van rá esély persze,csak a feleségét kell felhívnod,hogy mivan.MONDJUK AKKOR JÓ SZEMÉT LENNÉL xd VAGY MAJD A FELESÉG MAGÁTÓL RÁJÖN..XD
2010. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/91 anonim ***** válasza:
100%

egy házasságban vannak rosszabb napok, akivel együtt élsz ott vannak napi problémák, de ki mondja h már régen rossz a feleséggel?....csak nem a pasi....vagy mástól is hallottad? Nyilván nem mivel csak ő mondogatja ezt, egyébként meg kényelmes neki, h van egy fiatal szeretője és egy gondoskodó felesége, aki neveli a gyerekeket és rendben tartja az életüket.

Mi az h jól működik a kapcsolatotok? Szoktatok együtt lófrálni? nyaralni? ha szükség van rá ott van? tiszteld magad annyira, ha ne élj tovább egy ilyen kapcsolatban, ahol Te csak a második vagy!!!

2010. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/91 anonim ***** válasza:
88%

Hagyd a fenébe,és éld az életed.Gonoszkodnod sem kell,mert nem apasast fogod megbántani,csak a gyerekeket és a feleséget..ŐK meg tényleg nem tehetnek róla,hiszen ők is áldozatok..Amúgy is mit gondolsz mi lesz a undorító módon viselkedsz??A feleség sírni fog,gyűlölni fog téged(mert te voltál aki elcsábította a férjét),de a férjnek meg fog bocsájtani a 2 gyerek miatt,meg talán azért mert ő tényleg szereti a férjét..

ÉS a férj? Végre megszabadul tőled,és újra lázasan fog udvarolni,szeretni a feleségét..

2010. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 anonim ***** válasza:
89%
Miért érzem úgy,hogy ez kamu kérdés? Tényleg mi döbbentettünk rá,hogy szakítanod kellene vele? Nem most jön az a rész,hogy de hát szereted és nehéz elhagyni?
2010. júl. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!