Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerető vagyok. Így csak a 2....

Szerető vagyok. Így csak a 2. -ik vagyok a szerelmem életében. Lehetek-e még én az első? Van rá esély? Vagy csak szexre kellek?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt titokban a párommal. ő 37 éves, 12 éve házas és van 2 gyereke. nagyon jól megvagyunk, imádjuk egymást. de akárhányszor felhozom neki azt a témát, hogy váljon el a feleségétől, mindig kitér a válasz elöl és gyorsan másra tereli. néha úgy érzem, csak pocsékolom az időmet. van/volt már valaki ilyen helyzetben?? azt akarom, hagyja ott a feleségét! már rég óta nem jó a kapcsolatuk. akkor meg mi értelme?! 24/N
2010. júl. 29. 12:04
 81/91 anonim ***** válasza:
79%
NEM LESZEL SOHASEM AZ ELSŐ. A saját érdekedben szakíts a pasival!
2010. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 anonim ***** válasza:
72%

16:22-nek

Nem, nem úszta meg ejnye-bejnyével.

Még mindig dolgozik a "bocsikán"

2010. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/91 anonim ***** válasza:
66%

16:58-nak:

Egy a vége, eredményes voltam ...és vagyok.

Kérdező:

Csak szexre kellettél, kiegészítésnek a nehéz napokra.

2010. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 anonim ***** válasza:
71%

Tudom, a szerelem vak. De miért gondolod, hogy ha a feleségét elhagyja, veled nem tenné ugyanezt.

Mindazonáltal te nem csak egy férjet vinnél, hanem egy családfőt is, két gyermek apukáját!!!!

Végiggondoltad te ezt?

Ha te szülsz két gyermeket valakinek, és ő hagy cserben???

Csak fordítsd meg a helyzetet! És menekülj ezerrel!!!

2010. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 anonim ***** válasza:
85%
Ha engem csalna évekig a férjem, akkor imádkozom, hogy legalább bosszúvágyból szóljon a csaj! Ne pazaroljak többet egy ilyen emberre, ne kelljen tovább megalázásban élnem. Lehet, hogy mindenki szereti homokba dugni a fejét, én nem! És a legrosszabb, amikor mindenki tudja, de nem szól, mert nem rá tartozik. Ha így alakulna, remélem lenne valaki aki szól!
2010. júl. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 anonim ***** válasza:
82%
az a baj, hogy a férfiak kimagyarázzák magukat, a feleség meg nekik hisz, elkezdenek érvelni az elmúlt évekkel, meg hogy: "ha nekem más kéne már léptem volna" meg "ittvannak a gyerekek" stb stb, míg a feleség végül a férjének hinne :S
2010. júl. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 anonim ***** válasza:
59%

Valamiért nem tudom elhinni, h lehet egy nő annyira hülye, h nem veszi észre, h a párja évek óta félremegy... Valószínűleg inkább strucc politika. Én nem veszek róla tudomást, te pedig nem hagysz el...

Egy-két alkalmat meg lehet úszni, de 2 évet??? Nem hiszem.

2010. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 anonim ***** válasza:
57%

Nekem speciel az a véleményem, hogy egy harmadik nem tud elvenni senkit senkitől, maximum az elválás folyamatát tudja felgyorsítani.

Lehet lepontozni, bár én csak a kérdésre válaszoltam úgy érzem.

2010. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 anonim ***** válasza:
54%
szia! en is szereto vagyok, es ami 23 eves, a pasim 33! szerintem egy cipoben jarunk!en is ezeken a kerdeseken szoktam tepelodni!nalam is ugyanugy van mindig tereli a temat ha felhozom a valast!adtam neki egy utolso hataridot amiben vegulis egyutt allapodtunk meg decemberben most julius van, novemberre azt mondta hogy mar nalam fog lakni, de meg semmi mozgolodast nem latok hogy vallna!sok sikert es kitartast kivanok neked! irhatnal privit hogy meg beszelgessunk:)
2010. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit agyon kell rugdosni, az inkább a férj.
2010. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!