Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy össze jöttünk a másod unokatesómmal?

Figyelt kérdés
Én 18L, ő 21F

2020. jún. 21. 23:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
29%
Ez ugyanaz az inceszt-mániás kérdező, aki már többtucat kérdést feltett, vagy egy új?
2020. jún. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem vérfertőzés... aki szerint az, az olvasgassa már a ptk-t és a btk-t
2020. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
72%

Hát én rokonnal biztos nem kezdenék ki. Lány vagyok és összesen vagy 10 srác unokatesóm, másodunokatesóm van innen-onnan, egyesek egész jóképűek is és hasonló érdeklődési körük is van, de a tudat, hogy rokonok vagyunk, egyszerűen halálunkig erősebb lesz, mint hogy valaha potenciális partnerként tekintsek valamelyikőjükre.


Kérdező, mennyire komoly a dolog köztetek? Azért kérdem, mert hallottam már "összejöttünk"-öt egy éjszakás kalandra is, nem csak rendes kapcsolatra. Mindenképp gondoljátok át, hogy tényleg ezt akarjátok-e, mert talán a legkevésbé rossz/nehéz az lesz, ha rosszallóan néznek rátok. Az érdeketekben jobb lenne, ha csak a pillanat heve vitt oda titeket és ez az egész egy ideiglenes fellángolás. Ha nem így van, és tényleg együtt akartok lenni, akkor szerintem egy ideig maradjon titok az egész, és ha már eltelt egy kis idő, és tényleg komolyan gondoljátok, akkor avassátok be a szülőket. Valószínűleg nem fogják jól kezelni a dolgot, de ha valóban annyi idősek vagytok mint amit a leírásban is írsz, akkor már nem sok beleszólásuk van, mert mindketten felnőttek vagytok.

2020. jún. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
35%

12:

Ja, hogy ha nem ismered a másodunokatestvéreidet, akkor c..gány vagy, aki azt sem tudja hány testvére van?


Csak számold ki, egy átlagos csaladban hány másodunokatestvér van, illetve hány ember ismerte a dédszüleit, mint összekötő kapcsot.


Speciel én egyetlen másodunokatestvéremet sem ismerem, mert egyik ágon nincsenek (nagymamám testvérének meddő volt a felesége, nagypapám testvérei halálukig szinglik voltak), a másik ágon pedig 4-ből 3 dédszülőm meghalt a háborúban, és földrajzilag is távol voltak, ezért nem ismerem nagyszüleim testvéreinek leszármazottait. Ha véletlenül egyikkel jöttem volna össze, akkor egyébként a becsült genetikai távolságom nagyobb lenne, mint random 2 ilyen szinten nem rokon embernek apám szülőfalujában, mivel 5-öd, 6-od unokatestvéri ágakon mindenki rokon, de úgy sokszorosan rokonok, és nem kaptak távoli géneket, mint ahogy az eltérő országrészekből származó apám-anyám házasságával én igen.

2020. jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Vad-Ász válasza:
41%

Ha már a másodnál tartunk ott ha harmadik is.

őt még annyian se ismerik. én is csak ez egyiket ismerem.

Ha nem ismered és ismerkedés alatt derül ki , mikor már összeboronálódtatok akkor szerintem nincs benne semi gáz.

igen kicsit furi leheta szitu . de basszus nézzük át a családfát mielőtt lefekszünk valakivel , hogy nem e rokon valamilyen formában?

2020. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Ollókezű Edward ***** válasza:
41%

2 másod-unokatestvéremet ismerem, vagyis ismertem gyerekkoromban. Én mondjuk nem jönnék össze velük, az egyik nagyon fiatal is lenne hozzám, de a velem egyidős fiúval sem. Szerintem abban nincs semmi rossz, ha mondjuk nem ismerik egymást, összejönnek, és akkor derül ki. Az már jóval furább, ha eleve úgy nőttek fel.

Amúgy itt egy ábra arról, hogy hány % közös DNS-e van különböző rokonoknak:

[link]

Oldalági rokonnal pedig lehet házasodni, így első unokatestvérrel is.

2020. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!