Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éljem túl a elválást?...

Hogyan éljem túl a elválást? Megszakad a szívem. Szeretjük egymást! Hogyan tudnám maradásra bírni?

Figyelt kérdés
A barátom külföldre szeretne menni dolgozni, mert nem elég neki a pénz amit a munkájával keres, 23 éves egy irodában dolgozik, de tényleg nincs megfizetve. Én 19 vagyok és most megyek egyetemre, nem akarom otthagyni az egyetemet azért, hogy menjek külföldre dolgozni, és neki könnyebb most már munkát is keresni, mivel van egyeteme, nekem meg csak érettségim van. 8 hónapja vagyunk együtt csak, de ez a pár hónap olyan volt mint egy örökkévalóság, nem tudom mit kezdenék nélküle, nekem Ő volt az első szerelmem. Vele szeretnék maradni, Ő is ugyanígy érez, nem le akar rázni. Menjek el vele külföldre, de a szüleim sem vennék jó néven ha elmennék, és én is szeretnék egyetemre menni, mert nagyon sokat tanultam, hogy ide bejussak. Próbáljam meg elfelejteni, vagy hogyan tudnám rávenni arra, hogy mégis maradjon? Mondtam, hogy egyetem után én is elmegyek, de neki az már túl késő. Szeretem Ő az életem, olyan mintha a másik felem lenne, imádjuk egymást, de megszakad a szívem.
2010. aug. 2. 12:41
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
56%

1; Ha tényleg szereted, akkor menj vele. Külföldön megtanulsz hipp-hopp egy nyelvet. Aztán, ha hazajössz néhány év múlva, még mindig mehetsz egyetemre.

2; Ha tényleg szeret téged, akkor ne menjen külfölde, hanem érvényesüljön itthon úgy, ahogy tud. Ha nem megy elsőre, akkor keményebben kell nekifognia és próbálkoznia újra, de legalább veled együtt boldogan.

3; Valamelyikőtök mégsem szereti annyira a másikat.

2010. aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
ha valamelyikőtök feladja az "álmát" megfogjátok bánni.az egyik fél azért mert feladta a másik meg h hallgathatja, és kényelmetlen.amúgy mi is ugyanebben a helyzetben vagyunk, mi lezártuk békességben a kapcsolatot, de attól még fáj..
2010. aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim válasza:
100%
Szia!Fájni fog,amit írok,de ilyenkor szokták mondani,ha szereted,elengeded.Működhet így is a kapcsolat,csak nehezebben fog menni.Mindent meg lehet oldani.De érthető,ha szerencsét akar próbálni.Engedd neki.Ne tartsd vissza,az nem lenne jó.Idővel visszaüthet.Legyél erős,okos.Angi
2010. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
70%
én mennék vele. De ezt neked kell tudnod mennyire fontos számodra.
2010. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
82%

milyen nyelvterületre szeretne menni? angliába? németországba?


egy év próbát megér, ha nem jön be ( a kapcsolat sem), akkor hazajöhetsz és folytathatod az egyetemet, d ebiztos be kell adni halasztsi kérelmet


egy év alatt megtanulhatod annyira egy ország nyelvét, hogy ott menj egyetemre vagy főiskolára, csak legyenek nálad a papirok hogy hova jársz (akkor is ha nem jársz mert halasztasz).

2010. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
79%
oké, hogy menjen vele, ha szereti, de ennyi erővel az is igaz hogy a srác ne menjen külföldre ha szereti...
2010. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
ne menj vele! óriási hiba lenne. Bocsi, tudom, hogy te most rózsaszínűnek látsz mindent, de sajnos nem az. Tanulj, legyen diplomád, később egy jó állásod, és pénzed, hogy soha ne függj senkitől! Ha tényleg egymásnak vagytok teremtve, úgyis úgy fogja alakítani az élet, hogy együtt legyetek. Ki fogod bírni, tudod ami nem öl meg az megerősít.
2010. aug. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
De én nem így képeltem az életem, eszem ágában sincs dolgozni, és minek kezdjek el dolgozni. Angol nyelvterületre menne, én is tudok egy közép szinten angolul, de mivel nincs végzettségem csak au-pair lehetnék vagy ilyesmi, és az nem akarok, Ő meg megy irodába dolgozni, mondtam neki várjon addig amíg befejezem, Ő is nagyon szenved, latom rajta.
2010. aug. 2. 13:07
 9/44 anonim ***** válasza:
73%
Párom angliába kapott egy állásajánlatot, havi majdnem 1 milliós fizetésért. Mégsem ment ki, mert szeret. És akkor még csak 2 hónapja voltunk együtt kb. Így se keres rosszul, kb. fél milliót, szóval nem lehet panaszunk.
2010. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Nem akar visszajönni, mert ott szeretne maradni örökre, neki nincs nagy családja, de nekem van, a családom sem szeretném elhagyni.
2010. aug. 2. 13:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!