Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éljem túl a elválást?...

Hogyan éljem túl a elválást? Megszakad a szívem. Szeretjük egymást! Hogyan tudnám maradásra bírni?

Figyelt kérdés
A barátom külföldre szeretne menni dolgozni, mert nem elég neki a pénz amit a munkájával keres, 23 éves egy irodában dolgozik, de tényleg nincs megfizetve. Én 19 vagyok és most megyek egyetemre, nem akarom otthagyni az egyetemet azért, hogy menjek külföldre dolgozni, és neki könnyebb most már munkát is keresni, mivel van egyeteme, nekem meg csak érettségim van. 8 hónapja vagyunk együtt csak, de ez a pár hónap olyan volt mint egy örökkévalóság, nem tudom mit kezdenék nélküle, nekem Ő volt az első szerelmem. Vele szeretnék maradni, Ő is ugyanígy érez, nem le akar rázni. Menjek el vele külföldre, de a szüleim sem vennék jó néven ha elmennék, és én is szeretnék egyetemre menni, mert nagyon sokat tanultam, hogy ide bejussak. Próbáljam meg elfelejteni, vagy hogyan tudnám rávenni arra, hogy mégis maradjon? Mondtam, hogy egyetem után én is elmegyek, de neki az már túl késő. Szeretem Ő az életem, olyan mintha a másik felem lenne, imádjuk egymást, de megszakad a szívem.
2010. aug. 2. 12:41
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
Aa szereted engedd el v menj vele,semikpp ne tards vissza,mert vita során fejedhez vághatja h te miatadd maradt...
2010. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy ezt írom neked,de még fiatal vagy ahoz, hogy azt mond most Ő életem szerelme!Ne tedd kérlek én 2Férfira úgyan ezt mondtam...kérlek enged őt el és Ő is téged, ha vissza jönn és mind ketten szinglik vagytok vágjatok bele!!!ha ne adja Isten vége lenne a kapcsolatotoknak és nem békeségben válnátok el az biztos, hogy Életed végéig ezt mondogadnád, hogy mit tettem meg ezért a f---ért!ne haragudj nem bántásból!!!!!vagy gondolojunk bele nem szakítanál vele szimplán csak veszekedtek akkor biztos, hogy az egyik szájából el og hangzani, hogy bezzeg te miattad nem mentem...!Gondold át kis lány!
2010. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
64%
én elengdetem azóta is megvagyunk,és igy legalább nem vagyunk egymás seggébe és nem fojtjuk meg egymást.
2010. aug. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
70%
nem akarsz dolgozni? ezt nem értem
2010. aug. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
A barátom csak 60.000 kap és az nagyon kevés, ahhoz képest, hogy egyetemet végzett és nem talál jobbat, én is próbáltam keresni, de tényleg nincs jobb.
2010. aug. 2. 13:10
 16/44 anonim ***** válasza:
26%
meg ha attól félsz hogy félre fog lépni ottkint nyugi azt itthon is pórázon is megteheti.
2010. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
64%
60000 ezer ja a 100000 képest ja kevés kissé álomvilágban élsz.
2010. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
81%

Én megtettem...A párom olasz és Olaszországba költöztem miatta...már lassan egy éve vagyok kint. Most kezdenek rendeződni a dolgok. :D

Én azt tanácsolom neked, hogy menj...hidd el külföldön neked is sokkal jobb esélyeid vannak, mint otthon. (sajnos)

Halasztást nem tudsz kérni a fősulin??, ha fölvettek...kérhetsz mondjuk fél vagy egy év halasztást ..aztán meglátod mi lesz!! Ha tetszik külföld...és megtanulod a nyelvet, ott is elvégezheted a suli (Bolognai rendszernek hála :D)...ha meg nem jön be a külföldi élet...akkor meg haza tudsz jönni és megcsinálod a fősulit itthon...legalább addig a nyelvtudásod is javulni fog.

Én csak azt tudom mondani, hogy vágj bele...túl fiatal vagy, hogy kihagyj egy ilyen lehetőséget.

2010. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha menni akar, el kell engedned. A saját jövődet pedig nem szabad feladni.Van telefon, internet, naponta tudtok beszélni, levelezni. Ha igazán erős a kapcsolat, ki fogja birni. Lehet, hogy egy év után ő jön haza, lehet, hogy te mész utána, de én mindenképpen megpróbálnám külön, mert úgy derül ki, mit is éreztek egymás iránt.Egyikőtöknek sem jó, ha áldozatot hoz, mert tényleg nagynak érezheti azt és aztán a visszájára fordulhat a dolog.Most tanultál, benne vagy, ha halasztasz egy évet, nem biztos, hogy könnyen fel tudod venni újra a ritmust.Kint pedig sokkal drágább lehet a tandij. Azt ki fedezné ?
2010. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
én még mindig le vagyok maradva. Azt írtad kérdező, hogy nem akarsz dolgozni. De akkor minek akarsz egyetemre járni? vagy ezt csak gúnyból írtad? tényleg nem értem
2010. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!