Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszúl esik túl reagálom?

Rosszúl esik túl reagálom?

Figyelt kérdés

A férjemnek lett saját számlája meg bankkártyája.

Ő dolgozik én a gyerkőcökkel vagyok itthon. /Mindíg senki voltam a családban a családja szemében. /

Mióta lett neki saját számlája dugdossa előlem a telefonját ha beírja a kódot. Nehogy meglássam és betudjak lépni a netbankba. Nem mintha akarnák.

Nekem ez rosszúl esik.

Nem lopnám el a pénzét. Nem költöm el hülyeségre. Semmit nem veszek így sem csak kaját meg a gyerekeknek ruha ha kell.

Azt mondja nem kell azt nekem tudni.

Túl reagálom szerintetek?



2020. júl. 6. 15:12
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
30-as, ez a gyk összes kérdésére így igaz, Sőt, bármilyen, emberek közti kommunikációra is. Ez esetben épp az a baj, hogy a kérdező a családban semmibe véve érzi magát, s ennek legutóbbi bizonyítékát írta le nekünk. Kizártnak tartom, hogy ezek a panaszok egy jó és törődő férjről vallanának. Ugyan hogyan lehetne ezt a titkolózást félreérteni??? Még karácsonyi ajándékot sem kap a férjétől, annyira tartja őt a pasi. A kérdező pedig láthatóan áldozattípus, mindent eltűr.
2020. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
74%

#30

Te valami párhuzamos univerzumból írogatsz?

Sehol nem írt ilyet a Kérdező, a kérdése sem erről szól, sőt úgy tűnik, hogy erre a lehetőségre nem is gondolt.

2020. júl. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:
16%
Túlreagálod. Ahogy olvasom te igenis felelősségteljes vagy és ezt ő is tudja, azért bízik benned ennyire.
2020. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
64%
De, leírta, hogy ő is megcsalásra gondol, és finoman benne voltak a jelek a leírásokban.
2020. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
65%
Ha nem tette meg az is mutatja hogy érzi a felelősséget és a súlyát ha megteszi. Őszintén, ki az aki frusztráltan nem gondol néha megcsalásra. De nem tesszük meg mert tudjuk hogy nem jó dolog és felelősséget érzünk a kapcsolatunk iránt.
2020. júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
100%

Hát valami komolyan dolog lehet a hátérbe ha egyik napról a másikra csinálja ezeket a dolgokat

Nekem nagyon furcsa az hogy egy kapcsolatban ahol már gyerkőcök vannak meg saját ház minden közös és mégis ilyeneket csinál

Valami oka van hogy nem szeretné hogy nem tud menyi pénze van kártyáján

Lehet hogy elköltötte volna vagy lehet hogy van valakije és kicsit spórolni akkar

2020. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!