Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nagyon akar gyereket,...

A férjem nagyon akar gyereket, de egyértelművé teszi, hogy ő nem akar majd vele sokat foglalkozni. Ti szülnétek így gyereket?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy majd néha eljátszik vele, vagy ha lesz kistestvér, majd együtt eljátszanak. De a gyerek ellátása, gondozása alapvetően az én feladatom lesz.

Szerintem a gyerekeknek jó apja lenne, inkább attól félek, hogy nekem milyen férjem lesz - fog-e majd bármiben segíteni, vagy tényleg mindent tőlem vár el? Volt valaki ilyesmi helyzetben?



2020. aug. 4. 05:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/142 anonim ***** válasza:
13%

Oké dolgozok és a gyerekkel mi van?

Fogadjatok kutyát az való nektek :)

sok siker a kutyázáshoz

Tudom ajánlani házba pl Mopszot

Kertesházba mondjuk németjuhászt

2020. aug. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/142 anonim ***** válasza:
99%

29!


Mert 10 év után majd a gyerek neveli magát? Még úgy tűnik, apuka a háztartásban sem óhajt besegíteni. Magyaran a kerdezo neveli majd a gyereket, viszi a háztartást plusz dolgozik is majd. Emellé konkrétan minek a férj? Egyedülálló anyaként is ugyanitt van

2020. aug. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/142 anonim ***** válasza:
3%

10 éves gyereknek nem kell kitörölni a seggét fürdetni stb, esetleg segíteni a házi feladatban

de ha nagyon fáj

Akkor 20 évig. Így már jó? :)

2020. aug. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/142 anonim ***** válasza:
98%

A gyerekvállalás kategóriában olvastam tegnap egy kérdést, apuka dolgozik, mert ő egy szent, mikor hazajön, jár neki egy teljes nap pihenés, hiszen ő dolgozik.

Csak éppen anyuka a nagy önfeláldozásban állva elalszik főzés közben, és majdnem belefulladt a kádba, ahogy ottfelejtette magát.


Olvasgasd hasonló kérdéseket, kérdező, nagyon tisztán látszik, hogy mi vár rád.

2020. aug. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/142 anonim ***** válasza:
96%
Ha valóban ilyen lesz a hozzáállása, elég egyedül maradsz a gyerekkel, ami meg fogja viselni a házasságodat is. Leendő apuka MOST elmosogat maga után? Összestedi a saját szennyesét? Takarít saját maga után? Bevásárol időnként? Vagy az is a te feladatod? Ha szereted a férjed, és tudod, hogy ilyenek a feltételek, hogy áll a fizetett bébiszitter/háztartási segítő kérdéséhez? Javasolnám, hogy hetente egyszer mindenképp hívjatok valakit, hogy ne szakadj meg, és neked is maradjon szabadidőd. Ha a háztartás teljes egészében már most rád marad, akkor már most legyen egy bejárónőd. Nem ördögtől való az még 2 személy esetén sem, ahol abszolút mindent csak az egyik csinál. (Azért arra kíváncsi vagyok, hogy akik szerint a háztartás, bevásárlás, takarítás, stb. csak női munka, szerintük egy társasházi lakásban, ahol most már a többség él, mi a férfi munka?)
2020. aug. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/142 anonim ***** válasza:
0%
"A gyerekvállalás kategóriában olvastam tegnap egy kérdést, apuka dolgozik, mert ő egy szent, mikor hazajön, jár neki egy teljes nap pihenés, hiszen ő dolgozik." teljes nap=24 óra minimum dolgozik szerintem 8 órát... jól kiszámoltad xD
2020. aug. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/142 anonim ***** válasza:
4%
Férfi munka pl az hogyha elromlik a mosógép biztosít egy másikat?:O
2020. aug. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/142 anonim ***** válasza:
97%

33!


Picit nagy a sötétség a fejedben.

2020. aug. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/142 anonim ***** válasza:
94%
Ameddig nem tudod milyen az ha egy gyereknek normális valós édesapja van addig az emberek ilyenbe belemennek. Abban a pillanatban ahogy kiderül, hogy milyen az akinek 0-24-ben ott áll az édesapa a gyerek mellett, törődik a gyerekkel, mellette áll, tanítja, és nem kirakatnak használja a gyereket, azonnal nem-et mondasz a kérdésedben szereplő ajánlatra.
2020. aug. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/142 anonim ***** válasza:
17%

kérdező egyikőtöknek sem valo gyerek ,te vissza akkarsz menni egy féléves gyerekmek melől dolgozni.

ki fog vigyåzni gyerekre ha beteg.

mert mindkettenen munkåt tartjåtok fontosabbnak .

ėn gyerek mellet is dolgoztam mindig ,2 éves volt fiam illetve az öccse 9 honapos mikor visszamentem dolgozni,de sokat voltak igy is betegek,aztån mikor mår nagyobbak lettek válaltuk hugukat ő 1 ėv 4 hónaposan ment bölcsibe ėn dolgozni.fėrjem is dolgozott mėg is mindig eltudtuk hozni gyerekekett,az bölcsiböl,ovibol,sulibol.

2020. aug. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!