Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nagyon akar gyereket,...

A férjem nagyon akar gyereket, de egyértelművé teszi, hogy ő nem akar majd vele sokat foglalkozni. Ti szülnétek így gyereket?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy majd néha eljátszik vele, vagy ha lesz kistestvér, majd együtt eljátszanak. De a gyerek ellátása, gondozása alapvetően az én feladatom lesz.

Szerintem a gyerekeknek jó apja lenne, inkább attól félek, hogy nekem milyen férjem lesz - fog-e majd bármiben segíteni, vagy tényleg mindent tőlem vár el? Volt valaki ilyesmi helyzetben?



2020. aug. 4. 05:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/142 anonim ***** válasza:
10%

1 hozzászólás kivételével nem olvastam többet, de szerintem nincs ezzel semmi baj. Dolgozik biztosítja neked azt hogy tudj foglalkozni a gyerekkel.

Körülöttem ez így működik, régen is így működött.

És tökéletesen.

Szóval nincs ezzel baj.

2020. aug. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/142 anonim ***** válasza:
94%

Hagyjuk már szegény xolgozó férfiakat...az én férjem 10-12 órákat dolgozik, mégis pelenkázott, etetett, a fürdetést kb kisajátította magának, rengeteget játszik és foglalkozik vele, egyedül is elvannak akár egy napig is, ha nekem programom van. Most 3,5 éves a fiunk. Eleve össze sem jöttem volna vele, h ailyen utolsó hímsoviniszta disznó lenne, h felcsinállak de utána minden a te dolgod, majd ha már érdekes a gyerek, akkor foglalkozom vele. Fogadjunk, h utána jön a hát persze, h félrekufircoltam, mert otthon egy félhulla nő vár, aki baszik sminkelni meg illegetni magát 24 óra folyamatos szolgálat után. Na mibe?


Ha mégis szülsz ennek a csávónak, magadra vess, de tényleg.

2020. aug. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/142 anonim ***** válasza:
98%

21!


Na és amikor a kerdezo is dolgozik majd?

2020. aug. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/142 anonim ***** válasza:
4%
kėrdező de felesleges 10-20ėvre előre tervezni,mėg megsincs gyerek .
2020. aug. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/142 anonim ***** válasza:
4%

Úgy ne szüljön gyereket hogy 2 en dolgoznak... nem lehet mindent, maradjon otthon a gyerekkel és nevelje szépen amíg a pasi eltartja őket.

csak én vagyok ennyire elvetemült hogy nekem ez egyértelmű?

Működőképes a dolog szerintem.

2 szememmel látok ilyet.

2020. aug. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/142 anonim ***** válasza:
5%
De tényleg aki ott sír hogy a férje nem segít neki, az heti hány nap megy be a férje helyett melózni? Vagy ez csak egy irányba működik?
2020. aug. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/142 anonim ***** válasza:
92%

25!


0 évig nem dolgozik majd?

2020. aug. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/142 anonim ***** válasza:
94%
Lemaradt a 2.... Tehát 20 évig nem dolgozik majd? Mert itt apuka konkrétan nem akar gyereket nevelni egy percig se
2020. aug. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/142 anonim ***** válasza:
0%
20 évig? Miért elég csak a 10, de igen nem dolgozik a nő.
2020. aug. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/142 A kérdező kommentje:

#25 számomra pedig az a nyilvánvaló, hogy dolgozni fogok, amint a gyerek mellett az időmből újra kitelik, azaz mondjuk fél-1 éves korától.


Nem tudnám magam egy olyan helyzetben elképzelni, ahol hosszú távon a férfi eltartja a nőt. Persze tudom, hogy léteznek így működő kapcsolatok.

2020. aug. 4. 06:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!