Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mondja én csak egy kidobott...

Az mondja én csak egy kidobott lúzer exférj vagyok?Gúnyt űz belőlem?Vajon miért?

Figyelt kérdés
Volt egy feleségem,tavaly márciusban váltunk el,7 évig voltunk együtt, abból 2 év házasság,gyerekünk nem volt ő nem akart én igen.A végén nem működött már,végül ő állt elő azzal,váljunk el.Pár hónap alatt túl tettem magam rajta,nem mondom,hogy nem viselt meg,de úgy voltam vele,nem fogom nyalogatni a sebem, fiatal vagyok élem az életem és keresem tovább a párom.Majd tavaly augusztusban, megismerkedtem a mostani párommal.Minden ok volt úgy tűnt, egyszer csak elkezdett féltékeny lenni az ex feleségemre, minden ok nélkül.Soha de soha nem adtam rá okot,nem beszélek az exel amióta elváltunk,már egyáltalán nem érdekel,nem keresem,ő se engem.Nem tudom, miért de olyan szinten ideges rá,soha nem találkoztak,én nem beszélek róla, minden vele kapcsolatos dolgot kidobtam és teljes mértékben megszakítottam vele a kapcsolatot,már nem érdekel ő.Azt nem tudom e,hogy volt valakije,azért akart e elválni azt nem tudom,de már nem is érdekel.A mostani párom elkezdett az exemmel sértegetni,hogy hogyan nézett ki, milyen ronda, hogyan tudtam vele lenni,én csak egy kidobott lúzer,exférj vagyok,már ilyet is a fejemhez vágott.Nem értem a részéről ezt a dühöt,az exem nem akar nekünk ártani,ismerem annyira.Nem zaklat engem,nem hívogat,én sem őt,nem érdekel,és én sem őt.A Facebookon nincs közös képünk stb.Én tényleg a mostani páromat szeretem, sokkal több dolgot megteszek érte mint az exemért,de még is azt kell heti vagy napi szinten,hogy bezzeg a ronda exed,bezzeg őt ide meg oda vitted.Nem értem...
2020. aug. 9. 06:11
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
21%
Mivel szinte az egész irományod az exről szól... otthon is csak ő téma?
2020. aug. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
7%

Talán, ha kellően lefárasztanád és neki is tetsző programokkal szórakoztatnád, akkor nem agyalna annyit a múltadon.

Csak szólok: ha nem változtatsz, akkor semmi nem fog változni.

2020. aug. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
94%

Alljunk mar meg!

Kerdezo a volt feleseget is 5 ev utan vette el, ezzel a csajjal csak par honapja van.

A no dinka, Le akar lepni vagy betegesen feltekeny. Most az exre, jovo honapban barkire, barmire.

2020. aug. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
94%

#20,

A hulyeseged nem segit, sot!

A te szegenysegi bixonyitvanyod mutatja ki.

Ez egy hulye magyar szokas a kibeszeles, fikazas. Ha nem lenne az ex, ez a hisztis no belekotne, feltekeny lenne a szekre.


Kerdezo, gratulalok, igazi ferfi vagy. Lepj tovabb, az elet rovid, elvezd mig lehet.

2020. aug. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
86%

Milyen idős a mostani párod? Szerintem már nagyon vágyhat a házasságra, csak képtelen beszélni erről, és ilyen aljas módon próbál “jelet adni”.


Alapvetően nem lenne baj az, hogy valaki szeretne megházasodni, erről lehet is beszélni, sőt kellene is beszélni a jövőbeli tervekről. Itt az a baj, hogy nem mondja meg, mit szeretne, hanem érzelmi zsarolással és elnyomással próbálja kierőszakolni.


Ez egyre rosszabb lesz, mivel nem úgy reagálsz rá, ahogy szerinte kellene, így egyre szélsőségesebben fog viselkedni.

Ugye ezzel az a baj, hogyha megkapja, amit szeretne, akkor utána már mindent így fog kizsarolni. Lelkileg teljesen meg fog nyomorítani, az önbizalmadat és az önbecsülésedet eltiporja, mondhatni papucsot csinál belőled.

2020. aug. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
8%

Lelépett a volt feleséged, a mostani nőddel is gondjaid vannak...

Némi önkritika talán közelebb vinne, hogy a nők ne hagyjanak ott és ne cikizzenek.

2020. aug. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
85%
#26 - idiota 😂😂
2020. aug. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
97%

#21!

Olvasd kell kerdezo iromanyat meg ketszer.

Igen, a mostani csaj az exet teszi napi temava, az ex faj neki.

2020. aug. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
0%

Nekem itt a kérdező tűnik hisztisnek és zavartnak. Ha nem csak megint a szokásos kamu a kérdés. Lehet engem is lepontozni sértetten.

És nem szoktam bántani a kérdezőket, de nagyon furcsa ez az egész.

2020. aug. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
91%

#29-esnek a kerdezo a hisztis!!??😄

Felebredtek az agyremek is.

2020. aug. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!