Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mondja én csak egy kidobott...

Az mondja én csak egy kidobott lúzer exférj vagyok?Gúnyt űz belőlem?Vajon miért?

Figyelt kérdés
Volt egy feleségem,tavaly márciusban váltunk el,7 évig voltunk együtt, abból 2 év házasság,gyerekünk nem volt ő nem akart én igen.A végén nem működött már,végül ő állt elő azzal,váljunk el.Pár hónap alatt túl tettem magam rajta,nem mondom,hogy nem viselt meg,de úgy voltam vele,nem fogom nyalogatni a sebem, fiatal vagyok élem az életem és keresem tovább a párom.Majd tavaly augusztusban, megismerkedtem a mostani párommal.Minden ok volt úgy tűnt, egyszer csak elkezdett féltékeny lenni az ex feleségemre, minden ok nélkül.Soha de soha nem adtam rá okot,nem beszélek az exel amióta elváltunk,már egyáltalán nem érdekel,nem keresem,ő se engem.Nem tudom, miért de olyan szinten ideges rá,soha nem találkoztak,én nem beszélek róla, minden vele kapcsolatos dolgot kidobtam és teljes mértékben megszakítottam vele a kapcsolatot,már nem érdekel ő.Azt nem tudom e,hogy volt valakije,azért akart e elválni azt nem tudom,de már nem is érdekel.A mostani párom elkezdett az exemmel sértegetni,hogy hogyan nézett ki, milyen ronda, hogyan tudtam vele lenni,én csak egy kidobott lúzer,exférj vagyok,már ilyet is a fejemhez vágott.Nem értem a részéről ezt a dühöt,az exem nem akar nekünk ártani,ismerem annyira.Nem zaklat engem,nem hívogat,én sem őt,nem érdekel,és én sem őt.A Facebookon nincs közös képünk stb.Én tényleg a mostani páromat szeretem, sokkal több dolgot megteszek érte mint az exemért,de még is azt kell heti vagy napi szinten,hogy bezzeg a ronda exed,bezzeg őt ide meg oda vitted.Nem értem...
2020. aug. 9. 06:11
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
98%
Nokent mondom,a parod egy lelki defektes hulye p*csa.Talan igy akarja kicsikarni beloled,hogy naponta bizonygasd a szerelmed,ezekkel a hisztikkel akarja ujra es ujra hallani hogy csak o erdekel teged.Vagy tenyleg annyira feltekeny,hogy meg a multadat sem tudja megbocsajtani.Lehet,hogy egyszeruen csak egy idiota.Barhogy is van,igy nem lehet vele elni,ha nem valtozik,szakits vele,ne tedd tonkre az eleted mellette.
2020. aug. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
98%

De miért nem kérdezed meg tőle, hogy akkor mégis miért van egy kidobott luzer ex-szél, ha ő felsőbb kategória? Ő talán szűzen lett a te barátnőd?

Az én férjem is valakinek a "kidobott exferje". A kapcsolatunk elején kibeszeltunk mindent és tiszta lappal indultunk, azóta egyszer került szóba az exfeleség, amikor elmondta, hogy látta őt az utcán.

2020. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 A kérdező kommentje:

ma 11:39


Úristen..bocsi de nagyon sötét vagy..

Elolvastad a kérdést és amiket kommenteltem vagy csak úgy random osztod a f@szságot?Senki nem teregette ki, minimális dolgokat mondtam.Neki napi témája ez..az exem..ok nélkül.

Az elejétől tudta ezt,akkor a 3.randi után közölni kellett volna,bocsi nem kellesz mert házas voltál,de nem 1 év együttlét után kell vergődni.Nem lett volna ezzel semmi baj,ha nem hát nem.Vagyok annyira jóképű,hogy találjak mást.De miért most kell el kezdeni a vergődést?

2020. aug. 9. 12:29
 44/58 anonim ***** válasza:
86%

Ha egy év után lett ilyen, akkor 200%, hogy az a baja, hogy nem kérted meg, és irigy az exedre.

De normális nő akkor se így viselkedik.

Szerintem ennek itt érdemes a végére pontot tenni.

2020. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
6%

A volt csajod meg az új csajod is problémásnak tart. Pedig ők nem is ismerik egymást. Ebben a feladványban te vagy a közös nevező. Az egyik dobott a másik dobni készül. És nem ripsz-ropsz, hanem miután kiismertek.

Így jártál. Vigyázz, a harmadik csaj már azon fog majd rágódni, hogy ugyan miért nem feleltél meg az előző két exednek. Akkor már 2x-esen dobott lúzer.

2020. aug. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
91%

" hogyan nézett ki, milyen ronda, hogyan tudtam vele lenni,én csak egy kidobott lúzer,exférj vagyok,"


Nem szeret.

Ennyi.

Ez se sikerült.

Én nem húznám tovább.

Egy életed van.

Találsz ezerszer jobbat.

2020. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
97%
De Kérdező, miért ölsz időt, energiát, pénzt egy ilyen kapcsolatba még mindig? Nem vagyok annak a híve, hogy az első kis problémánál lapát a másiknak, de ez, ahogy viselkedik a barátnőd, nem kis probléma, ez már diliház kategória. Legalábbis én ezt megbeszélni sem akarnám már, ha úgy viselkedik, mint egy hisztis óvodás, akkor neki még nem való kapcsolat. Akkor sem, ha már 40 évesek vagytok. Szerintem "engedd szabadjára" ezt a kedves hölgyet, ne a te életed nyomorítsa.
2020. aug. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
85%
Dobd ki a nőt, mint a szemetet. Erre a vergődő, 0%-os nyomira meg ne hallgass, akinek abból áll a napja, hogy kötekedik veled.
2020. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
78%
A csaj el akarja vitetni magat a tengerpartra( nyilvan nem sajat koltsegebol) .ez ennyi. Ugy akarja jobb nonek erezni magat hogy a masikat lehúzná. A kérdés inkabb az hogy akarsz- e kínlódni vele, mert kemeny munka lenne az onbizalmat helyrerakni. Vagy egyszerűbb egy másik nem hisztis nőt keresni.
2020. aug. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
40%
Az a baj, hogy valószínűleg a mostani párodban kialakult egy ilyen negatív érzés, hogy te már voltál házas, ergo annyira szerelmes voltál egy nőbe, aki nem ő volt, hogy vele képzelted az életedet leélni. És valószínűleg azzal próbálja kompenzálni az általa érzett lemaradást, hogy támadja a volt feleségedet és néha téged is, és ez addig fog tartani, amíg ő nem kerül előrébb, mint az exed. Mondjuk ha őt is feleségül veszed, attól még nem fog változni, maximum akkor érzi majd magát a nyerő pózícióban, ha gyereketek születik és te biztosítod róla, hogy neked ez volt a legnagyobb álmod és ő az egyetlen, aki ezt megadta neked.
2020. aug. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!