Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mondja én csak egy kidobott...

Az mondja én csak egy kidobott lúzer exférj vagyok?Gúnyt űz belőlem?Vajon miért?

Figyelt kérdés
Volt egy feleségem,tavaly márciusban váltunk el,7 évig voltunk együtt, abból 2 év házasság,gyerekünk nem volt ő nem akart én igen.A végén nem működött már,végül ő állt elő azzal,váljunk el.Pár hónap alatt túl tettem magam rajta,nem mondom,hogy nem viselt meg,de úgy voltam vele,nem fogom nyalogatni a sebem, fiatal vagyok élem az életem és keresem tovább a párom.Majd tavaly augusztusban, megismerkedtem a mostani párommal.Minden ok volt úgy tűnt, egyszer csak elkezdett féltékeny lenni az ex feleségemre, minden ok nélkül.Soha de soha nem adtam rá okot,nem beszélek az exel amióta elváltunk,már egyáltalán nem érdekel,nem keresem,ő se engem.Nem tudom, miért de olyan szinten ideges rá,soha nem találkoztak,én nem beszélek róla, minden vele kapcsolatos dolgot kidobtam és teljes mértékben megszakítottam vele a kapcsolatot,már nem érdekel ő.Azt nem tudom e,hogy volt valakije,azért akart e elválni azt nem tudom,de már nem is érdekel.A mostani párom elkezdett az exemmel sértegetni,hogy hogyan nézett ki, milyen ronda, hogyan tudtam vele lenni,én csak egy kidobott lúzer,exférj vagyok,már ilyet is a fejemhez vágott.Nem értem a részéről ezt a dühöt,az exem nem akar nekünk ártani,ismerem annyira.Nem zaklat engem,nem hívogat,én sem őt,nem érdekel,és én sem őt.A Facebookon nincs közös képünk stb.Én tényleg a mostani páromat szeretem, sokkal több dolgot megteszek érte mint az exemért,de még is azt kell heti vagy napi szinten,hogy bezzeg a ronda exed,bezzeg őt ide meg oda vitted.Nem értem...
2020. aug. 9. 06:11
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
65%

28, olvasd el te...


Honnan tudja az új nő, hova jártak, mit csináltak, stb? nyilván a kérdezőtől... Úgyhogy de, gondolom, túl sok a rizsa róla a kérdező részéről.

2020. aug. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
5%
Csajszik, felébredtetek?
2020. aug. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
59%

1-2 embernek nagy sotetseg van itt a fejeben, latom😂😂 Soha nem volt tema itthon egyik exunk sem a parommal, talan meg a legelejen 1-2x elmeseltunk ilyen gaz sztorikat, miert lett vege, utolag inkabb vicces volt, milyen hulyek voltak, de ennyi. Lehet en vagyok gazul bekotve, de soha nem gyanakodtam arra, hogy a parom biztos nincs meg tul az exen, mert nem szidja eleg rendszeresen :D

A csaj szerintem is egyertelmuen szakitani akar, csak lehet meg o sem tudja, vagy tudja, de nem meri meg kimondani. Voltam mar en is ilyen hisztis egy kapcsolat vegen, mielott kimondtam volna a szakitast, csak en nem exbe kotottem bele, hanem az akkori parom rendetlensegebe, ami azelott soha nem zavart. (Mivel nem iszonyatosan trehany volt, csak aprosagok, zokni az agy mellett, tanyer az asztalon hagyva, nem azonnal a mosogatoba rakva. Ilyen pici dolgok soha nem zavartak egy jol mukodo kapcsolatban.)

2020. aug. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:

ma 09:57


Kinek sok a rizsa?Te miről beszélsz jó ember?Én marhára nem beszélek az exemről!Ő hozzá fel napi szinten!Hidd el már k@rvára idegesít!Csak hogy értsd,leírom még egyszer feketén,fehéren!Az elején elmondtam mi hogyan volt az exemmel,miért mentünk szét stb.Én onnantól kezdve az exemről egy szót nem ejtettem.Nem mondtam semmi ilyet,hogy ide meg oda mentünk.Egyszerűen onnan indult,hogy édesanyám a Facebook oldalán fent hagyott pár esküvői képet,tenger parton volt,de az exem egyik képen se volt rajta,csak én anyukámmal.Az a kép ami fent maradt,az nem az exemről szólt és nem is az esküvőről, egyszerűen egy jól sikerült közös kép volt édesanyámmal.Na azóta ezt hallgatom,hogy bezzeg az exemet meg az egész családját vittem a tengerpartra stb.

2020. aug. 9. 10:51
 35/58 anonim ***** válasza:
70%
Ki az az orult, aki kitargyalja a volt kapcsolatait? Minek? Csak visszanyal. Nem kell kitargyalni oszt nincs min veszekedni, b @ szog atni Egymast. A mult a multe, az uj kapcsolat most van es az a jovo.
2020. aug. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
3%

bezzeg őt ide meg oda vitted


aha, tehát ezeket a kisujjából szopta. Értem.

2020. aug. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 A kérdező kommentje:

ma 09:57


Egyébként meg hidd el,hogy k@rvára nem érdekel az exem.Én nem így működök!Én ha nem akarnék a mostani párommal lenni,mert az exem érdekelne,akkor nem lennék vele,mert én így működöm.Ne tudnék úgy együtt lenni valakivel,hogy közben mással akarok.Egyszónak is száz a vége,pont lesz@rom az exemet!Már nagyon régóta,én amíg nem vagyok túl valakin,nem tudok új kapcsolatban kezdeni.Meg még is mit gondolsz?Hogy én szerinted az exemről fogok beszélni egy olyan embernek akit szeretek,hogy megbántsam?Ha így is lenne,akkor is szorult belém annyi empátia,hogy nem bántam meg és nem aláznám meg azzal,hogy arról beszélnek milyen jó is volt az exel,meg ide meg oda mentünk.

2020. aug. 9. 11:00
 38/58 anonim ***** válasza:
91%

Kerdezo!


Sok szonak is egy a vege. A csajjal nem lehet igy egy kapcsolatot tovabb folytatni, es latszik, nem vagy egy gyulolo ferfi, se nem buta, belatod ez igy neked nem jo, nem mehet tovabb.

A kerdesed szet lett offolva, ertelmes valaszt itt mar nem fogsz kapni.

2020. aug. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 A kérdező kommentje:

ma 10:55


Figyelj szerintem neked ugyan olyan üldözési mániád van👏👏😄Kezeltesd magad te is.Ezek csak részéről kombinálások,de nem valóság.Szerinted akit szeretek,annak arról fogok ömlengeni,hogy hol mikor mit csináltam az exemmel?Elmebeteg jó ember?Tudod van akibe szorul egy kis empátia..

2020. aug. 9. 11:03
 40/58 anonim ***** válasza:
94%
Engedd el a dolgot, a te érdekedben remélem hogy úgyse tart már sokáig. Ha legközelebb az exedet szidja, nyugodtan mondd meg, hogy csak óvatosan kritizálja a döntéseidet mert ő is egy közülük. De amúgy ilyen savanyú hisztis nővel ne akarj lenni, nem csak most ciki ez hanem ha 20 év múlva is ilyen lesz akkor már nem lesz B opciód meg megmaradt fiatalságod
2020. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!