Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mondja én csak egy kidobott...

Az mondja én csak egy kidobott lúzer exférj vagyok?Gúnyt űz belőlem?Vajon miért?

Figyelt kérdés
Volt egy feleségem,tavaly márciusban váltunk el,7 évig voltunk együtt, abból 2 év házasság,gyerekünk nem volt ő nem akart én igen.A végén nem működött már,végül ő állt elő azzal,váljunk el.Pár hónap alatt túl tettem magam rajta,nem mondom,hogy nem viselt meg,de úgy voltam vele,nem fogom nyalogatni a sebem, fiatal vagyok élem az életem és keresem tovább a párom.Majd tavaly augusztusban, megismerkedtem a mostani párommal.Minden ok volt úgy tűnt, egyszer csak elkezdett féltékeny lenni az ex feleségemre, minden ok nélkül.Soha de soha nem adtam rá okot,nem beszélek az exel amióta elváltunk,már egyáltalán nem érdekel,nem keresem,ő se engem.Nem tudom, miért de olyan szinten ideges rá,soha nem találkoztak,én nem beszélek róla, minden vele kapcsolatos dolgot kidobtam és teljes mértékben megszakítottam vele a kapcsolatot,már nem érdekel ő.Azt nem tudom e,hogy volt valakije,azért akart e elválni azt nem tudom,de már nem is érdekel.A mostani párom elkezdett az exemmel sértegetni,hogy hogyan nézett ki, milyen ronda, hogyan tudtam vele lenni,én csak egy kidobott lúzer,exférj vagyok,már ilyet is a fejemhez vágott.Nem értem a részéről ezt a dühöt,az exem nem akar nekünk ártani,ismerem annyira.Nem zaklat engem,nem hívogat,én sem őt,nem érdekel,és én sem őt.A Facebookon nincs közös képünk stb.Én tényleg a mostani páromat szeretem, sokkal több dolgot megteszek érte mint az exemért,de még is azt kell heti vagy napi szinten,hogy bezzeg a ronda exed,bezzeg őt ide meg oda vitted.Nem értem...
2020. aug. 9. 06:11
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
Egy ilyen nővel meg nem érdemes szenvedni, mert minden nagy lépés az életben kényszer hatása alatt történne, lelki zsarolásból. Az esküvő is meg a gyerek is.
2020. aug. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
100%
50-es Isten mentsen és őrizzen ennek a nőnek gyereket csinálni! Süt belőle a harag, az irigység és a gyűlölet, épeszű ember ilyennek nem csinál gyereket csak azért, hogy ne érezze magát lemaradva! Kérdezőnek semmit nem kell bizonyítania neki, csak dobja ki az életéből mihamarabb! Én biztos ezt tenném.
2020. aug. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
100%
A kommenteket nem olvastam végig de a párodnak nem veled van baja még csak nem is az exeddel hanem saját magával. Nincs önbecsülése szerencsétlennek és így vezeti le az ebből fakadó frusztrációit. Nem önbizalma nincs az lehet, hogy van neki. De az önbecsülés mélyebb dolog. Az nincs neki. Ezzel nehéz mit kezdeni mert lehet ő sincs tisztában vele. Csak azt érzi ő nem elég jó sem hozzád sem a volt feleségedhez képest. Ezért próbál téged lehúzni a maga színtjére mert veled nem tud együtt lenni. Egy lecsuszott exferjjel lehet igen. Csak ez így neked elég kellemetlen lesz mert nem akarsz az lenni. Nem tudom mennyire lehet ezt megbeszélni ha ő nem látja be a problémáját. Talán próbálj meg leülni nyugodt körülmények között vele és elmondani hogy ha ezt így folytatja tovább teljesen tönkre teszi a kapcsolatotokat.
2020. aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
96%

Folyt. Elmondani hogy őt akarod őt szereted. Mindegy milyen volt az ex az már nincs. Most ti vagytok és vagy képes ő is rátok komcentrálni vagy ennek nincs értelme. Mert idegörlő folyton a multtal jönni. Azt is hozzáteheted (de csak egyszer!) Hogy oké ronda volt a ex neki van igaza de ez ellen nem lehet már tenni úgyhogy mostantól koncemtráljatok a jelenre

Ha nem megy neki akkor megkérdezném mit akar ezzel elérni. Kiváncsi lennék a válaszra. Ha meg tovább megy ez a műsor akkor adnék ennek magambam egy időpontot. 2 hónap 3 hónap. Ahogy érzed amíg eselyt adnék a változásra. És utána elköszönnék ha nem fejezi be mert így nem lehet élni. Keressen magának egy lúzert ha azzal érzi otthonosan magát.

2020. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 A kérdező kommentje:

aug. 14. 12:53


Amiket leírtál azt már szinte mind szóról szóra elmondtam neki,ha 10-szer nem,akkor egyszer sem.Már hetekkel, hónapokkal ezelőtt elmondtam ezeket, szinte pont így ahogy leírtad.Falra hányt borsó...

2020. aug. 17. 21:05
 56/58 A kérdező kommentje:
Most pl abba kötött bele,hogy mentünk kocsival,ment az egyik kedvenc zeném,kicsit hangosabbra vettem a zenét,majd jön a reakció,vegyem halkabbra mert zavarja..nem vettem..majd jött a reakció,bezzeg ha az exed kerte,akkor biztos lehalkitottad..erre már nem tudok tényleg mit mondani
2020. aug. 17. 21:08
 57/58 anonim ***** válasza:

Miért vagy még mindig vele?

Meddig tervezed ezt tűrni?

2020. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

Hát sajnálom erre nehéz mit mondani. Próbáld elolvasni Pál Ferenc Ami igazán számít c. Könyvét ha még ki karsz tartani a hölgy mellett. Vannak benne ötletek ilyen helyzetekre.

De ez tényleg elkeserítő és idegörlő lehet. Megmondom őszintén én megálltam volna és kiraktam volna az út szélén a kocsiból szó nélkül. Hátha elgondolkozik a hazafelé vezető úton. Persze nem mondom, hogy ez lett volna a jó megoldás. :(

2020. aug. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!