Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy leszbikus pár...

Szerintetek egy leszbikus pár normálisan fel tud nevelni egy gyereket?

Figyelt kérdés
Valahol azt hallottam, hogy igen... de én nem vagyok ebben olyan biztos!
2010. aug. 4. 15:19
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:
Szerintem is fel tudna... csak lehet, hogy akkor a gyerek is a saját neméhez vonzódna. :DDD
2010. aug. 4. 15:31
 12/59 Bozsikrisz válasza:
100%

ma 15:27

Szerintem nem így értette, meg amúgy is...a gyereket nem a gólya hozza, tehát egy egészséges párkapcsolatba kell egy férfi és egy nő.

Ha egy gyerek fogyatékos, az születési rendellenesség, és az nem olyan, hogy idővel kialakul.

De nem irigylem azt a gyereket, aki előtt ilyen példa van, mint "egészséges család"

2010. aug. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy fel tud nevelni.

Az meg hogy a "társadalom beszólásait"a gyerek hogy tudja feldolgozni az már egyénfüggő

2010. aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem feltudna. De hiányozna a férfiminta. És ha kiderülne a pár kapcsolatának milyensége, lehet gúnyolnák őket. Még a kiközösítést sem tartom kizárnak, ismervén a hazai viszonyokat.

De azt, hogy EMIATT a saját neméhez vonzódna később, azt kizártnak tartom.


Egy intézetnél pedig majdnem minden jobb.

2010. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
58%
Én támogatom a leszbikusok/melegek házasságát, DE a gyerekvállalást soha nem engedném nekik...érthető okok miatt.
2010. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
49%
Meleg párok csak ne nevelgessenek gyermeket. Ők - természetesen csak gyereknemzés terén - teljesen terméketlen tagjai a társadalomnak. Nem hiányzik, hogy ezt akarva-akaratlanul beleneveljék egy felnövekvő gyermekbe, aki aztán már nem is gondolkodik azon, hogy nekem talán egy ellenkező neművel kellene családot alapítanom - hiszen otthon is két anyám van...
2010. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 A kérdező kommentje:
:)
2010. aug. 4. 15:41
 18/59 anonim ***** válasza:
69%

Ha egy nő fel tud nevelni normálisan egy gyereket, akkor kettő együtt nem???

És itt közületek senki nem azért hetero, mert a szülei is azok.

Ti csak vaginákat meg péniszeket láttok, azt nem, hogy két ember szeretné a gyereket. Ami több, mint egy. De inkább legyen egy péniszes apja, aki veri, megalázza, minthogy két szerető ember nevelje fel.

2010. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
61%
Persze hogy feltud,és aki azt mondja hogy hiányzik majd apakép ja meg a normális anyakép is az nézzen már körül a heteró családokban milyen nvelések folynak,meg a gyerek előtt orditás verekedések.
2010. aug. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
45%
Kizárt dolog!
2010. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!