Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy leszbikus pár...

Szerintetek egy leszbikus pár normálisan fel tud nevelni egy gyereket?

Figyelt kérdés
Valahol azt hallottam, hogy igen... de én nem vagyok ebben olyan biztos!
2010. aug. 4. 15:19
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
A melegek házasságát támogatom az örökbefogadást nem sőt ellene vagyok, szerintem ez árt a gyereknek, nem lesz előtte férfi-női kapcsolat példa.
2011. dec. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:

És miért ne lenne a gyerek előtt normális, heteroszexuális követendő példa, ha a könyveket olvas és filmeket néz, amelyben szokványos kapcsolatokat lát? Vagy ha kijár hozzájuk a nevelési tanácsadó, családsegítő?


Vagy miben másabb az, amikor egy anya totál egyedül neveli fel a csemetéjét, ahol még a nagyapától sem kap követendő mintát?

2011. dec. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:

Fel tud!

Miért ne tudna?

Az én szüleim elváltak, előttem sem volt férfi minta, mert nagymamámmal, anyámmal, nővéremmel éltünk.

Ráadásul anyám a válás miatt tök idegbeteg lett, azóta is az.

Ez mivel jobb, mint egy kiegyensúlyozott homoszexuális viszony?

Lány vagyok egyébként.

2011. dec. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
30%
Hála istennek ez itthon nem lesz legális, akárhogy vergődnek egyesek. Lassan belerokkan a világ ebbe a fenenagy liberalizmusba.
2011. dec. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
Nem a gonoszkodás miatt, de sokan írjátok az apa-anya felállás kapcsán az alkoholista, bántalmazó apatípust. Sajnálom aki így nőtt fel, de hahó emberek! Nem ez a normális családmodell! Attól, hogy van ilyen, még nem minden heteroszexuális házaspár egyik tagja őrjöngő állat. Ha már itt tartunk lehetnek a homoszexuális párok között is ilyen tagok, akik ugyanúgy végigverik a családot. Ez nem a nemi hovatartozás kérdése, csakis az egyéné. Úgyhogy kérlek titeket ne keverjük már a szezont a fazonnal. Vagy ha mindenképpen agresszív apákról akarunk értekezni akkor tételezzük fel, hogy a leszbikus pár egyik tagja is agresszív. Ugyanis elméleti síkon beszélünk a kérdésről. Így abszolult nem állják meg a helyüket a pro és kontra érvek. Kicsi kék kockát összehasonlítani a nagy piros gömbbel tök fölösleges.
2011. dec. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:

nem itt szerintem félre értettetek valamit de nagyon... nem arról van szó, hogy össze van hasonlítva, hanem hogy szerintetek még egy alkoholista vagy esetleg idegbeteg de "normális" szülőpár is jobb mint egy meleg szülőpár.

Nálatok így van a sorrend:


-átlagos szülők

-elvált szülők

.

.

.

.

.

-alkoholista, agresszív szülők

-mondjuk pedofil apuka

.

.

.

.

.

.

.

.


-meleg szülők


Persze sokféle családmodell létezik, ezzel csak azt akartam hangsúlyozni, hogy nektek a melegek akkor is a lista végén lesznek....

2011. dec. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:

Bennem egy kérdés merült fel: fiút vagy lányt nevelnének?

érdekes lenne, ha fiút ;)

két! szerető szülőn van a hangsúly, hazai család modell szerint: anya-apa, de ha itt sincs meg a szeretet és két lelkileg stabil és egészséges felnőtt akkor is sérül a gyerek, ezt tudjuk, tehát fontos lenne szerintem a lelki érettség, mindkét szülő részéről és ez lehet akár két egynemű felnőtt is, de akkor még mindig felmerül bennem a kérdés h akkor biológiailag ez miért képtelenség....

2012. jan. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
Az árvák még így is jobban járnának azonos nemű szülőkkel, akiktől szeretetet is kapnak... Teljes mértékben támogatnám, már csak ezért is. Túl sok gyermek nő fel árvaházban. Az államnak sem lenne rossz, kisebb anyagi teherrel járna az árvák felnevelése.
2012. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 titkoskert válasza:

Nem, szerintem egy leszbikus pár normálisan csak egy nandut képes felnevelni, de csak és kizárólag abban az esetben, ha a nandu:


- közelében van magas fű, vagy bokrok.

- elég rovar, és /vagy mag áll a táplálkozásànak megfelelően rendelkezésre.

- és a jövőben legalább egy dürgő kakas akad, aki a tojásokat majd a fészekbe tereli, kikölti, és táplálja.


🤣🤣🤣

2017. nov. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!