Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy leszbikus pár...

Szerintetek egy leszbikus pár normálisan fel tud nevelni egy gyereket?

Figyelt kérdés
Valahol azt hallottam, hogy igen... de én nem vagyok ebben olyan biztos!
2010. aug. 4. 15:19
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
76%
Érdekes. Akkor ezek szerint egy elvált anyuka/apuka, ahová a gyereket helyezték, sem tudja felnevelni a gyerekét? Vagy hogy van ez? Engem pl anyukám egyedül nevel, és mégis akkor volt sokkal rosszabb az életem, akkor csúfoltak az osztálytársaim, amikor még együtt voltak a szüleim. Meg nem hiszem, h egy alkoholista apa mellett, aki 2 naponta végigveri a családot, meg egy depressziós anya mellett kialakul a gyerek ideális családképe.
2010. aug. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:

11.48:és milyen családi példát láttál,miből tanultad meg a nemi szerepeket?

Ne érts félre,nem anyukád "rossz",de ő anya és nem apa.


Tudod a korai szexualitás,az önzőség,az önállótlanság mind a család nélküli életből fakad.Nem mindenkinél,vannak nagyon erős jellemű emberek,de ők a ritkák.

A rossz apa/anya megint más lapra tartozik,de vannak szakemberek,akik szerint a rossz is jobb a semminél.

2010. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
64%

"Meg nem hiszem, h egy alkoholista apa mellett, aki 2 naponta végigveri a családot, meg egy depressziós anya mellett kialakul a gyerek ideális családképe."


Alapjáraton nem erre kéne egyből gondolni, hanem egy szerető szülőpárt egy másik szerető leszbkius szülőpárhoz kéne hasonlítani...Leszbik ne neveljenek gyereket, többen leírták már, hogy mért ne.

2010. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
58%
hja, többen leírták, hogy a gyerek is homokos lehet, amiért tudjuk, hogy a gének felelősek,tehát ez nem indok (a divatb.zikkal, divatleszbikkel meg hiába jöttök, mert azok akkor is divatolnak, ha normális a szülő). Mellesleg egyáltalán nem hülyeség a rossz hetero családképekkel jönni, mert a többsége sajnos igen is rossz! Egyszer láttam egy reklámot, ami azt hirdette, hogy 2 apa jobb mint egy sem...hát ez anyával is ugyanígy van. De nembaj, biztos az árvák is örülnek neki, hogy azért nem kerülhetnek szerető családhoz, még ha az két azonos neműből áll is, mert FÚJ MELEGEK.
2010. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
51%
19:51-es vagyok. Semmi bajom sincs a melegekkel, éljenek boldogan, örülök neki ha boldog embereket látok, de a gyerekvállalásukat ellenzem.
2010. aug. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim válasza:
35%
Feltudni fel tud, csak a gyerek nem lesz normális valószínűleg XD!
2010. aug. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
100%
Ha kizárólag a gének lennének a felelősek a homoszexualitásért, akkor a megvizsgált egypetéjű ikreknek nem csak a fele lenne meleg. Úgyhogy elárulom (mert én utánanéztem), hogy orvosok állították, miszerint a gének is hozzájárulnak, de javarészt a környezet a felelős a homoszexualitásért.
2010. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek, előző. Hülyeség a génekre fogni.
2010. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
28%
[link] persze, hülyeség.hülyeség az is, hogy már megtalálták a felelős gént, és azonosították. Grat.
2010. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
100%

"A témára a genetikusok is rávetették magukat, az eredmények azonban ellentmondásosak. A genetikai vizsgálatok menete az, hogy összegyűjtenek olyan családokat, ahol generációról-generációra megjelenik a homoszexualitás, és azokat a kromoszómaszakaszokat kezdik keresgélni, mint tűt a szénakazalban, amelyek ismétlődően jelen vannak a homoszexuális egyedekben. E módszer azonban feltételezi, hogy a homoszexualitás homogén jelenség, de mint láttuk, a homoszexualitás-biszexualitás-heteroszexualitás inkább tűnik folytonos dimenziónak, ami sokféle gén sokféle hatására utal. Keresni tehát a "homoszexualitás génjét" olyan, mint keresni az "intelligencia génjét". És ha azonosítanak is bizonyos géneket, mindig az a kérdés, mit is határoz meg az a gén. Lehet, hogy hormonérzékenységet, lehet, hogy egy agyterület fejlődési ütemét, lehet, hogy egy fontos enzim aktivitását, vagyis távolról sem a homoszexualitás "ki-be" kapcsolóját jelenti egy azonosított gén, hanem csupán egy hajlamosító tényezőt a sok közül. Hiszen még egypetéjű ikreknél sem feltétlen azonos a két, genetikailag teljesen azonos egyed, nemisége."


Én is grat.

2010. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!