Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szájrapuszi nem durva egy kicsit?

Szájrapuszi nem durva egy kicsit?

Figyelt kérdés
Láttam néhány embernél, hoy a gyerekét szájra puszílta. De, nem kisbaba, hanem már óvodás, kisiskolás gyereket. Nem durva ez egy kicsit? Szerintem a szájrapuszi, az inkább felnőtteknél van, szorosabb kapcsolatban(szerelem, házassá) Először azt hittem pedofil a hapek, de a yerek mondta neki, hoy papa. hallottam, hogy régen a szocializmusban ez ment, hogy szájrapuszilták eymást az emberek, de itt fiatal 20-30 éves anyukákat/apukákat láttam. Nem fura ez egy kicsit?
2010. aug. 4. 18:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen egyetértek az utolsó válaszolóval, és már meg is van válaszolva a kérdésed: nem durva. Te azt szoktad meg, hogy a párodnak adsz puszit a szájára, valaki meg úgy nő fel, hogy mindenkinek szájrapuszizik, ennyi. 13479 dolgot tudnék felsorolni, amin érdemes lenne rágódni és elgondolkodni, szerintem nem egy szájrapuszinál kéne leragadni, mint téma....
2010. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
79%
Egy barátnőm, 20 fölötti, és az apukájának előttem, a barátja (szerelme) előtt még mindig szájrapuszit ad... Hát érdekes.
2010. aug. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
68%
szerintem is durva. Kanadában nagyon ez a szokás, a 80 éves nagybácsinak minden nőrokon szájra adott puszit..
2010. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
48%
Én 23 éves vagyok, és anyukámnak és öcsémnek mind a mai napig szájrapuszit adok. Nálunk ez az abszolút szeretetnyilvánítás jele, nagyon szeretjük egymást, szoros a kötődés. És szerintem nem túlzok, ha azt mondom (írom), hogy soha egyikünknek sem jutott eszébe a erről a szexualitásra asszociálni :S
2010. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
83%
Durva, de Amerikában ez szokás, még az idősebbeknél is!Cink!:S :S
2010. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
74%
én olyat láttam hogy az apa konkrétan lesmárolta a lányát. aztán rápacsizott a seggére aztmondta hogy 'na menjél' és elment. és az APJA volt. mert ismerem őket :|
2010. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
66%
Én a nagymamámat 17 éves koromig szájon pusziltam(sajnos, csak eddíg élt), és még most is szájon puszilnám, sőt, a gyerekemet is szájon puszilom, nem azért, mert szexuális dolgok állnak a háttérbe, csak egyszerűen imádom, rajongok érte, és ez másabb, mint egy arcra puszi.De ez is csak nevelés kérdése, ha téged is szájon puszilna anyukád baba korodtól fogva, neked sem lenne furi.
2010. aug. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
24%
Most azt nézegettem itt a válaszolóknál, hogy akik szerint ez gusztustalan, még, átlagban nem töltötték me a 25-öt, és nincs gyerekük, de ha lesz, majd megértik.
2010. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
58%
Én kapásból nem szeretem, ha anyámék puszilgatnak!!!
2010. aug. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
78%
Mi ez a baromság? "Majd ha lesz gyerekük, megértik." Képzeld el, hogy anyám is megszült engem (vagyis van gyereke), és még a büdös életben nem puszilt szájon. Apám sem. Szerintem is csók, és a csók nem fér bele egy szülő-gyerek kapcsolatba. De tök mindegy, felőlem csinálják, de azt ne mondják már, hogy minden normális, szerető anya ezt csinálja! Egy gyereket lehet szeretni szájon csókolás nélkül is.
2010. okt. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!