Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szájrapuszi nem durva egy kicsit?

Szájrapuszi nem durva egy kicsit?

Figyelt kérdés
Láttam néhány embernél, hoy a gyerekét szájra puszílta. De, nem kisbaba, hanem már óvodás, kisiskolás gyereket. Nem durva ez egy kicsit? Szerintem a szájrapuszi, az inkább felnőtteknél van, szorosabb kapcsolatban(szerelem, házassá) Először azt hittem pedofil a hapek, de a yerek mondta neki, hoy papa. hallottam, hogy régen a szocializmusban ez ment, hogy szájrapuszilták eymást az emberek, de itt fiatal 20-30 éves anyukákat/apukákat láttam. Nem fura ez egy kicsit?
2010. aug. 4. 18:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
80%
Akinek nincs gyereke nem értheti? Mi is voltunk gyerekek, voltak szüleink, nekik is voltak szüleik, így neveltek minket/őket és ők is értették, hogy ez nem jó, ez nem gyereknek való!
2010. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
22%
Tényleg nem érti akinek nincs gyereke majd ha neked is lessz akkor mond hogy nem puszilod szájra!
2010. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
61%

Tanulj meg vesszőt alkalmazni egy mondatban, valamint a "lesz" nem két "sz". A helyesírás szerintem az alap műveltség része.


Egyébként me, ha nekem lesz gyerekem, akkor sem fogom szájon puszilni, mert az én szüleim sem tették és mégis szeretetben nevelkedtem. A szájrapuszi nem normális dolog, hanem kissé bizarr. A szájrapuszit olyan emberek szokták alkalmazni, akik szerelmesek egymásba. Merem feltételezni, hogy te nem vagy szerelmes a gyerekedbe, de adj neki puszit oda, ha jól esik. Csak ne híreszteld, hogy ez milyen természetes.

2010. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
81%
Egyszer olvastam egy könyvet a veszélyeztetett gyerekekről. Abban mondta egy pszichológus, hogy mikor a cigány gyerekek állami gondozásba kerülnek, és már egész jól beilleszkednek, akkor jön látogatni a család, szájoncsókolják a gyereket, hosszú ideig, úgy mondta, máig sem tudták megfejteni, de ezután a csók után azt csinálnak a gyerekkel amit akarnak, szinte megbabonázzák. Többé semmit nem csinál meg, amire hónapokig nevelték. Egyébként én is sokszor láttam már, hogy cigányoknál teljesen természetes és rendszeres a szülő-gyerek-családon belül mindenkivel szájrapuszi (inkább szájracsók. Én nem tudnám elképzelni se a gyerekeimmel, se a szüleimmel, szerintem ez a szexualitás része, szeretők, férj-feleség, barát-barátnő kapcsolatában természetes.
2010. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
27%

én tesómmal szoktunk egymásnak szájra puszit adni persze azért nem visszük túlzásba.. minden reggel és este egyet.

én fiú,ő lány. és mindketten elmúltunk már 14 és nem vagyunk 18 ..

a kérdésre.. szülővel fura.. testvérrel is de nekünk nem

2010. aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
81%
utolsó szerintem ez elég bizarr....
2010. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
23%
mért bizarr ?
2010. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
79%

Reggel és este? Ráadásul fiú lány, és tinik... hú, ez nekem is nagyon bizarr :D

Már úgy magában a szájrapuszi a családban. Tulajdonképpen az már csók, ami eléggé intim dolog, a szerelmesek dolga. Nekem kifejezetten durva.

2010. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
77%

Hány embernek van gyereke és mégse csókolja meg!

Szóval ne gyertek, majd ha lesz gyereketek szöveggel!

2010. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
51%
a szájra puszi mióta csók ? amúgy nálunk szülőkkel nem úgy van.. csak köztünk ..reggel mikor találkozunk egyből meg este lefekvés előtt . én nem találok benne semmi rosszat.
2010. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!