Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szájrapuszi nem durva egy kicsit?

Szájrapuszi nem durva egy kicsit?

Figyelt kérdés
Láttam néhány embernél, hoy a gyerekét szájra puszílta. De, nem kisbaba, hanem már óvodás, kisiskolás gyereket. Nem durva ez egy kicsit? Szerintem a szájrapuszi, az inkább felnőtteknél van, szorosabb kapcsolatban(szerelem, házassá) Először azt hittem pedofil a hapek, de a yerek mondta neki, hoy papa. hallottam, hogy régen a szocializmusban ez ment, hogy szájrapuszilták eymást az emberek, de itt fiatal 20-30 éves anyukákat/apukákat láttam. Nem fura ez egy kicsit?
2010. aug. 4. 18:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
61%

[link]

ebben mi a rossz???

2010. aug. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
32%

Én is kaptam szájra puszit kiskoromban szülőktől persze ma már nem :)

14/l

2010. aug. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is fura, sokszor találkozok ilyennel.
2010. aug. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
60%
Nem az a beteg ember, aki puszta szeretetből szájra puszilja a szüleit, testvéreit, közeli családtagjait. Az a beteg ember, aki erről a szexualitásra asszociál.
2010. aug. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
59%
"Az a beteg ember, aki erről a szexualitásra asszociál." Már megbocsáss, de ha nem tudnád, a csók a mai társadalomban a szexualitás része!(nem az őskorban vagyunk, amikor a táplálkozáshoz volt köze) Nem kívánom hosszan ecsetelni, csupán két idezetet szúrok be a Wikipédiáról: "A mai nyugati kultúrában a csók leggyakrabban a vonzalom kifejezése." "A romantikus vonzalom vagy szexuális vágy kifejezéseként két ember rendszerint szájon csókolja egymást." Ennyi.
2010. aug. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
32%
Szájon puszilja és nem csókolja kedves kisasszony. A kettő között óriási a különbség. A szájrapuszi egy pillanat, a szájra csók meg több másodpercig vagy percig is eltarthat. Ez tehát a különbség kedves beteg lelkületű hozzászóló.
2010. aug. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
64%
19 éves vagyok és a mai napig előfordul, hogy anyukámmal szájon csócsáljuk egymást. de mi nagyon jó viszonyban vagyunk és szerintem ez ettől is függ. aki csak annyit beszél az anyukájával, hogy milyen napja volt, meg hasonló általános dolgokról, az más. mi mindent megbeszélünk és azzal a puszival csak annyit nyilvánítunk ki, hogy mennyire szeretjük egymást. :)
2010. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
32%

szülő gyerek között nem tartam előnyösnek..

testvérek között szerintem ott természetes..

2010. aug. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
45%

Babának és kisgyereknek nem durva szerintem. De mondjuk óvodás kisgyereknek már igen.


Egyébként az egyik barátnőm 16 éves, és még mindig szájrapuszizik az anyjával :S

2010. aug. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
83%

Ezen kár vitatkozni, meg beteglelkületűnek nevezni néhány hozzászólót. Amelyik családban az a szokás, hogy szájra puszi van a szülő-gyermek között, ott a szájrapuszi ezek szerint nem több, mint a szeretet számomra nem megszokott módon történő kinyilvánítása.

Aki azonban azt a nevelést kapta, vagy ahol az volt a szokás, hogy nem adunk egymásnak szájrapuszit, mert azt csak annak adjuk, aki a párunk lesz, ott természetes, hogy az ember a szexualitásra asszociál, hiszen el sem tudja képzelni, hogy egy szájrapuszi mást is jelenthet, mint a testi vonzódást. Ez a helyzet hasonló lehet ahhoz, hogy mi Magyarországon ha meghalljuk azt a szót, hogy kutya, akkor házi kedvencre gondolunk. De ugyanerről a szóról más kultúrában, más országban a táplálékra asszociálnak, mint valami ehető dologra. Nálunk ez visszatetszést kelt, náluk ez a természetes. Ezzel csak arra akartam utalni, hogy aki világéletében azt szokta meg, hogy szájrapuszi két ember között akkor történik, ha szerelmesek, szeretik egymást, vágynak egymásra, akkor furcsa szokásnak tűnhet, ha valaki a gyermekének ad oda puszit. Ez leginkább szokás, neveltetés és berögződés kérdése.

22L

2010. aug. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!