Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szájrapuszi nem durva egy kicsit?

Szájrapuszi nem durva egy kicsit?

Figyelt kérdés
Láttam néhány embernél, hoy a gyerekét szájra puszílta. De, nem kisbaba, hanem már óvodás, kisiskolás gyereket. Nem durva ez egy kicsit? Szerintem a szájrapuszi, az inkább felnőtteknél van, szorosabb kapcsolatban(szerelem, házassá) Először azt hittem pedofil a hapek, de a yerek mondta neki, hoy papa. hallottam, hogy régen a szocializmusban ez ment, hogy szájrapuszilták eymást az emberek, de itt fiatal 20-30 éves anyukákat/apukákat láttam. Nem fura ez egy kicsit?
2010. aug. 4. 18:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
38%

miért lenne furcsa??

neked gondolom nincs gyereked,de akkor majd te igy neveled a gyereked.én is szájrapuszit adok,ez egy kialakult kapcsolat,kivülálló úgysem érti.

2010. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
67%
Én is furcsának tartom ezt. Nemrég beszéltünk erről a párommal, és ő mondta, h a munkatársa a középiskolás fiát is szájrapuszilja. Na, én nem tudom, de az o.társaim előtt nekem ez kínos lett volna. Elég sokan vannak, akik szájrapuszilják a gyereket, még ovis, v kisebb korban csak-csak, de nagyobb gyereket...
2010. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
66%
Nem egészséges és elég visszatetsző. Ha az ember a szerelmével teszi, az más. Ez csak kettőjük között zajlik. De ismerősök, családtagok között durva. Jól el lehe kapni a herpeszt és többfajta más betegséget is. Ha az ember nem egészséges, a szerelmével is felfüggeszti a szájrapuszit.
2010. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem is gusztustalan..a pasijának/csajának adjon majd,

ne az anyjának/apjának..:S

2010. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
74%

Nem vagyok valami idős, de ez nekem is sok. Amúgy meg szüleim simán megmondták, hogy szájra csak a szerelmünknek, nem estem kétségbe, megértettem.

Nekem a szájra puszi az bensőséges, de nem a családi hangulatra gondolok, hanem egy szerelemre, ami azért más érzés.

20/L

2010. aug. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
75%

Ez szerintem is kicsit fura.Nálunk már rég óta nincs szinte semmiféle puszizkodás,ünnepekkor,vagy nagy ritkán,de akkoris csak arcra.Még nagyon pici babáknál okés a szájrapuszi,de nagyobb korában,mondjuk 1-2 év fölött már szerintem nem kéne.A szájrapuszi az férfi-nő között az elfogadott és a természetes,és a férfi-férfi,és a nő-nő kapcsolatban is elfogadom,nem ítélem el a homoszexuálisokat sem,de egy anya/apa-gyerek kapcsolatban nagyon furcsa,és nagyobb korban már gusztustalan is.

16/L

2010. aug. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
90%
Szomszédom "szerelmemnek" nevezi a 9 éves kislányát. Nekem fura. De ők ilyenek. Én majd nem így teszek, közöm viszont nincs hozzá.
2010. aug. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
69%
beteges és fúj
2010. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
33%
Egyáltalán nem durva én a kisfiamt aki nyolc éves mindig szájon puszilom és imádom. Ha nem a számra ad puszit olyan mintha nem is adott volna! De akinek nincs gyermeke az nem értheti és nem kellene ítélkezni mert egyáltalán nem durva és nem fúj!!!
2010. aug. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
54%

Én is adok néha anyukámnak szájra puszit, ha beteg vagy olyanja (olyanom) van.

14/L

2010. aug. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!