Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szájrapuszi nem durva egy kicsit?

Szájrapuszi nem durva egy kicsit?

Figyelt kérdés
Láttam néhány embernél, hoy a gyerekét szájra puszílta. De, nem kisbaba, hanem már óvodás, kisiskolás gyereket. Nem durva ez egy kicsit? Szerintem a szájrapuszi, az inkább felnőtteknél van, szorosabb kapcsolatban(szerelem, házassá) Először azt hittem pedofil a hapek, de a yerek mondta neki, hoy papa. hallottam, hogy régen a szocializmusban ez ment, hogy szájrapuszilták eymást az emberek, de itt fiatal 20-30 éves anyukákat/apukákat láttam. Nem fura ez egy kicsit?
2010. aug. 4. 18:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
66%
nekem is furcsa amikor ilyet látok... szerintem is szerelemben, férfi-nő között van szájrapuszi, de a lényeg hogy nem gyerek-felnőtt között, nekem nagyon, ugh
2010. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim válasza:
39%
szerintem azért nem durva, mert a kisgyerek, jó esetben ezt látja a szüleitől, és ő sem akar "kilógni" ezért automatikusan a szájra ad puszit. és most hogyan mondanád meg a gyerekednek, hogy na te nem adhatsz a számra! azért ne legyünk már... ezt döntse el a gyerek, neki mi a jó, úgyis nagyobb korára "kinövi"
2010. aug. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
62%
Én 19 éves lány vagyok. Apámnak és a testvéremnek mindíg a szájára adok puszit. Az apukám 50 éves a tesóm 20. Nekem nincs ebben semmi kínos, nekem így természetes, baba korom óta nálunk ez a szokás. Az anyukámnak már csak azért nem adok a szájrá puszit, mert annyira nyálas, hogy az már kellemetlenül érint. Amúgy ez nekem a világon a legtermészetesebb. Minden kúltúra, sőt minden család teljesen más. Van, ahol 6-7 éves koráig szoptatnak egy gyereket. Van, ahol magázódnak gyerekek a szüleikkel. Sokfélét hallottam már. Mindenkinek az a furcsa, ami számára idegen, mert más viselkedési formákhoz van szokva. Ilyen egyszerű.
2010. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
77%
Nekem szerencsére soha senki nem adott a családomban szájrapuszit, pedig szerető családom van. Szerintem lehet anélkül is megszeretgetni egy gyereket, hogy szájon puszilnák. Nem normális.
2010. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
72%

Nem durva, szokás kérdése. Amúgy szerintem a kérdező nem arra értette, hogy a szocializmusban volt szokás, hogy akkor mindenki ezt csinálta, hanem hogy az oroszoknál ez tényleg szokás volt, de férfiak is adtak egymásnak, és az ilyen orosz vezető politikusok is szájon csókoltak mindenkit köszönéskor. [link] (így)

Amúgy nálunk nem volt szokás gyerekkoromban, de a fiam néha viccből szájon puszil sunyin, engem nem zavar, de én nem adok neki úgy. Szoktam mondani, hogy majd a feleséged csókolgasd, ezen nagyokat kacag :D

2010. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
72%

Nem illik és gusztustalan.Engem egy osztálytársam üdvözölt

úgy,de még egyszer nem lesz alkalma! Mindenki a szerelmével

csókolózzon!

2010. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
74%
Nekem elég visszataszító, de ahány ház annyi szokás.
2010. aug. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
64%
Kb. kisiskolás koromig én is szájrapuszit adtam anyuméknak, aztán valahogy kinőttem, azóta arcpuszi van. Most 16 vagyok. Amúgy nekem sincs benne semmi fura, kicsi korban tök természetes szerintem. Később már nem annyira, de láttam, van aki még most is szájrapuszit ad szülőknek 19 évesen. Ha ők így szokták meg, ez a természetes a családban, miért ne? :)
2010. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
73%

Én is láttam már ilyet, és szerintem is undorító, de ha nekik jó így, akkor nekem is! Végülis az ő dolguk!

Én sosem szerettem ha puszilgatnak, kicsinek sem!

2010. aug. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
66%
Hát szerintem sem olyan túl jó dolog ez... Én felpofoznám azt, aki szájra ad puszit nekem. Csak a barátomnak engedem.
2010. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!