Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mutassam be a páromat...

Hogy mutassam be a páromat itthon, ha (jóval) fiatalabb és eddig más kaliberű emberekkel voltam együtt?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, ő 17. És én vagyok a lány... Fordított esetben ez még megszokott is lenne, de viszonylag kevés ilyennel találkoztam eddig.

Ráadásul korábban mindig olyan férfit kerestem, aki idősebb (30-35 feletti), rendelkezik egy bizonyos egzisztenciával és"elkényeztet" úgymond. A csoporttársaimmal sem nagyon álltam le az egyetemen, kerültem a korombelieket 17-18 éves korom óta. Ráadásul az előző kapcsolatom már annyira komoly volt, hogy megvolt a lánykérés is, vele éltem. Most ezek még szóba sem kerültek, érthető okokból.


Az ő szüleivel én már találkoztam, teljesen jól fogadták a kapcsolatunkat. Az én családomtól tartok kicsit, mert nem akarok bármiféle beszólást, kínos poénkodást, vagy megjegyzést, hogy az Emirates-nél nincs 50%-os diákkedvezmény gimnazistáknak, vagy bármi hasonlót (baráti társaságban volt rá példa).


2020. aug. 18. 20:18
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
33%
Tízesel értek a mostanival semmi gond,inkább az edigi párkapcsolatok voltak gázak.
2020. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
58%

Kettes!

Én is simán össze jönék egy 17 évesel az még bele fér.

Úgy vagyok vele 5 év plusz és minuaz az ideális,max 10 év minusz és plusz ,de anál több nem vagyon.

24 éves lány vagyok

2020. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként fontos, hogy bemutasd őket? Nem opció, hogy először csak mesélsz róla a szüleidnek?
2020. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
35%

Mondjuk a 35 éves sugar daddyk helyett ez sokkal jobb választás :D én nem lennék büszke 23 évesen a (többes számban!) előző kapcsolatokra.


Szüleid nyilván nem véleményezték az exeket, mert a te döntésed (és tényleg az), de hacsak nem bátorítottak rá, hogy kitartott nő legyél, akkor szerintem örülni fognak a fiatalabb srácnak. Még ha nem is mondják ki hangosan tiszteletből. :)

2020. aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
65%
23 evesen egy heves 17es maximum a lelkesedeset adhatja neked azokon a kellemes pasztororakon, mast nem igen. Mellesleg ok meg repteben a legyet is, szval nem igen fog kitartani melletted. Hasznald ki amig a nap sut, de komolyat ne tervezz vele, igy bemutatni sem erdemes. Majd ha esetleg betoltotte a 18at, es egyutt vagytok fel eve, akkor... talan.
2020. aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
57%

Hát olyan szempontból elgondolkodtató csajszi, hogy nem tudom neked tervben van e baba stb, de ez a fiú egyhamar nem igen szeretne családot alapítani, hanem iskola, szakma, fősuli, jogsi, utána dolgozna, szeretné kiépíteni az egzisztenciáját, mert férfi, nekik ez nagyon fontos.


Nekem inkább olyan érzésem támadt, hogy egy eljegyzést felbontottál és egy olyan fiút kerestél akivel kilátásban sincsenek ilyen dolgok a fent említettek miatt. Nyilván nem feltétlenül tudatos ez.. Nem lehet, hogy szeretnél még egy picit te is gondtalan kislány lenni?


Mint szülő, nekem ez ugrana be :)

2020. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
66%
honnan tudjátok , mit akar a fiú? lehet fősulira sem akar menni pl. Nem egy sablon mindenki élete
2020. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
80%
16-os vagyok, én nem mutatnék már be egy eljegyzés felbontása után senkit csak ha már tényleg komoly és tervezünk is egymással.
2020. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
60%
Minek írkáltok kéretlen tanácsokat, amikor baromira nem ez volt a kérdés? Full ismeretlen emberekről találtok ki mindenfélét és okoskodtok feleslegesen.
2020. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
68%

#16


Hasonlóan gondolom én is, 30-35 évessel is gondtalan kislány lehet, hisz eltartja az "apja", de a 17 éves öcsivel is kislány maradhat, hisz a házi feladat megoldásán kívül nem sok felelőssége van egy szüleivel élő srácnak. Én nem tartom jó ötletnek a bemutatást, inkább várj ezzel még kicsit. 23 évesen gondolom már szeretnél saját családot, külön lakni, esetleg albérletbe költözni, saját kocsit venni, boltba járni és a saját keresetedből bevásárolni. Amikor 22 évesen megvettem az első kocsimat, nagyon büszke voltam magamra, egyfajta önállóságot ad, még akkor is, ha a szüleimmel éltem akkoriban. Miután a köd kicsit leülepszik, nagyon sok konfliktus forrása lesz ez a 6 év különbség. 5 év múlva semminek fog tűnni, de lényegében ő még gyerek. Lélekben te is kislány vagy még, de jobb esetben te már dolgozol.

2020. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!