Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mutassam be a páromat...

Hogy mutassam be a páromat itthon, ha (jóval) fiatalabb és eddig más kaliberű emberekkel voltam együtt?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, ő 17. És én vagyok a lány... Fordított esetben ez még megszokott is lenne, de viszonylag kevés ilyennel találkoztam eddig.

Ráadásul korábban mindig olyan férfit kerestem, aki idősebb (30-35 feletti), rendelkezik egy bizonyos egzisztenciával és"elkényeztet" úgymond. A csoporttársaimmal sem nagyon álltam le az egyetemen, kerültem a korombelieket 17-18 éves korom óta. Ráadásul az előző kapcsolatom már annyira komoly volt, hogy megvolt a lánykérés is, vele éltem. Most ezek még szóba sem kerültek, érthető okokból.


Az ő szüleivel én már találkoztam, teljesen jól fogadták a kapcsolatunkat. Az én családomtól tartok kicsit, mert nem akarok bármiféle beszólást, kínos poénkodást, vagy megjegyzést, hogy az Emirates-nél nincs 50%-os diákkedvezmény gimnazistáknak, vagy bármi hasonlót (baráti társaságban volt rá példa).


2020. aug. 18. 20:18
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
29%

Tenyleg ha neked ez kell,te kis ribizli keres 70-80 éves támogatokat van rengetek ti kis k....ák...

Kébzeld el te kis ribizli én is kaptam ilyen ajálatokat mint te azon nyomban visszautasitotam,meg se fordultam a fejembe élni ezel.

Te luxus pro..i

2020. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
41%
Atol meg hogy lepontozol egy pénzéhes ri.....c leszel😅😅🤣
2020. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
53%
Nem fontos elmondani, hogy 17 éves jelenleg. Mondhatná magát 19-nek is. Ha meg szeretitek egymást, akkor lehet a szüleid is el tudják fogadni.
2020. aug. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
25%

Tesék rá kerestem neten,ez valo neked te ri..c!


[link]


Itt találsz majd támogatokat akik pénzelnek téged,te hivatásos.


Egyébként írtad hogy van házad meg kocsid ,gondolam azt is szexért cserébe kaptad a fiúitól nem dolgoztál meg érte,mert gyanus hogy egy ilyen fiatal lánynak honnan lehet lakása.

2020. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
75%

Honnan- honnan...

Nyilván kapta a szüleitől/örökölte a nagyszülőktől, azért ez nem rejtély.

Miért kell rosszra gondolni?!


Sokan irigyek, attól, hogy egy férfi vagyonos, még nem elsz rossz ember, akit kerülni kell a nőnek.

2020. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
91%
#44 Jártam olyan gimnáziumi osztályba, ahhol talán volt olyan kívétel, aki egyetemi éveit már nem saját lakásban kezdte. Talán volt aki csak szülőiház egy szintjét kapta meg. Nagyszülői lakást örököltek, vagy szülők vettek egyet minden gyereknek.
2020. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
15%

#46

Igen van olyan,de ha figyeltél akkor megìrta hogy 30-35 éves pasikal kavart azért mert pénzük van és luxus helyre viték őt.Inentől kezdve egyértelmű hogy a házat is ezektől a férfiaktól kapta.

Én is ismertem ilyen férfit velem is kikezdet ,de én vissza utasitotam,volt egy rakat szeretője akiknek házat vett és ruhákat ,stb,de én nem vagyok ilyen engem nem érdekel ez a világ én aból akarok megélni amit saját magamnak megteremtek nem másokon élősökdni.

Gyülöltem volna magam ha ilyen lettem volna.

Egyszerűen nem tudnám elkébzelni azt hogy egy férfi sikeresebb legyen nálam és én alata legyek,elvené az önbizalmam.

Általában az olyan férfiak mint akikel a kérdező is járt ,hát ,ők nem barátnőt keresnek hanem szeretőt.

2020. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
15%

#46

Hid el ez a világ nem olyan szep mint ahogyan sokan mondják.

Egyszerűen nem értem az ilyen lányokat ennyi az egész.

Miért jó neki az ha egy férfivel szexel aki vesz neki ezt azt vagy (magyarul pénzeli) mindenki tudja hogyan hívják azokat a nőket akik pénzért szexelnek!

2020. aug. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
78%

Nem írta, hogy AZÉRT járt ezekkel a férfiakkal, mert ajándékokat kapott.

Én is vettem a páromnak autót, telefont, jártunk minden kontinensen, de nem EZÉRT alkotunk egy párt, nem ezzel keltettem fel az érdeklődését.


A "sugar daddy-k" pedig hidd el, nem házat vesznek 30-40 millióért, miért is tennék, hanem szaros havi 2-300 000 forintért megveszik a lány fiatalságát.

2020. aug. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjuk már :DDD persze ha a srác hentes lett volna, biztos gyümölcsöző, hosszútávú kapcsolatuk lett volna :D mint ahogy lesz ezzel a 17 éves fiúval is :D
2020. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!