Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mutassam be a páromat...

Hogy mutassam be a páromat itthon, ha (jóval) fiatalabb és eddig más kaliberű emberekkel voltam együtt?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, ő 17. És én vagyok a lány... Fordított esetben ez még megszokott is lenne, de viszonylag kevés ilyennel találkoztam eddig.

Ráadásul korábban mindig olyan férfit kerestem, aki idősebb (30-35 feletti), rendelkezik egy bizonyos egzisztenciával és"elkényeztet" úgymond. A csoporttársaimmal sem nagyon álltam le az egyetemen, kerültem a korombelieket 17-18 éves korom óta. Ráadásul az előző kapcsolatom már annyira komoly volt, hogy megvolt a lánykérés is, vele éltem. Most ezek még szóba sem kerültek, érthető okokból.


Az ő szüleivel én már találkoztam, teljesen jól fogadták a kapcsolatunkat. Az én családomtól tartok kicsit, mert nem akarok bármiféle beszólást, kínos poénkodást, vagy megjegyzést, hogy az Emirates-nél nincs 50%-os diákkedvezmény gimnazistáknak, vagy bármi hasonlót (baráti társaságban volt rá példa).


2020. aug. 18. 20:18
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
58%
Akik azt írják, hogy a csaj biztos szeretne gyereket, azok olvasták, hogy 23, azaz huszonhárom éves? Ti valahol falun éltek? :D
2020. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
23%

#21


Nem most 23 évesen, de 26 évesen már lehet hogy szeretne. Senki nem írt ilyet, hogy most.

2020. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 A kérdező kommentje:

Külön élek, van lakásom és autóm is. Sosem azért kerestem párkapcsolatot, hogy legyen, aki eltartson. Egyszerűen sikeres emberek mellett jobban éreztem magam, mint olyanok között, akiknek az esti program a lerészegedés és az, hogy hajnal 5-ig bedrogozva lépegessenek valahol.

De igen, nyilván imponált, hogy esténként jó éttermekbe és bárokba jártunk, hetente virággal leptek meg, szép ajándékokat kaptam és még sorolhatnám.


Én még bőven tanulok (egyetemista vagyok), jópár évig nálam sem lesz aktuális a család téma. 30-32 évesen szeretnék gyereket leghamarabb.

2020. aug. 18. 22:40
 24/66 anonim ***** válasza:
52%

#22


A matek inkább, 23+7=30 és 17+7=24.

Tehát mikor harminc lesz a lány, a srác még éppen csak kezdi a felnőtt életet.

2020. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
42%
Mi van, ha ő az igazi de, később élni” akar?
2020. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
45%

Aból amit itt olvastam a válaszadok tele vanak karierista kislányokal,miket lehet itt olvasni "17 évesen még eltartot és a szüleivel él" és ez kit érdekel a szertsz valakit akkor nem az a lényeg hogy van e lakása és hogy a szüleivel él e jézusom.

Szerintem semi gond nincs ezezl kerdves kérdező az a lényeg hogy boldog legyél ahogy a fiú is,semi más se számít.

Nem mindenki tervez 23 évesen gyeretek én 26 éves lany vagyok és még nem tervezek,egyelőre suli utána jöhet a többi és gyerek csak ezek után.

2020. aug. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
44%
#25 Minden ember élni akar. Írt olyat a csaj, hogy megölné?
2020. aug. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
0%

Hát én éppen pasi vagyok. Hasonló felállás volt nálam is. Igaz a lány, nem hogy idősebbnek, de magánál idősebbnek gondolt.

Igaz bemutatásról szó sem volt.

Összesen három hétig se tartott a kapcsolatunk. A "szakítás" a életkorom számszerűsítése miatt történt.

De neki és nekem is, neki is volt önálló ingatlana, mind ketten autóval jártunk. Öt egyetemista lévén szülei támogaták, visszont nekem saját vállalkozásom volt.

Igaz én vele se, és mással sem akartam gyereket, kívétel a menyasszonyom volt. Mégis mástól lett egy gyerekem.


Szóval nem karrierista csak vagyok.

2020. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
81%

Hát vidd haza, és mutasd be. Nem muszáj benyögnöd egyből, hogy 17 éves, legalábbis szerintem :D Én is írnék most olyat, hogy ne mutasd be ezért meg azért, de ha nálatok ez a szokás, vagy így érzed jónak, akkor csináld :)

Viszont sajnos én is osztom azt a véleményt, hogy egy 17 évessel nem igazán lehet előre tervezni, főleg a fiúk olyan éretlenek tudnak lenni ilyenkor még, még annyit változnak... De minden csak tőletek függ.

Én meg személy szerint nem jönnék össze egy 17 évessel, mert senkinek sem szeretnék az anyja lenni a saját gyerekeimen kívül, de ez megint csak más kérdés.

2020. aug. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
36%

Mi mehetett az exekkel ha még a barátaid is ilyenekkel cinkelnek... féltem szegény srácot, mert egy idő után neked nem lesz elég, most lehet felüdülés még talán a két szép szeme miatt, de pont az előző kapcsolataid miatt nagy az esély arra, hogyha jön megint egy idősebb, gáláns férfi, akkor ejtve lesz a kissrác. Persze 30 évesen, amikor majd fordul a kocka, akkor te nem kellesz majd a srácnak, dehat ez egy ilyen dolog ;)


Szóval ne, ne mutasd be otthon.

2020. aug. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!