Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mutassam be a páromat...

Hogy mutassam be a páromat itthon, ha (jóval) fiatalabb és eddig más kaliberű emberekkel voltam együtt?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, ő 17. És én vagyok a lány... Fordított esetben ez még megszokott is lenne, de viszonylag kevés ilyennel találkoztam eddig.

Ráadásul korábban mindig olyan férfit kerestem, aki idősebb (30-35 feletti), rendelkezik egy bizonyos egzisztenciával és"elkényeztet" úgymond. A csoporttársaimmal sem nagyon álltam le az egyetemen, kerültem a korombelieket 17-18 éves korom óta. Ráadásul az előző kapcsolatom már annyira komoly volt, hogy megvolt a lánykérés is, vele éltem. Most ezek még szóba sem kerültek, érthető okokból.


Az ő szüleivel én már találkoztam, teljesen jól fogadták a kapcsolatunkat. Az én családomtól tartok kicsit, mert nem akarok bármiféle beszólást, kínos poénkodást, vagy megjegyzést, hogy az Emirates-nél nincs 50%-os diákkedvezmény gimnazistáknak, vagy bármi hasonlót (baráti társaságban volt rá példa).


2020. aug. 18. 20:18
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
44%

#49

Hát sajnálom,te nem láttod hogy a párod csak kihasznál,kocsit vetet veled és elviszed mindenhova a pénzedből ,hát sajnálom de ez nagyon úgy néz ki mint ha a csaj csak kihasználna.

Ha én szerelmes lennék egy férfiba akkor lehetne milliárdos is akor se vetetnék veles semmit se magamnak főképp nem kocsit ,jézusom,szörnyen érezném magam és megalázva hogy valaki pénzel.

2020. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
35%

#49

Ugye nem hiszed el amit mondasz gyakorlatilag a lány lenulázta a bankszámládat,és te azt mondod hogy nem a pénzedre ment ,nah jó en ilyen viceset még nem hallotam.

Kébzeld ek nekem ia volt gazdag barátom azt nem engetem neki hogy egy kávéra meghívjom komolyan mondom,és általában egy férfinak se engedem,vagy ha meg is engedem vissza is hívom.

Nem fogatam el tőle semmit mert szeretem és azért akartam vele lenni és nem azért hogy pénzeljen ennyi.

2020. aug. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
67%
Érdekes emberek vannak itt érdekes felfogásal.
2020. aug. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
0%

Nekem sokáig nagyon jól ment, de számolás nélkül tudom, hogy a lányok ígyekeztek minimum az anyagiakban az egyensúlyra. Szerinrem közülük többen számolták is, nem csak számontartották nagyjából. Egy kívételével volt csak.

Nagyon vigyáznak a nők, ha "megtehetik", "nehogy eladják magukat".

2020. aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
57%
51, neked mi bajod van? XD a fel kommentszekciot teleirtad a r...c-ozo dumaddal. Szanalom.
2020. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
#55 Nem vesznek neki új autót. 😂🤣
2020. aug. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
58%
:Ddd kicsit ilyen savanyu a szolo hatasa vt nekem is
2020. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
12%
Nem savanyú a szőlő neki, csak neki még szilárd a gerince néhány hölgyé meg már elfolyósodott.
2020. aug. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
0%

#58

Köszönöm!

2020. aug. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
42%

#54-es válaszom, miért 0%-os.


Pasiként én se szerettem soha, ha megvesznek. A lányok és nők se szeretik. És igen ajándékok és meghívások természetesek egy kapcsolatban. De ha felborul az egyensúly, akkor sokaknak ez kellemetlen.

2020. aug. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!