Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mutassam be a páromat...

Hogy mutassam be a páromat itthon, ha (jóval) fiatalabb és eddig más kaliberű emberekkel voltam együtt?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, ő 17. És én vagyok a lány... Fordított esetben ez még megszokott is lenne, de viszonylag kevés ilyennel találkoztam eddig.

Ráadásul korábban mindig olyan férfit kerestem, aki idősebb (30-35 feletti), rendelkezik egy bizonyos egzisztenciával és"elkényeztet" úgymond. A csoporttársaimmal sem nagyon álltam le az egyetemen, kerültem a korombelieket 17-18 éves korom óta. Ráadásul az előző kapcsolatom már annyira komoly volt, hogy megvolt a lánykérés is, vele éltem. Most ezek még szóba sem kerültek, érthető okokból.


Az ő szüleivel én már találkoztam, teljesen jól fogadták a kapcsolatunkat. Az én családomtól tartok kicsit, mert nem akarok bármiféle beszólást, kínos poénkodást, vagy megjegyzést, hogy az Emirates-nél nincs 50%-os diákkedvezmény gimnazistáknak, vagy bármi hasonlót (baráti társaságban volt rá példa).


2020. aug. 18. 20:18
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
65%

#60

Te tudod ha neked ez termeszetes engem egy pasi se vegyen meg pénzért,meg tudom venni magamnak.

Meg egy capuccino se kell tőletek,en fügetlen nő vagyok,ha más nem az ,nem engem minősit

2020. aug. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
32%
#61 A válaszod mínősit, nem a hozzáállásod. 😁
2020. aug. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
64%
62-es azért ne a 61-esre haragudj, mert neki több esze és rátermettsége volt az élethez, mint pl neked. Vannak nők, akik életképtelenek egy faszi nélkül, vagy csak simán szeretik pénzt de dolgozni nem akarnak. Viszont nem minden nő él így, és jobb érzés, hogy igenis ki tudok fizetni egy kapucsínót, mert nem vagyok rászorulva senkire ;)
2020. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
0%

#63

Köszönöm

2020. aug. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
32%
#63 Miért haragudnék? Pasi vagyok. Így is tartod az állításod?
2020. aug. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
62%
Miért ne tartanám? A zsák mindig megtalálja a foltját, keresd meg te is a sajátod.
2020. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!