Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mutassam be a páromat...

Hogy mutassam be a páromat itthon, ha (jóval) fiatalabb és eddig más kaliberű emberekkel voltam együtt?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, ő 17. És én vagyok a lány... Fordított esetben ez még megszokott is lenne, de viszonylag kevés ilyennel találkoztam eddig.

Ráadásul korábban mindig olyan férfit kerestem, aki idősebb (30-35 feletti), rendelkezik egy bizonyos egzisztenciával és"elkényeztet" úgymond. A csoporttársaimmal sem nagyon álltam le az egyetemen, kerültem a korombelieket 17-18 éves korom óta. Ráadásul az előző kapcsolatom már annyira komoly volt, hogy megvolt a lánykérés is, vele éltem. Most ezek még szóba sem kerültek, érthető okokból.


Az ő szüleivel én már találkoztam, teljesen jól fogadták a kapcsolatunkat. Az én családomtól tartok kicsit, mert nem akarok bármiféle beszólást, kínos poénkodást, vagy megjegyzést, hogy az Emirates-nél nincs 50%-os diákkedvezmény gimnazistáknak, vagy bármi hasonlót (baráti társaságban volt rá példa).


2020. aug. 18. 20:18
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
30%

Szegény 17 éves fiú komolyan mondom féltem tőletek.

Úgy beszéltek róla mint ha le kellene rola mondani mert nincs pénze és háza,milyen világban élünk ,úristen.

Én általában megszoktam védeni a lányokat ,hogy a nőkről csak kitalálják ezt az egészet és nem egy pénzéhes szemét ládák ,de a komontekből ez jön le,férfiakról és nőkről egy áránt hogy ilyenek vagytok.

Most már mindent értek,mikor ki írtam valahova hogy azért nem volt még barátom mert szerelemre vágyom és arra hogy szeresenek,mindenki kiröhögöt,hát nem is csóda ilyen pénzéhes társadalomban élünk akkor nem csodálom valakit furának tartanak azért mert nem az anyagiakra megy hanem arra hogy szerelmes legyen.

Csak gyakorin van enyi pénzéhes ember vagy amugy is?

Szörnyü szegény kis srác mi vár rá előre féltem őt ,mi van ha ő tényleg szerelmes közben ti csak a pénzre mentek.

Azért kiváncsi lennék kinek mi a foglalkozása vagy mit tanul,csak azért hogy tudjam kiket kell elkerülni hol van a legtöbb pénzéhes ember?

Számomra azért is fura ez az egész már egyszer szerelmesek letünk egymásba egy fiúval (nem tudva egymás anyagi helyzetéről) és a végén fél év után kiderült hogy nagyon jó modu ,nem volt lakása nekem se volt ,és ez nem is számitot ahogy az sem hogy nem gazdag családbol származok,simánlehetet volna köztünk valamk,mikor évekre rá megtudtam hogy jó modu ki akata mert fogalmam se volt rola ,nem.látszot rola és sose jót azal mennyi penze volt azért ,mert szeretül egymást,egyikünknek se volt lakása és kocsija mert nem ez számit.

Ha valaki jó modu és van pénze és szerelemre vágyil vagy házaságra az a első randid ugy fog viselkedni mint egy szegény ember ,mert azt akarja hogy őt szerezd aki lamborghinivel jön az első randira az meg csak egy egyészakás kalandot akar.

Szoval hála istenek nem tudjátok kiszűrni a gazdag pasikat és csajokat mert aki tényleg párkapcsolatot akar az csak akkor mondja el nektek mikor már komolyra fordult ,akiről meg első alkalomrol tudjátok az meg nem akar hosszú kapcsolatot.

Ahogy láttom menyi pénzehes ember van itt csak a pénzre mentek,gondoltam leírom hogy egy pénzes embetől ugy se tudjátok meg hogy az ha meg igen akkor nem társat keres.

Persze a magatok fajta meg is érdemli hogy egy gazdag ember csabdájába esen ,tényleg megérdemlitek,de általában a sors fura fintora hogy mindig olyanok kerülnek ilyen helyzetbe akik nem akarnak.

Szörnyü láttnom hogy öszinte szerelemere vágyok egy normális fiúval ,de eddig meg nem adatot meg ,és megtalál egy csoml olyan mint amire ti is vágytok,nekem viszont nem kellenek.

Ti meg magkapjátok az igaz szerelmet és ott hagyátok ,szartok rá mert hogy nincs háza ,az élet anyira igaságtalan ,bár csak engem találna meg a szerelem.

Meg kell kérdeznem mivel foglalkoztok,melyik rétegből jötük és miből diplomáztok hogy kiket kell elkerülni melyik ez a pénz éhes reteg akiket jobb ha elkerül az ember?

Csak tipelgetni tudok,de inkább meg kérdezem.

SZEGÉNY SRÁC REMÉLEM TALÁL MAGÁNAK EGY RENDES LÁNYT AKI TÉNYLEG SZERETI ÉS NEM CSAK ARRA MEGY HOGY ROZSADOMBON LEGYEN EGY SZÉP KIS HÁZA MEG EGY lamborghinije.

2020. aug. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
13%

31-es üdv a való világban, ez mindenhol így megy, de what goes around comes around... minden aranyásó huszonéves ribizli koppan, legkésőbb a biológiai órájuk utolsó ketyegésénél.


Léteznek azért még olyan emberek, akár nő, akár férfi, akik saját maguk, vagy közösen akarnak felépíteni egy életet és nem beleülni a készbe, ne add fel a reményt.

2020. aug. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:

Az nem opció, hogy nem mutatom be.

Együtt vagyunk, mindenhol együtt mutatkozunk. Közös képeink is vannak már fent Instagramon, Facebookon. Nálunk a családban a szerelem az szerelem. Nem kellett soha titkoljam egyik páromat, kapcsolatomat sem. Természetes, hogyha valakinek párja van, akkor magával hozza a családi eseményekre, nyaralásokra, stb.


Viszont a szüleim kicsit régimódi felfogásúak (ahhoz képest, hogy egyáltalán nem idősek). Úgy gondolják, hogy egy férfi igenis legyen képes eltartani a párját, halmozza el mindennel. Ezért sem volt problémájuk a korábbi barátaimmal, mert ha én 3 hétre Balira akartam menni, akkor mi Balira mentünk, ha ékszert/táskát/cipőt akartam, megkaptam.

Nyilván ezek itt most nem játszanak, nem is várok el semmi ilyesmit.

2020. aug. 19. 08:57
 34/66 anonim ***** válasza:
91%

Értelek kedves Kérdező!

Szerintem mesélj a srácról első körben, hogy legyen idejük ezt átgondolni és mert lehet úgy reagálnának hirtelen ahogy nem szeretnének és jobb, ha azt a pasid nem hallja.

Ha a szüleid rugalmasak valamennyire, megbékélnek. Gondolom, hogy segítettek téged a lakásban meg ezekben a dolgokban és ez tök jó, szerencsés vagy. Viszont megeshet ebből kifolyólag, hogy félteni fogják egy olyan sráctól akinek nincs úgy pénze, mert “kiforgatna”

És itt most tök mindegy, hogy hány éves a fiú, ez mindig problémát fog jelenteni ha nem engednek téged függetlenül élni és döntéseket hozni. Be fogják vinni a kapcsolatba, hogy mi a tied és mi a srácé. Ez meg nagyon nagy konfliktus egy kapcsolatban/házasságban hogy nem közös a vagyon pl.

Ebbe a konfliktusba előbb vagy utóbb bele kell állnod és függetlenné válnod a szüleidtől a kerülés helyett.

És itt az is előfordulhat, hogy akár egyedül/pároddal építitek ki egy új alapot amibe már nem érzed, hogy lehetne beleszólásuk.

2020. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
18%

Pont azért szülhet konfliktust már közép távon is a szülőkkel, mert ezt a mintát adták át neked, hogy egy férfi tartsa el az asszonyt. Na most erre egy 17 éves fiú semmilyen szinten nem lesz képes, kb odáig terjednek az anyagi lehetőségei, hogy elvisz fagyizni vagy moziba, hacsak nem jómódú a családja és tudják a szülei finanszírozni a szabadidejét.


Ezért van az, hogy most még nálad is ott a rózsaszín köd, de ha te ahhoz vagy szokva, hogy a pasijaid Balira visznek 3 hétre (mondjuk ez már nekem kamuszagú, egy nem sittes, hanem tisztességes vállalkozó nem tud kiesni 3 hétre, úgy, hogy Ázsiában van) akkor neked hisszu tavon boven nem lesz elég a srác, ő meg elhiszi, hogy de. Szóval a nagy erzelmek mellett legyen egy kis racionalitás és feleslegesen ne hülyítsd.

2020. aug. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
61%

"nyilván imponált, hogy esténként jó éttermekbe és bárokba jártunk, hetente virággal leptek meg, szép ajándékokat kaptam és még sorolhatnám."


" ha én 3 hétre Balira akartam menni, akkor mi Balira mentünk, ha ékszert/táskát/cipőt akartam, megkaptam."



Ezeket szerinted a 17 éves kiskorú is biztosítja majd a heti zsebpénzéből?

Az eddigi aranyásás helyett majd segíthetsz megírni a házi feladatát...

2020. aug. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 A kérdező kommentje:

Milyen aranyásás?:D

Nem házat, meg kocsikat vetettem velük, ezek egyszerű ajándékok voltak. Sajnálom, ha téged ez már megbotránkoztat.


Leírtam azt is, hogy tisztában vagyok az ő határaival és nem várom el, hogy ilyeneket biztosítson.

2020. aug. 19. 10:35
 38/66 anonim ***** válasza:
8%
Sztem nem botránkoztat meg senkit (bár nagyon reménykedsz benne tudom, mert egyébként nem éreznéd szükségét ennyire kidomborítani), csak tükröt állítanak neked, hogy a korábbi kapcsolataid alapján a mostaninak nincs komoly túlélési esélye, ezért felesleges a szülőknek bemutatnod, főleg hogy az ő szemléletüknek nem is felel meg a fiú, hisz nem tud téged eltartani.
2020. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
0%
Átestél a ló túloldalára, eddig neked volt kinyalva a hátsód egy kis törödésért, most meg a srácnak te nyújtasz lehetőségeket, és téged szolgálnak ki.
2020. aug. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
31%

Istenem enyi pénzéhes szemetet!

Ajálom neked keres támogatást rengetek 70 éves kövér pasi felajánja ezt,hahahaha..

Nektek ez való adjak elérhetőséget,ti pénzéhes ri..ncok.

Undorito ez az egész!

Sajnálom hogy nem ismerem szegény kis srácot mert megmenteném tőled....

#32-es láttod hogy le letünk pontozva mert megmontuk az igazat.

2020. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!