Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a kiborulásom vagy csak...

Jogos a kiborulásom vagy csak túl reagálom az egészet?

Figyelt kérdés

A páromnak előző házasságából született egy lánya aki most 18 éves. Bő másfél-két órára lakunk tőlük de a sok munka miatt már egy hónapja kb nem találkoztak. A lány most kitalálta hogy az apja menjen le hozzájuk mivel már hiányzik neki amit én meg is értek de szerintem a férjemnek már semmi keresni valója nincs a volt anyósa és felesége házában. Ezt szóvá is tettem neki amiből lett egy hatalmas veszekedés és az jött ki az egészből hogy elege van belőlem...Egyedül nagyon nem szeretném el engedni hozzájuk ezért fel vetettem hogy vele megyek mire azt a választ kaptam hogy azt nem lehet na és ekkor merült fel bennem a kérdés hogy miért is nem?

Utólag kiderült hogy többször volt már náluk a tudtom nélkül állítólag mindig a lány miatt...viszont úgy érezem emögött több is lehet. Valamelyik nap volt a gyermek anyjának névnapja és hallottam ahogy telefonon beszélnek szóval tartják a kapcsolatot ami számomra furcsa tekintve hogy már 10 éve külön vannak...Nekem nincs gyerekem és sosem voltam még házas szóval lehetséges hogy csak túl aggódom az egészet?


2020. szept. 7. 22:34
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
36%
Itt nem azzal van gond, hogy elvált emberrel nem jó összejönni. Ilyen elvált emberrel nem jó összejönni, aki alapvetően nem engedi, hogy részt vegyél az életében.
2020. szept. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
93%

Isten bocsá' de én sem engedném a gyerekem közelébe ha ennyire ellenséges vele szemben és ilyen irigy rá.


Nem csodálom hogy végül kimondta hogy elege van belőle, inkább azt csodálom hogy még nem penderítette ki. De van egy olyan érzésem hogy az is eljön hamarosan, mert ez el fog harapózni.

2020. szept. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
90%
Egy választ sem olvastam el(bocs ha már írta valaki),de miért nem a lány megy hozzátok?
2020. szept. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
25%
Itt tényleg nincs senki, aki olvas is...? Komolyan hihetetlen....
2020. szept. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Amióta együtt vagyunk volt olyan hogy a lány kérésére közösen mentek állatkertbe. Termesztésen véletlenül pont akkor amikor nekem dolgoznom kellett...SZerinten ez alapján van jogom féltékenynek lenni!


A párom valóban idősebb most lesz 50 éves.

Illetve közös gyermeket nem akarunk már tekintettel a korára és arra hogy én sem szeretnék.


Fogalmam sincs miért nem ő jön hozzánk. Állítólag jobban szereti ha az apja megy le. Most az is közre játszik férjem szerint hogy BP bérlete sincs szóval az oda-vissza út nagyon drága lenne neki amit jelenleg az anyja nem tudd állni.


A párom azzal indokolta hogy nem mehetek le vele hogy nekem nincs közöm ahhoz a családhoz úgy sem hogy együtt vagyunk plusz volt anyósa nem látna szívesen engem.

2020. szept. 7. 23:31
 16/34 anonim ***** válasza:
40%
9. Neked kellene orvos. Lehet, hogy esetleg talán abban van a hiba, aki nem tud egy kapcsolatban megmaradni és elválik, nem? Nem természetes dolog a válás és természetes, ha valaki erre nem úgy reagál, hogy minden következményétől kicsattan az örömtől. ennyit az orvosokról
2020. szept. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
44%

10-es Vagyok.

Kérdező annyit tudok javasolni, hogy üljetek le, és beszéljétek meg.

Ha ez nem fog működni akkor, vagy tűsz, féltékeny leszel, és szenvedsz.

De én annyira érzem, hogy ti elfogtok válni. Sajnálom ☹️

2020. szept. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
4%

10-es Vagyok megint, még 1 dolog. Őszintén válaszol. Ugye gondoltál arra, hogy titokban találkoznak és szexelnek?!

Szerintem is!

Plusz szerintem te nagyon beleválasztottál, maximum 30éves lehetsz.Bocsi,de ha 50-es pasi lennék én is lefelé választanék. Így te huszon valamennyi lehetsz, vagy 30.És ha féltékeny vagy elfogod veszíteni, de lehet, hogy pont így lesz jó neked!

2020. szept. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
91%

Tudod normális elvált párok nem haragban zárják le a kapcsolatot. Ez nagyon ritka. Volt x eltöltött évük, rengeteg dolog a gyereken felül ami összeköti őket, de a szerelem a lángolás rég elmúlt. De normális érett felnőtt emberek módjára viselkednek, mert attól, hogy elmúlt minden még tisztelik és fontosak egymásnak. Ez nem azt jelenti, hogy veszélyt jelentenénem rád.

Hogy miért nem mehettél vele? Mert az nem az ő háza. Milyen dolog lenne, hogy oda cipeli a volt anyósához az új nőt?

2020. szept. 8. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
76%
Az itteni megnyilvánulásaid alapján el tudom képzelni, miért van belőled elege. Mivel nincs se gyereked, se volt feleséged kózös gyerekkel, ezért fogalmad sincs ez milyen. Azért nem mondja, hogy beszélnek, mert hisztiznél. Azért nem jön oda a lány, mert nem akarja kitenni az apja a cirkuszodnak őt. Azért mennek akkor állatkertbe, amikor te dolgozol, mert a lány az apjára kíváncsi, nem az új nőre. Te vagy az új nő, aki ráadásul fiatalabb is jóval, szóval jó lesz, ha hátrébb lépsz és békénhagyod a pasit és a gyerekét, vagy ennek a kapcsolatnak nem jósolok jó véget.
2020. szept. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!