Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a kiborulásom vagy csak...

Jogos a kiborulásom vagy csak túl reagálom az egészet?

Figyelt kérdés

A páromnak előző házasságából született egy lánya aki most 18 éves. Bő másfél-két órára lakunk tőlük de a sok munka miatt már egy hónapja kb nem találkoztak. A lány most kitalálta hogy az apja menjen le hozzájuk mivel már hiányzik neki amit én meg is értek de szerintem a férjemnek már semmi keresni valója nincs a volt anyósa és felesége házában. Ezt szóvá is tettem neki amiből lett egy hatalmas veszekedés és az jött ki az egészből hogy elege van belőlem...Egyedül nagyon nem szeretném el engedni hozzájuk ezért fel vetettem hogy vele megyek mire azt a választ kaptam hogy azt nem lehet na és ekkor merült fel bennem a kérdés hogy miért is nem?

Utólag kiderült hogy többször volt már náluk a tudtom nélkül állítólag mindig a lány miatt...viszont úgy érezem emögött több is lehet. Valamelyik nap volt a gyermek anyjának névnapja és hallottam ahogy telefonon beszélnek szóval tartják a kapcsolatot ami számomra furcsa tekintve hogy már 10 éve külön vannak...Nekem nincs gyerekem és sosem voltam még házas szóval lehetséges hogy csak túl aggódom az egészet?


2020. szept. 7. 22:34
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
62%
2020. szept. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
63%

na a kamu folytatodik , csak mas szemszogbol

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__rokoni-k..

2020. szept. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Én a lány oldalát tudom megérteni, szüleim ekváltak, apukám űjranősült.

Abból, amit írtál, nekem eléggé az jött le, hogy a párod lánya nem kedvel Téged. Ezért szeretné, ha az apja menne hozzá, vagy hogy akkor csináljanak programot, amikor Neked nem jó, hiszen így nem kell találkoznotok.

Ha mégsem így van, valószínűleg nagyon szereti apukáját, de mivel nem lehet vele sokat, amikor vele van, szeretné kihasználni, és szeretné, ha tényleg egymásra tudnának koncentrálni.

Mint mondtam, van egy mostohaanyám. Nagyon szeretem őt, hiába találkozunk alig apával, sosem zavar, ha ő is ott van. Anyukámmal apukám és a felesége is jóban van, voot, hogy a két nő órákon át beszélgetett.


A párodat és a vopt feleségét egy hatalmas tényező köti össze: egy élet, amit ők neveltek fel, a lány belőlük lett. Ez mindig összeköti majd őket, mindig tartoznak majd egymáshoz. Ezt vagy elfogadod, vagy nem. Te döntésed, de vállald a következményeket.

2020. szept. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan vagy, mint a volt férjem kedves felesége.

Az apja TITOKBAN látogatja a 11éves lányát, mert az asszony napokig tartó veszekedéseket szokott miatta rendezni. Mikor a közelben jár, felhív, hogy felugorhatna-e egy kicsit. Hogy lássa a gyereket. Felhozza, amit vett neki, vagy csak simán megkérdezi, mi újság.

Nem értem, mit nem lehet azon érteni, hogy intelligens emberek válás után is tudnak egymással kulturáltan viselkedni, beszélgetni pl egy kávé mellett. És nem, nem csak a gyerekről. Magunkról. A gyerekem apja, egyszer úgy gondoltuk, társak maradunk egy életen át. Nem így alakult, de ettől nem kötelező gyűlölködni.

2020. szept. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
93%
Túlreagálod. Kicsit másképpen kellene hozzáállnod a helyzethez. Gondolom nem titkolta azt hogy van egy gyermeke amikor összejöttetek. A gyermek miatt a kapcsolatot tartani fogja a gyermek anyjával. Nekem is van egy 17 éves lányom az előző kapcsolatomból. Sikerült kialakítani a jelenlegi páromnak egy jó kapcsolatot a gyermekkel, a gyermek anyjával. Így mindannyiunknak könnyebb. Nekem meg pláne. Ha probléma van az apa a 22-es csapdájában érezheti magát, mert szereti a gyermekét is, meg a párját is nyilván.
2020. szept. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
79%
Vajon a kérdező fejében egy komplett családi felállás van, aminek a meséjét minden szemszögből előadja itt a gyakorin? Kérdező nem gondolkodtál még pszichiáteren? Csak mert ez így elég ijesztő. Komolyan.
2020. szept. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!


Én örülnék a legjobban ha ez az egész kamu lenne de nem az. Sajnálom.

2020. szept. 8. 08:52
 28/34 anonim ***** válasza:
41%

Én értem mire gondolsz. Van különbség a női megérzés, meg a látom hogy valami nem stimmel, és a túlzásba vitt féltékenység közt. Az, hogy ők tartják a kapcsolatot, de 5 év alatt titeket nem hoztak közelebb egymáshoz, az szerintem is gáz. Akár házas vagy, akár nem, jogod van megismerni őket, ha egyszer együtt éltek, együtt vagytuk. Mi házasok vagyunk, de pont 5 éve vagyunk együtt, mi a különbség, semmi. 5 év után már nem kéne titkolózni egymás előtt. Miért nem mehetsz vele, nem is értem...

Sógorom 45 éves, elvált, 1 gyerek. Lett új barátnője, aztán mégegy... És persze látogatta a kisfiacskáját, aki közben felnőtt lett. Még a barátnőknek is gyanús volt, hogy folyton vmiért menni kell a fiához. Sejtették, hogy több van a volt feleség és sógorom közt, de ugye nem akartak beleszólni, mert akkor ők a féltékenyek, ugyebár... Elnyomták ezt az érzést. Látták, hogy hogy beszél az exszel, mégis hagyták magukat meggyőzni, hogy nincs semmi. Aztán nahát, újra összejött a volt feleségével. Mindkét volt barátnője megmondta, hogy basszus látták, ott volt a szemük előtt... És hagyták magukat becsapni. Nagyon szépen hangzik, hogy bízzunk meg a másikban, meg hogy nem kell féltékenykedni. Ha mindenki ilyen hülye lenne, mikor nyilvánvaló jeleket lát, hogy hülyének van nézve, akkor annak milyen vége lenne. Legyen ennyi önbecsülése az embernek, hogy nem hagyja magát hülyének nézni. Beszélgess a pároddal, hogy szeretnéd jobban megismerni a korábbi családját, a lányát, ennyi év után örülnél, ha beengedne végre a bizalmába. Milyen tervei vannak veled a jövőre nézve, hová tart az utatok. Ha nem kíván veled lenni, megosztani veled az életét, akkor jobb ha más irányt veszel. Én biztos nem készíteném ki magam ilyennel. Csak beárnyékolja az életedet. Persze, hogy gyanús, ha titkolózik. Nincs annál rosszabb.

2020. szept. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
55%

Talán mert ha én lennék a lány, rohadtul nem lennék kíváncsi apu új pipijére, egyszerűen nem szeretnék vele időt tölteni, és senki nem kényszeríthetné rám. Csak az apám érdekelne, az nem hogy kivel dug.

Aztán az ex helyében szintén nem szeretnék jópofizni a fiatalabb csajjal akire lecseréltek. Csakis az érdekelne hogy a gyerekem miatta ne szenvedjen hiányt az apjában.

Ezért nincs semmi köze a pasi előző családjához, ezért nem kell neki ott lennie mikor a lány az apjával tölt minőségi időt, mint pl az állatkertezés.

Aki pedig ezt nem képes megérteni az ne jöjjön össze olyan pasival akinek már van gyereke. Ennyi.

2020. szept. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
35%
28, nem női megérzés, hanem féltékenység a köbön. A másik kérdésben azért sírt, mert apu negedi használni a lánynak a szép-kártyát, de így a volt feleség is eszik a kajából. A kérdező egy idióta.
2020. szept. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!