Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom apja meglátott...

A barátom apja meglátott félmeztelenül egy szál tangabugyiban, nagyon kínos szituáció volt?

Figyelt kérdés

A barátom az édesapjával él együtt, és a hétvégét most náluk töltöm. Az történt, hogy mikor felkeltünk az apukája nem volt otthon, a párom azt mondta, hogy valószínűleg csak késő délután fog hazaérni. Úgyhogy ketten maradtunk, viszont a páromnak is el kellett mennie dolgozni, így egyedül maradtam.


Miután elment gondoltam veszek egy forró fürdőt, mert készültem én is elmenni vásárolgatni, le is vetkőztem bugyira, de előtte még elmentem vécére, ami a fürdőtől külön helységben van. Közben zenét hallgattam, nem észleltem hogy bárki hazajött volna és mikor jöttem ki a toalettről hirtelen megpillantottam a párom apját ahogy a kanapén ül. Gyorsan egyik kezemmel a melleimet, másikkal a fenekem igyekeztem eltakarni, köszöntem neki és gyorsan besiettem a fürdőbe. Elnézést kért rögtön, ő is meglepődött.


Szerintetek kell erről beszélnem vele vagy tegyek úgy mintha semmi sem történt volna?



2020. nov. 15. 14:01
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Megtörtént,nem lehet visszaforgatni.Máskor ne sétálj félmeztelenül fényes nappal.
2020. nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
82%
*zenét hallgatva.
2020. nov. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
62%

Persze a barátodnak most napközben jött az infó, hogy menni kell dolgozni, te pedig fülessel a füledben jársz zuhanyozni is meg pisilni is.


Teljesen hihető sztori:D

2020. nov. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
65%
Hol van az hogy fülessel?😁
2020. nov. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
31%
Rövid munkára elment a barátod, te viszont vásárolgatni akartál menni, azaz nem csak a kisboltba. Filmbe illő sztori, csak több helyen is sántít.
2020. nov. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

Kedves 13-as:


Igen, képzeld, napközben jött neki az infó. Fűtésszerelőként dolgozik és bizony előfordul, pláne így a téli szezonban hogy érkezik egy sos telefon. Jó pénzért pedig elmegy és megcsinálja az amúgy fél-egy órás munkát. Szóval ebben nem tudom mi a hihetetlen.


A másik pedig egy szóval sem írtam hogy fülessel hallgattam zenét. Bementem a vécére, bekapcsoltam hangosan a zenét és pár perc múlva mikor kijöttem onnan ott ült párom apja. Nem hallottam hogy bejött az ajtón vagy köszönt volna. Ennyi történt.

2020. nov. 15. 15:13
 17/42 anonim ***** válasza:
93%

Őszintén én nem vagyok prűd meg semmi, mégis azt mondom, hogy más lakásában nem mászkálunk tangácskában meg félmeztelen, főleg, ha rajtatok kívül más is lakik ott.

Én sokat voltam az exemnél, mégsem mászkáltam félmeztelen még a fürdőből sem, inkább felöltöztem pizsibe a fürdőben mielőtt kijöttem volna.

Majd ha a saját házatokban éltek úgy meztelenkedtek ahogy akartok.



Mindenesetre már megtörtént, nem kell rajta rágódni, maximum ha nagyon látod az apján, hogy zavartan viselkedik elnézést kérsz.

2020. nov. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Igen, a 10 percre lévő sparba... Amit megjárok fél óra alatt.
2020. nov. 15. 15:16
 19/42 anonim ***** válasza:
12%
Nudista strandon a szülei előtt lepkézni hidd el, hogy sokkal zaccosabb (bár ott ez senki számára nem megdöbbentő). Most maximum elnézést kérsz és máskor minimum törölközőt csavarsz magadra ha ki-be járkálsz majdnem pucéron.
2020. nov. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
76%
Így kezdődnek a leggagyibb felnőtt filmek.
2020. nov. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!