Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom apja meglátott...

A barátom apja meglátott félmeztelenül egy szál tangabugyiban, nagyon kínos szituáció volt?

Figyelt kérdés

A barátom az édesapjával él együtt, és a hétvégét most náluk töltöm. Az történt, hogy mikor felkeltünk az apukája nem volt otthon, a párom azt mondta, hogy valószínűleg csak késő délután fog hazaérni. Úgyhogy ketten maradtunk, viszont a páromnak is el kellett mennie dolgozni, így egyedül maradtam.


Miután elment gondoltam veszek egy forró fürdőt, mert készültem én is elmenni vásárolgatni, le is vetkőztem bugyira, de előtte még elmentem vécére, ami a fürdőtől külön helységben van. Közben zenét hallgattam, nem észleltem hogy bárki hazajött volna és mikor jöttem ki a toalettről hirtelen megpillantottam a párom apját ahogy a kanapén ül. Gyorsan egyik kezemmel a melleimet, másikkal a fenekem igyekeztem eltakarni, köszöntem neki és gyorsan besiettem a fürdőbe. Elnézést kért rögtön, ő is meglepődött.


Szerintetek kell erről beszélnem vele vagy tegyek úgy mintha semmi sem történt volna?



2020. nov. 15. 14:01
1 2 3 4 5
 21/42 anonim válasza:
14%
Elég gáz
2020. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
6%
Kb mintha egy családtag látott volna...láthat majd strandon is, akár szaunában is... semmi sem történt, ne stresszelj rá
2020. nov. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
68%
Az apjának szereztél ezzel estére pár kellemes percet.
2020. nov. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
34%
Ja, fél óra a Spar (ami nem vásárolgatás szerintem, de mindegy), plusz a fürdőzés...
2020. nov. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
68%

Ha hazaérek, és megy a zene, megkeresem, ahonnan szól, hogy beköszönjek, hogy az illető ne kapjon szívrohamot, ha meglát.


Fater meg hazamegy, üvölt a Csovi-Csovi Jasper, ő meg csak leül vakarózni? Fura család.

2020. nov. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
49%

Az előző kérdésedben még fiú voltál és egy lány látott meg pucéran.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__1079..

2020. nov. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Ne zavarjon hogy teljesen más az írásképe a linkelt kérdésírójának.
2020. nov. 15. 17:30
 28/42 anonim válasza:
95%
Hú, azért bevállalós egy csajszi lehetsz te. Egy idegen lakásban, félmeztelenül mész el kakkantani úgy, hogy közben hangosan hallgatsz zenét. :) Máskor legyél körültekintőbb.
2020. nov. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
83%
Reméljük nem fáztál meg azalatt, amíg ott álltál pucéran, hogy végre hazajöjjön már egy férfi.
2020. nov. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
88%

"gondoltam veszek egy forró fürdőt, mert készültem én is elmenni vásárolgatni"


Ez teljesen életszerű.

A Penny-be pl. be sem engednek, ha vásárlás előtt nem fürdik le az ember.


Ha a piacra megyek krumpliért, még hajat is mosok...

:)

2020. nov. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!