Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom apja meglátott...

A barátom apja meglátott félmeztelenül egy szál tangabugyiban, nagyon kínos szituáció volt?

Figyelt kérdés

A barátom az édesapjával él együtt, és a hétvégét most náluk töltöm. Az történt, hogy mikor felkeltünk az apukája nem volt otthon, a párom azt mondta, hogy valószínűleg csak késő délután fog hazaérni. Úgyhogy ketten maradtunk, viszont a páromnak is el kellett mennie dolgozni, így egyedül maradtam.


Miután elment gondoltam veszek egy forró fürdőt, mert készültem én is elmenni vásárolgatni, le is vetkőztem bugyira, de előtte még elmentem vécére, ami a fürdőtől külön helységben van. Közben zenét hallgattam, nem észleltem hogy bárki hazajött volna és mikor jöttem ki a toalettről hirtelen megpillantottam a párom apját ahogy a kanapén ül. Gyorsan egyik kezemmel a melleimet, másikkal a fenekem igyekeztem eltakarni, köszöntem neki és gyorsan besiettem a fürdőbe. Elnézést kért rögtön, ő is meglepődött.


Szerintetek kell erről beszélnem vele vagy tegyek úgy mintha semmi sem történt volna?



2020. nov. 15. 14:01
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
50%

Úristen 🤣🤣🤣 unalom hercegnő


Egy hónnap ezelőtt is leírtuk h öltözz fel meg legyél kussban.


Mellesleg a válaszok ellenére te mit tettél? Beszéltél vele aztán megkúrt? Leszoptad? Mesélj már!!! Ne csigázz!!!

2020. dec. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
61%

Mivel újból kiírtad ebből az következik, hogy továbbra is begerjedsz attól ha mezítelenül meglátnak.

Legalábbis gondolati szinten, mert valószínűleg csak kitaláltad az egészet.

2020. dec. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!