Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viszonyulnál hozzá, ha a...

Hogy viszonyulnál hozzá, ha a párod baráti kapcsolatot ápolna az exével?

Figyelt kérdés

Már a kapcsolatotok elején elmondja, hogy milyen gyakran szokott vele beszélni, miről, és milyen gyakran találkoznak. Tudod, hogy békésen váltak el egymástól, mert a szerelem már kihült és alapjában véve tisztességes embernak tartod mindkettőjüket. Tudod, hogy az ex nehéz időszakokon segítette át a párod.

Nincsenek gyanús jelek, nincs titkolózás, a párod nem kifogásolja, hogy te is el gyere velük néha.


2010. aug. 17. 20:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Ja, igy már más a helyzet. Hát, szerintem ne barátkozzatok. Lehet,hogy most ugy érzed szükséged van rá, de egy idő után rádöbbensz,hogy megvagy nélküle is.

Kevés pasi tűri az ilyet.

Ha szerencséd van, elviseli az ,,új" pasid, ha nem, akkor meg lapátra tesz.

2010. aug. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Ha mar mindketten kihevertetek es semmi erzelem nem maradt, akkor igenis lehet baratsag, ha egyaltalan igenyelni fogjatok.Mar az elejen kozold az uj pasiddal, h vannak haverjaid es szereted oket, de mutasd is be neki.En megtettem es persze olyan normalis partner kell ehhez, aki bizik benned es nem gyanusitgat.
2010. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

én választás elé állitotottam...vagy az ex barátsága vagy én...

a csajt több éve nem is látta (elköltözött szerencsére),mi még mindig együtt vagyunk


többi ecbarátnővel nem is akart barátkozni szerencsére,ezt az egyet meg megoldottam:D

23/N

2010. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Már nincs szükségem rá "úgy", nem volt már ez szerelem, kihevertem.

DE!

Az exem egy ritka jó ember. Ha ismerné itt bármelyikőtök, akkor értené, hogy miért érzem úgy, hogy szükségem van egy ilyen ember barátságára. Röviden: nagyon megbízható, megértő, rendkivül segítőkész, őszinte és törődő. A barátaival is.

2010. aug. 17. 20:59
 15/28 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, én is azt beszéltem meg a volt barátommal, hogy ha vége a kapcsolatunknak, akkor majd barátok maradunk.

Igaz, hogy mi haraggal váltunk el. Legalábbis én haragszom rá, mert becsapott, nem tartotta be az ígéretét, és elvett 1 évet az életemből. Életemben nem voltam még olyan szomorú, mint akkor. :-(

Na evvel azt akarom mondani, hogy mégsem maradtunk barátok, és jobb lett ez így. Csak akkor éreztem úgy,hogy szükségem van rá. De aztán idővel rádöbbentem, hogy már barátként sem kéne. :)


De mondjuk igy, hogy az ,,új" pasidat is elhívnád magatokkal, akkor sok baj nem lehet belőle.


Bocsika a regényért.

Evi

2010. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Egy picit hasonló a helyzetem. A férjem jó kapcsolatban van az exével, akivel van egy közös gyerekük. 100%-ig megbízom a férjemben és az ex is normálisnak tűnik. Már 10 éve nincsenek együtt, de persze a gyerek miatt kénytelenek voltak mindig kapcsolatot tartani. Jóban vannak, a férjem részt vesz a gyerek életében és semmi okot nem adnak arra, hogy féltékeny legyek.

VISZONT

Zavar az egész. A gyereket simán el tudtam fogadni, az exet nem tudom elfogadni. Rossz érzés ha tudom, hogy pl. elmegy a férjem a kisfia judo versenyére és ott az exszel van kvázi közös programja. Szóval nem igazán sikerül megemésztenem pedig az eszem tudja, hogy meg kéne, de mégsem megy. Szóval a kényelmetlen érzés ott marad, hiába vágok hozzá jó képet. Persze erről már sokat beszélgettem a férjemmel, szóval előtte sem titok, hogy hogyan viszonyulok ehhez a szituhoz.

Tehát azt akartam ezzel mondani, hogy a jövőbeli pasid is lehet, hogy el fogja fogadni a szitut de nem biztos, hogy jól fogja benne érezni magát.

2010. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Ja,így valóban más.Inkább kifejezetten pasiknak kellett volna feltenned a kérdést,mert sztem a csajok és a pasik is máshogyan látják ezt a dolgot.

Viszont így előre nem lehet eldönteni.Mi van ha Kihevered,elkezdesz barátkozni vele,összejössz egy sráccal,és közben rájössz,hogy mégis kell neked az exed.Vagy becsúszik egy flört.Vagy hasonló.Így már lehet hogy nem tettszene a dolog ha velem csinálnák ezt.Ha az új pasim közölné hogy pl. két hete barátkozik az exével.Ráadásul a legutóbbival.

35/n

2010. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Jó jel, hogy nem kell messze elkerülniük egymást.
2010. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Meglátjuk mi lesz. Reméljük a legjobbakat:)
2010. aug. 17. 21:43
 20/28 A kérdező kommentje:
Hmm, azt hiszem felteszem a kérdést csak pasiknak.:/
2010. aug. 17. 21:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!