Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viszonyulnál hozzá, ha a...

Hogy viszonyulnál hozzá, ha a párod baráti kapcsolatot ápolna az exével?

Figyelt kérdés

Már a kapcsolatotok elején elmondja, hogy milyen gyakran szokott vele beszélni, miről, és milyen gyakran találkoznak. Tudod, hogy békésen váltak el egymástól, mert a szerelem már kihült és alapjában véve tisztességes embernak tartod mindkettőjüket. Tudod, hogy az ex nehéz időszakokon segítette át a párod.

Nincsenek gyanús jelek, nincs titkolózás, a párod nem kifogásolja, hogy te is el gyere velük néha.


2010. aug. 17. 20:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

az én párom így van. jóban van az exével, tudok is róla, nem szokta titkolni. elég messze élnek, de múltkor éppen találkoztak. eleinte sosem zavart, hogy beszélnek(msn főleg), de mikor mondta, hogy találkoznak, akkor ideges lettem és azt találtam mondnai, hogy vagy ő vagy én, de én ezt nem viselem el. azonnal mondta, hogy jó már mondja is. másnapra nagyon bűntudatom lett, hisztis libának érztem magam, mert tényleg barátok(a lány is komoly párkapcsolatban él) és nem akartam tönkretenni egy barátságot. találkoztak, ittak egy kávét, ennyi. sokkal jobban éreztem magam. nincs okom féltékenykedni és ezért nem teszem tönkre 2 ember kapcsolatát. mindig arra gondolok, ha én lennék ugyanebben a helyzetben és választás elé állítanának a párom választanám, de elesnék egy értékes ember barátságától, ami fájna. én nem csinálok ilyet mással, önzőség. ha van köztük valami, az előbb-utóbb kibukik ígyis-úgyis, ha meg nincs minek félni.

szerintem a párod extrán tisztességesen csinálja, én nem szólnék érte.

2010. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
A volt élettársam az ÖSSZES exével nagyon jóban volt. :( Undorító dolognak tartom. Tizenegynéhány éve házas vagyok, és iszonyúan bántana, ha a párom egy másik nővel beszélné meg a dolgait. (A férfi barátaival viszont semmi bajom.) NINCS férfi-nő barátság, előbb-utóbb más lesz belőle: vagy szex, vagy szétválás. Személyes tapasztalat.
2010. aug. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék, és nem vagyok ennek a híve. Aminek vége, vége, én lezárom, és nem tartom a kapcsolatot. Megértem, hogy valakinek sikerül barátságot kialakítani, de ha a párom ápolna ilyet az exével, nem örülnék...
2010. aug. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Eleinte nekem semmi bajom nem volt a dologgal, aztán egyszer csak jött egy sms az extől, idézem:

"Nagyon szeretlek" Párom azonnal megmutatta amint megkapta, onnantól kezdve megkértem a párom, hogy hanyagolja, és a nőnek is elmondtam a véleményem. Hála égnek már lekopott.

2010. aug. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Direkt nem írtam be tegnap, mert sejtettem, hogy az eleje lesz a "liberális" hullám, akik szerint az ex-szel való kapcsolattartás nem gond.

Szerintem meg igen. És nem a féltékenység miatt. Főleg zavaró, ha már neki is párkapcsolata van, akkor mégis milyen indok, hogy "de vannak dolgok, amiket csak az ex-szel lehet megbeszélni, lelki támasz, meg csak 1 kávé stb." Olyan átlátszó kifogások ezek....Akinek van tartós kapcsolata, az a barátnőjére/barátjára támaszkodjon lelki ügyekben is, ne az exére. Akkor se ha válás utáni kapcsolattartásról van szó, mondjuk egy közös gyerekkel. A volt kapcsolatokat nem kell a földbe ásni, de azért a határokat tartani illik. És még egy szó a liberalista álláspontról, ha nem is ide tartozik. Azok fogják majd a fejüket a legjobban, akik mindenhova kíséret és egészséges gyanú nélkül engedik a párjukat , mondván "én 100%ra bízok benne". Nem szabad! Az az 1% mindig legyen ott...

2010. aug. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Nem szabad teljesen megbízni a párodban? Ezt remélem a te párodnak is elmondod majd... örülni fog...
2010. aug. 18. 12:18
 27/28 anonim ***** válasza:
Én az elején írtam vhol és támogatom a barátság ötletét az ex-el, de csak a te esetedben.Kiheverted, nem éreztek egymás iránt semmit, mi lehet a gond?Én megbízom a páromban, mert nem ad rá okot, h másképp gondoljam, de nem is tudnék senkivel élni bizalom nélkül.Nem kell itt mindig rosszra gondolni, de tény, h vannak olyan exek akik szeretnék visszakapni a régi pasit/nőt, de most nem erről kérdeztél, szerintem.
2010. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Magamnak ártanék ha utána akarnék futkosni.:)
2010. aug. 30. 15:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!