Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok, hogy ne menjen...

Hogy bírjátok, hogy ne menjen a család rovására a tanulás ?

Figyelt kérdés

Hogy jusson idő mindenre munka tanulás család

Vagyis itt a sorrend sem jó mert első a család második a munka és harmadik a tanulás. Mi van velem, el tudnék aludni a ház szalad kb, de tanulok és alig ragad meg valami? Mire oda jutok h tanuljak legtöbbször elalszom a fotelben

Hogy bírjátok hogy fér bele ?


A másik ami aggaszt, anno 4.4 átlagom volt most viszont alig bírok megjegyezni valamit.


2021. márc. 3. 16:37
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:

20 Igen, sokkal drágább varosban, plusz mikor varosban kerestünk albérletet gyerekkel , úgy néztek ránk mint egy leprásra. Egy gyereknek pedig biztos otthon kell. Nem pedig az, hogy “ Jóska unokaöccse hazaköltözik, elsején cuccolj ki” megtörtént eset, ez 21 éves lányként nem zavart, álltam tovább,de ha ez gyerekkel történne valószínű marnám le a húst magamról, mi legyen. A bejárást fizetik nagyrészt, páromra ha jól emlékszem 4000 párszáz Ft esik saját költségre.


De nálunk már a ház fix, ha minden terv szerint megy nemsokára 100% ban a miénk akkor kicsit könnyebb lesz.

2021. márc. 3. 18:09
 22/49 A kérdező kommentje:
Kicsit konkrétabb példa, egy hasonló ház mint a mienk, vàrosban 4szer annyiba kerül.Nekünk erre nem futja. Albérlet meg már írtam mi miatt nem előnyös.
2021. márc. 3. 18:11
 23/49 A kérdező kommentje:
De ez nem értem miért kapcsolódik a munka tanulás házimunka család összeegyeztetéséhez?
2021. márc. 3. 18:11
 24/49 anonim ***** válasza:
100%
A gyereknek nem a közös játék kell, hanem hogy időt tölts vele. Persze négy éves, tehát szeret veled (is) játszótérre menni, de ugyanúgy értékeli, ha együtt süttök pogácsát, mint az együtt legózást.
2021. márc. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 Akiszusz1977 válasza:
89%
Reggeltől estig dolgozom minden nap. Van két gyerekem, tinik ami a "legjobb kor", anak minden vonzatával. Hétvégente suliban vagyok. Lesz egy vizsgám hétfőn, kettő szombaton.Szabit csak hétfőre a kapok, a vizsgára. Ja, háztartás, stb..... Úszik minden, hulla vagyok, a sírás fojtogat, a bukás biztos. Soha többé iskola!Ezen legyek túl. Szóval, megértelek.
2021. márc. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
25 Kitartás! Igen egyszer csak túlleszünk rajta.
2021. márc. 3. 18:23
 27/49 anonim ***** válasza:
44%

De miert kellene hasonlo haz? Jo oke, van hol lakni, ott is maradtok, ez mar nem tema.

De azert megjegyeznem, hogy lehet kisebb sajat lakasban is is lakni, en inkabb ezt valasztanam, mert semmit nem erek a 6 szobas csaladi hazammal, ha nincs munkalehetoseg, es viszi bank.

Akkor inkabb a lakas, aztan majd tovabb lehet lepni, nem muszaj orokre egy helyen maradni.

2021. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
83%

Más annyit ingazik városon belül munkába, mint egyes emberek faluból be a városba.

Lehet, hogy a kerdezonel is ez van.

Én is inkább ingazok 20percet mindennap, de van 3000nm-es telek és friss levegő, nyugodtsag.

2021. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:

27 Nem 6 szobás palotában lakunk most sem, csak egy kertes ház.Ennyiért egy garzont vehettünk volna, a leglepukkantabb környéken. Nekünk ez fel sem merült mint opció.

Munkalehetőség pedig van, csak be kell jàrni majd, néhány ezer költsége lesz, de még ez sem jelentős a városi lakás/ház árakhoz képest.

Megfizethetetlen, hogy itt kint lehetünk tisztaság van jó levegő, megjegyzem a tavaly tavaszi karantén után sok városi család rájött , gyerekekkel nem buli ám ott lakni a panelban , és kiköltöztek.

2021. márc. 3. 18:51
 30/49 A kérdező kommentje:
Valaki minden kérdés alatt propagálja a várost, biztos vannak kiadó lakásai 😀
2021. márc. 3. 18:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!