Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok, hogy ne menjen...

Hogy bírjátok, hogy ne menjen a család rovására a tanulás ?

Figyelt kérdés

Hogy jusson idő mindenre munka tanulás család

Vagyis itt a sorrend sem jó mert első a család második a munka és harmadik a tanulás. Mi van velem, el tudnék aludni a ház szalad kb, de tanulok és alig ragad meg valami? Mire oda jutok h tanuljak legtöbbször elalszom a fotelben

Hogy bírjátok hogy fér bele ?


A másik ami aggaszt, anno 4.4 átlagom volt most viszont alig bírok megjegyezni valamit.


2021. márc. 3. 16:37
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
43%
Most egyetemen vagy hogy ilyen nehéz a tanulás ? Vagy okj azért az elég könnyű . A butát is engedik ott a viszgán .
2021. márc. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%

"hazajön a 8 óra plusz másodállás plusz utazás után és mondjam neki : ma te főzöl kezdj hozzá dràgàm"

úgy ahogy ugyanezt ő is elvárja tőled munka+suli+gyerek mellett. ketten vagytok felnőttek, miért kéne csak az egyikőtöknek vinni az egész háztartást?

vagy ha anyagilag megengedhetitek magatoknak, hordjátok a kaját. biztos van valami étterem, meza vagy valami ahonnan lehet menüt venni. hetente-kéthetente 1x takarítson a takarítónő.

2021. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem ha nincs idő főzésre minek erőltetni. Nem tudom hol laksz, de a legtöbb helyen lehet legalabb menüt rendelni ami normális es nem is horror áron van. Valamit be kell áldozni. Az meg ne zavarjon ha van egy kis rumli. Ha valóban fontos az iskola most azzal kell foglalkozni meg a gyerekkel. A többi ráér.
2021. márc. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
85%

Anyám hasonló helyzetben van a kisebb testvéremmel, aki már kamasz, plusz leírom a saját tippjeimet.

Saját tippek:

- robotporszívó, ami fel is mos (érdemes a minőségibb, drágábbat venni, mert az tényleg faszán feltakarít)

- mosogatógép

- mosogép, ami egyben szárítógép is

- nem főzök, nem is rendelek, hanem Polczot veszek és ilyen Fitt tálakat a Lidlben


Anyám példája: ő is tanul most munka mellett, mellette övé az egész háztartás, mert a férje, meg a kamasz gyereke szarik bármit is csinálni. Anyám panaszkodik nekem, de nekik nem szólna. Lehet neked is be kéne vonni a férjedet. Értem, hogy sokat dolgozik, de ha egyedül élne is ugyanúgy meg kéne csinálnia ezeket a dolgokat, szóval érdemes volna megbeszélni, mit vesz át tőled.

2021. márc. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
29%

Felcserélted a sorrendet az életed során. Előbb tanulnak az emberek, azután a tanulásban szerzett tudást kamatoztatják a munkában és utána alapítanak családot.

Nem lehet mint mondani erre.

2021. márc. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

#45 nagyon sok embernek nem adatott meg, hogy először tanuljon. Mi is munka mellett tanulunk 30evesen, mert 18eves korunk óta el kell tartanunk magunkat, és először bizonyos életkörülményeket meg kellett teremteni.


Úgy hülyeség a kommented, ahogy van.

2021. márc. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:

41 Okj de felsőfokú.Oké lehet nem buktatnak meg de ha ebben akarok dolgozni később akkor igenis tudnom kell és érteném amit tanulok.


45 Nem cseréltem fel , szakmát szereztem ,érettségit és aztán szültem. De sajnos ez a szakma nem jött be, ezt 14 évesen nemtudtam amikor szakmát választottam ,a világ is vàltozott azóta.

2021. márc. 4. 08:02
 48/49 anonim ***** válasza:
100%
45 ne marhulj mar, miert ne tanulhatna később valaki?
2021. márc. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mártírkodj... ennyi.
2021. márc. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!