Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom odaadjam e lányomnak?

Nem tudom odaadjam e lányomnak?

Figyelt kérdés
20 eves a lányom és 3 éve mióta dolgozik havonta tett félre megtakarítást melyet én kezelek. Sajnos ő magától nem takarékoskodott volna en ösztönöztem rá h legyen majd valamije. Sajnos ő nem olyan érett, komoly mint egy ennyi idős lánynak kéne lenni, ezért is kezelem én neki a pénzét és most bejött amitől tartottam. Masfel éve van egy kapcsolata most odaköltözött a nála 13 évvel idősebb férfihoz aki egy lepukkant házba el anyukával egy eldugott helyen / dozerolni való az a ház olyan állapotú/és kitalálták adjam oda a lányom pénzét és csinálnak valamit a pasi házán.Mert a pasi kölcsönt nem akar felvenni mert már van neki. A lányomnak ahhoz a házhoz jogilag semmi köze. A felet rairatni sem éri meg mert egy romhalmaz. Nem tudom mit tegyek, teljesen ki vagyok. Ha nem adom oda akkor rossz anya vagyok mert a lányom pénze, ha oda adom akkor meg a lányom lenullázódik azért a patkanyfeszek házért. Nekem egy fillér nem kell a lányom pénzéből inkább teszek hozzá mintsem elvegyek belőle csak nem szeretném h így elúsztassa több évi munkáját. Nem tudok jó megoldást sajnos.
2021. márc. 12. 08:58
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
22%

Én se, de alapjáraton ilyen pasira nem tudom, mit lehetne alapozni, pl gyereknevelés terén


"Sajnos ő nem olyan érett, komoly mint egy ennyi idős lánynak kéne lenni"

Hát egyik se olyan. 30 éve lehet, azok voltatok, 10-15 év múlva meg jött a válás...

2021. márc. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
89%
Ne add oda! Amikor még szétmennek ott fog hisztizni hogy elment a pénze!
2021. márc. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
92%
Ne add oda, egyrészt azért amiket írtál, jogilag semmi köze nem lenne a hazhoz a lányodnak, másrészt nagyon fiatal még. Egy másfél éves kapcsolat nem garancia semmire, lehet fél év múlva szakítanak.
2021. márc. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
95%

Én megkockáztatnám, hogy "rossz anya" legyek, mert ha ennyire éretlen a lányod, akkor kénytelen vagy a saját érdekében vigyázni az értékeire.

Egyébként normális embernek ilyen dologban magától is van annyi esze, hogy az "anyós" házába nem invesztál, mert ahhoz soha nem lesz semmi köze.

2021. márc. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
91%
Ne add oda. Most "sz@ranya" leszel a szemében, de egyszer még hálás lesz érte. Ne hagyd, hogy kizsarolja belőled, most keménynek kell lenned vele az ő érdekében.
2021. márc. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
96%
Hagy gyűljön még neki, és ha komoly kapcsolata lesz és olyan ingatlanról fogunk beszélni, amihez jogilag lesz köze még jól fog jobni. Akár felújítani, berendezni, akár önerőbe stb.
2021. márc. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
96%
Nehogy odaadd neki. Én se tenném.
2021. márc. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
90%
Közlöd hogy lekötötted a pénzt 5 évre, nem tudod felvenni előbb. Aztán valiban besétálsz a bankba és lekötöd az összeget.
2021. márc. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
95%
Eleve nem jó ötlet beköltözni anyóshoz... pláne nem felújítani az ő házát. Lehet most roszaszin köd van, de ha pár hónap múltba kib@szarintják onnan a lanyoďat megnezheti magát.
2021. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
0%
na, az elváltak le is pontoztak...ugye, hogy hülyeség volt...
2021. márc. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!