Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom odaadjam e lányomnak?

Nem tudom odaadjam e lányomnak?

Figyelt kérdés
20 eves a lányom és 3 éve mióta dolgozik havonta tett félre megtakarítást melyet én kezelek. Sajnos ő magától nem takarékoskodott volna en ösztönöztem rá h legyen majd valamije. Sajnos ő nem olyan érett, komoly mint egy ennyi idős lánynak kéne lenni, ezért is kezelem én neki a pénzét és most bejött amitől tartottam. Masfel éve van egy kapcsolata most odaköltözött a nála 13 évvel idősebb férfihoz aki egy lepukkant házba el anyukával egy eldugott helyen / dozerolni való az a ház olyan állapotú/és kitalálták adjam oda a lányom pénzét és csinálnak valamit a pasi házán.Mert a pasi kölcsönt nem akar felvenni mert már van neki. A lányomnak ahhoz a házhoz jogilag semmi köze. A felet rairatni sem éri meg mert egy romhalmaz. Nem tudom mit tegyek, teljesen ki vagyok. Ha nem adom oda akkor rossz anya vagyok mert a lányom pénze, ha oda adom akkor meg a lányom lenullázódik azért a patkanyfeszek házért. Nekem egy fillér nem kell a lányom pénzéből inkább teszek hozzá mintsem elvegyek belőle csak nem szeretném h így elúsztassa több évi munkáját. Nem tudok jó megoldást sajnos.
2021. márc. 12. 08:58
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
95%

#18

Akkor ezt meséld el a végrehajtónak, aki 5 éve nem tud behajtani 400ezret valakin, többek között azért, mert "sorban áll" a végrehajtás a NAV és még egy pár ember után.

Az adós feketén dolgozik, a ház az anyja nevén.

Szóval, én tapasztalatból beszélek.... de ahogy gondolod!

2021. márc. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
82%
Semmiképp ne add oda... az ilyen nagy szerelmeknek hamar vége szakad ám.. legalábbis remélhetőleg. Arra azért próbálj meg figyelni, észreveszel-e bántalmazásra utaló jeleket a lányon. Határozottan NEM szándékom kriminalizálni a szegénységet de előfordulhat hogy kap egy helyes pofont amikor kiderül, hogy sehol az a pénz..
2021. márc. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
86%

Azért írtam, hogy úgy kell megírni hogy kié a ház hivatalosan is.


Persze van egy sorban állás, mert nem a Marika néni 500 ftja lesz az első hanem igen a Nav adó tartozás meg esetleg egy nem fizezett hitel.


Igen van kiskapu, mert sokan dolgoznak feketén. Ez a vendéglátásban pl nagyon jól megy.



De hidd el nem fog belemenni a csávó egy ilyenbe.


Ha meg olybá igen, akkor a kislány majd megtapasztalja, hogy olykor jobb az anyjára hallgatni. Aztán ha nem elég a pénze majd veteti fel a lánnyal a hitelt azt eladósodik 20 évesen.

2021. márc. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
94%
Hazudd neki azt, hogy kellett neked valamire. Aztán, amikor az ájulás szélén lesz, mond el neki, hogy hasonló érzés lesz, egy esetleges szakítás után, 0 forinttal távozni onnan. Ráadásul nem is közös otthon, hanem a pasi anyjáe a ház.
2021. márc. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
19%

hatalmas.

16 éves húzzon dolgozni minden kérdésnél, hogy legyen pénze, amihez a azülőnek semmi köze; de a 20 éves felnőttnek ne adja oda az anyja a pénzét...

2021. márc. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
100%

Azért adja oda, hogy egy életképtelen pasi újítsa fel a putrit? Aztán meg pislogjon ősszel hogy ki van baxva?


Ha szemét lenne az anyja lényegében ezt tenném én is... Te pénzed oké oda adom aztám majd ha a bőrönddel sírsz az ajtó előtt, mert kisemmiztek akkor röhögök egyet és rávágom az ajtót...

2021. márc. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
90%
Oda ne add! Szánalmas a csávó amúgy...
2021. márc. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
41%

26!


Tökmindegy miért kell neki. Az ő pénze. Azt csinál vele, amit akar. Nagykorú. De ha nem az lenne is joga van hozz a hogy elbaxxa a saját pénzét.

2021. márc. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
96%
A lány a nevelés csődje. 20 évesen le kell nyúlni a pénzét, hogy ne szórja el, egyebek...
2021. márc. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
95%
Tudod pont az ilyenek húzzák le az embert... Bemesélik, hogy felnőtt vagy azt csinálsz amit akarsz, elhereverézem a csaj pénzét mert hát szívesen adta mert szeret aztán meg ha elfogyott akkor kirakom
2021. márc. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!