Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyámság ti mit tennétek a...

Gyámság ti mit tennétek a helyembe???

Figyelt kérdés
Remélem van itt valaki aki járt hasonló cipőben, és segíteni tud. Arról van szó, hogy a páromnak akivel egy éve vagyok van 4 gyermeke. Az édesanyától elvették a gyerekeket mert felügyelet nélkül hagyta őket rendszeresen, sem ovódába sem iskolába nem járatta őket. “Papirosan bolond” ezt az édesanyja is állítja, és sajnos nekem is volt szerencsém megtapasztalni. A gyerekekkel én egyszer találkoztam. Nekem van egy 3éves kisfiam az életem szerelme. Na most az van hogy a párom nálam lakik, a nő kisemmizte a házból, és feljelentést is tett ellene, kapcsolati erőszak büntettével vádolják a páromat, nincs még ítelet. A gyerekeket a gyámhatóság nálam akarja elhelyezni, engem akarnak megtenni hivatalos gyámnak. A párom sajnos nem az az igazi apa típus, nem tudja mekkora felellősség egészséges felnőttet nevelni egy gyermekből. Nem tudom az én fiam is sérülne e az által ha magunkhoz vesszük a kicsiket. Én mindig is 1, maximum két gyermeket akartam. Szeretném ezeknek az ártatlan gyerekeknek szebbé tenni a jövőjüket, de nem érzem ehez elég stabilnak a kapcsolatunkat, sem a párom hozzá állását a gyermekneveleshez. Ti mit tennétek a helyembe, mi a jó út?

2021. jún. 16. 09:37
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
81%
Ha a gyermekedet nézed nem fogadod be a kicsiket és még azt a semmirekellő palit is kidobod aki csak megcsinalni tudta a 4 babát.
2021. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
91%
Itt az egyedül helyes döntés megszabadulni az egész pereputtytól. Gyerekeket sajnálom, de ez nem a te dolgod. Ennyi erővel gyermekotthonból is örökbefogadhatnál 4 gyereket.
2021. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
52%
Itt a ynár, szapaorodnak az iylen " kérdések ".
2021. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig, de azoknak van igazuk, akik kicsit "kamu" dolognak tartják. Én is gyám vagyok, tudom, hogy zajlik az egész. Környezettanulmányra már csak akkor kerül sor, ha minden jogi rész tisztázott, nem váratlanul megjelenve. A kérdésedre válaszolva: NE vállald el. Halvány fogalmad sincs, mi az, 1+4 gyereket nevelni.Anyagilag nem fogod bírni, még ha fizikailag, pszichikailag menne is. Menekülj, messze és gyorsan a kisfiaddal.
2021. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
80%
Előbb a párod legyen a férjed, ha már azt eldöntötted, hogy elfogadod férjnek, vagyis egy életre, akkor magamhoz venném a gyerekeit is, de előbb őt kell teljes mértékben elfogadni.
2021. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Végül hogy döntöttél?
2021. jún. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Mondj nemet. Max ha nagyon akarsz segíteni, akkor ha megtudod oldani, akkor néha támogasd őket.
2021. jún. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem alkalmas az életedbe és az élethelyzetedbe, akkor ne. Jobb a gyerekeknek is úgy, még ha te jól is bánnál velük. Én szakítanék a párommal a helyedben. Aki nem szülőtípus, az nem gondoskodó, szerető, megértő, stb, stb. Ezekből áll össze a szülőség.
2021. júl. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!