Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22éves vagyok a szüleim nem...

22éves vagyok a szüleim nem engednek a barátomhoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és még tanulok, ezért nincs saját keresetem, de anyámék nem szeretik a barátomat, mert ő is elég szegényes családban nőtt fel..pedig neki van keresete már és a szüleiknél laknánk kb 1-2évig amíg össze nem gyűlne a pénz, de ők ezt nem akarják megengedni:S mit tegyek ?
2010. aug. 27. 15:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

valamennyire igazat tudok adni a szüleidnek.


nem muszáj összeköltözni, elég ha náluk vagy 7végén, elmentek együtt kirándulni, stb.

7köznap meg suli/meló után együtt vagytok pár órát.


ha már 22 éves vagy, sztem nincs olyan sok hátra a suliból.

végezd el, legyen melód, aztán költözhetsz, ahova szeretnél.

2010. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Az jobb lenne,ha a barátod szülei tartanának el?Ha ők vágnák a fejedhez,hogy eltartanak?Vagy a barátod?Ezeken gondolkodj el,mert a szüleid szeretnek,akkor is,ha néha nem úgy tűnik,de a barátod szüleinek a szemében csak egy ingyenélő leszel,aki a fiukon élősködik.(Ne így legyen,de ez is előfordulhat)
2010. aug. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

"Mi az hogy 22évesen megmonják mit csinálj??

Hát szerintem ez elég gáz!

Sajnálak,nem tudom hogy mit tegyél.Bocsi.

21/L



Mondjuk, csak azért drága, mert az ő pénzükből él, és hiába mult el 18 éves, mégiscsak a gyerekük, van közük hozzá!

Majd ha önálló keresettel rendelkezik, akkor oda megy ahová akar!

Vagy ha már ott sem lesz jó, akkor aszülőnek kötelessége lesz vissza fogadni?

a szülő nem mondhatja azt, hogy elmultál 18 oda mégy ahová akarsz?!?!"



Kérlek szépen,Drága,éppenséggel ha Ő úgy dönt hogy el akar költözni 22évesen a szüleitől a barátja családjához,akik befogadták,akkor akkor költözik amikor akar,ha van állandó keresete ha nem.


18éves elmúlt,elvileg felnőtt ember,ha valóban el szeretne költözni olyan emberekhez akik szívesen látják akkor miért ne költözhetne?! Saját magának kell ezt eldönenie,hiszen nem kiskorú hogy a szüleinek kelljen megmondani mit hogyan mikor és miért tegyen!

Nem gondolod?


21/L válaszoló.

2010. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
En semmi esetre sem javaslom, hogy odakoltozz a baratod szuleihez.Nekem volt benne reszem, es hidd el, nem valami jo erzes, mikor azt vagjak a fejedhez, hogy csak megturt szemely vagy.Pedig en is dolgoztam, de akkor is, gondolj bele, te sem biztos, hogy orulnel neki, ha egy vadidegen-mert vegulis az vagy, hiaba vagy egyutt a fiukkal- egyszer csak bekoltozne a lakasodba.Persze, olyat is lehet hallani, hogy valaki nagyon joban van a parja szuleivel, de szerintem ez ritka, szoval ezt a dolgot inkabb evitalni kene.Ha annyira egyutt akartok lakni, nezzetek alberletet.Menjetek el dolgozni suli mellett, es vegyetek ki egy garzont, vagy ilyesmi.Bar szerintem jobb lenne, ha inkabb szepen otthonmaradnal a szulokkel, hidd el, nem szivatasbol akarnak otthontartani.23/L
2010. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Amíg nem költözhettek külön, úgysem nagyon van értelme.
2010. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
18:47 vagyok.Most elolvastam jobban, es igy, hogy te nem is dolgozol,sztem abszolut felejtos az egesz.Ugye, nem akarod, hogy a fejedhez vagjak, hogy ok tartanak el?Pedig ez lesz.Hiaba dolgozik az o fiuk, abbol meg az lenne, hogy elszeded a fiacskajuk penzet...
2010. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem se költözza szüleihez,ha szegények csak teher leszel a nyakukon,és ez egy idő után a kapcsolatotokra is kihat.Menj el dolgozni teis a főiskola melett(22 évesen gondolom oda jársz)és vegyetek ki egy kis garzont.Ha önállósodni kartok akkor nem az a megoldás,hogy a szülök nyakára mentek.
2010. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
55%

Mi az, hogy nem engednek??!!

Ne haragudj, de nem igazán tudlak sajnálni. 22 évesen a szüleiddel szemben már el kellett volna érned annyit, vagyis bebizonyítani, vagy annyira érett, hogy eldöntsd mi a jó, ne kelljen engedélyt kérned.

Nekem 19 évesen az anyám, ugyan zokogva, de elfogadta, hogy elköltözök.


Szedd már össze magad és állj a sarkadra, 22 éves vagy baszod!

2010. aug. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
már van félretett pénze(4-5millió körül) és ő már 5éve dolgozik és ő otthon csak a netet fizeti meg néha elmegy sörözgetni a haverjaival,néha belead a kajába, szóval marad azért neki elég sok, amit minden hónapban félretesz. Ha odaköltöznék, akkor egy kicsit kevesebbet tudna félrerakni, amennyi nekem kell az evésre, meg neki..de igy is 1-2 év múlva tudnánk saját lakásba költözni már
2010. aug. 28. 10:38
 20/22 anonim ***** válasza:
8%

Szóval neked meg sem fordúlt a fejedben,hogy dolgoznod kellene?

Sajnálom a barátodat:(

2010. aug. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!