Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22éves vagyok a szüleim nem...

22éves vagyok a szüleim nem engednek a barátomhoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és még tanulok, ezért nincs saját keresetem, de anyámék nem szeretik a barátomat, mert ő is elég szegényes családban nőtt fel..pedig neki van keresete már és a szüleiknél laknánk kb 1-2évig amíg össze nem gyűlne a pénz, de ők ezt nem akarják megengedni:S mit tegyek ?
2010. aug. 27. 15:19
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Dehogynem megfordult, de mivel 100km az iskola innen így eléggé kevés időm jutna rá. A barátom meg ott lakik ahol van az egyetem, ezért is lenne jobb , ha odaköltözhetnék és nem az iskolával menne el az egész napom, remélem így már világos..
2010. aug. 29. 22:07
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig a válaszokat, én is 22 vagyok.

A helyedben én keresnék valami melót, amit suli mellett tudok csinálni... Édesanyám elég szabadelvűen nevel engem, meg a nővéremet, a barátommal gyakorlatilag együtt lakunk, hol nála vagyunk az albérletben, hol nálam, anyukámnak csak egyetlen kitétele van, hogy a szombatot hagyjuk meg neki magányosnak. Szóval én nem tudom mit lehet az ilyen szülővel kezdeni.

Amúgy én a helyedben biztos beszélnék velük, hogy azért 22 éves vagyok, és ez már nem az a kor, ahol mindig engedélyt kell kéregetni. Anyukám is csak azt várja el, hogyha több napra távol vagyok néha hívjam fel merre járok, vay felhív ő, ha elfelejtem.

Azt hiszem neked kell a sarkadra állni.

2010. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!