Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted helyesen csinálom...

Szerinted helyesen csinálom vagy eléggé gáz?

Figyelt kérdés

21F vagyok.. születtem(2000.01.01) anyámmal és anyai szülökkel élek mivel apám, elhagyta anyámat. Dolgozok 2 éve.... van egy haverom ő 20 éves született(2001.05.03) dolgozik másfél éve, ő anyjával apjával, tesójávál él és annak gyerekeivel ,)

Dolgozik ad valamennyit haza azonban anyja mos rá stb, ez nem porszívózik, nem takarít, semmi ilyen "női" munkába nem vesz rèszt... én mosogatok 17 éves korom óta, beteszek a gépbe ruhàkat mosni, porszívózok, takarìtok, ma pl elmentem a postàra rezsit be fizetni ami régen papa feladata volt. A gàz diktàlàst is àtvettem ès örömmel csinàlom örulok ha segíthetek itthon,, haverok viszont ilyen hogy rezsi fizetés postán eszükbe se jut meg mosogatás mondtam ennek a havernak minden b*zinak elhordott...


2021. júl. 19. 13:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 Thispain ***** válasza:
93%
Helyesen csinálod. A haverod viszont gáz.
2021. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
94%
Miert lenne gaz? nincs a mosogatora irva, hogy csak noi munka. sem a csekk befizetesre, vagy akarmilyen hazimunkara. parom barmit megcsinal hetvegen, amig en dolgozom. ezzel is leveszel nehany terhet anyukad vallarol. hidd el, ezek hiaba kis dolgok, de nagy segitseg
2021. júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
95%
Jól csinálod,a haverod a gáz!
2021. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
94%
Jol csinalod, legalabb lesz foglamad ilyenekrol, ha kulon koltozol, es nem akkor szembesulsz vele, hogy mennyi feladat van egy haztartasban. Amik lehet kicsi dolgok, de mire azt a sok kis dolgot elintezed, nem mindegy, hogy van benne rutinod, vagy majd egybe a nyakadba zudul.
2021. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
97%
Egyik házimunkára sincs ráírva, hogy melyik nem végezheti. Nem női munka a főzés, es nem férfi munka a szerelés. De szerintem jobb lesz magadnak is, ha nem foglalkozol mas dolgaval, es hogy otthon ki mit csinal. Felesleges
2021. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
97%
Te csinálod jól. Viszont születési időt teljesen irreleváns és felelőtlen megadni gyakorin.
2021. júl. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nincs vele gond

Én is szoktam besegíteni

Számlákat befizetni , elszaladni a boltba , vagy éppenséggel mosogatni is akkár

20/fiú

2021. júl. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
93%
Mi köze a történethez a születési dátumodnak????
2021. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem egyikőtök sem gáz.
2021. júl. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
95%
A házimunka közös, minden ott lakóé. Ha a felnőtt gyerekem nem csinálna semmit, mehetne albérletbe, én senki csicskája sem vagyok.
2021. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!