Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted helyesen csinálom...

Szerinted helyesen csinálom vagy eléggé gáz?

Figyelt kérdés

21F vagyok.. születtem(2000.01.01) anyámmal és anyai szülökkel élek mivel apám, elhagyta anyámat. Dolgozok 2 éve.... van egy haverom ő 20 éves született(2001.05.03) dolgozik másfél éve, ő anyjával apjával, tesójávál él és annak gyerekeivel ,)

Dolgozik ad valamennyit haza azonban anyja mos rá stb, ez nem porszívózik, nem takarít, semmi ilyen "női" munkába nem vesz rèszt... én mosogatok 17 éves korom óta, beteszek a gépbe ruhàkat mosni, porszívózok, takarìtok, ma pl elmentem a postàra rezsit be fizetni ami régen papa feladata volt. A gàz diktàlàst is àtvettem ès örömmel csinàlom örulok ha segíthetek itthon,, haverok viszont ilyen hogy rezsi fizetés postán eszükbe se jut meg mosogatás mondtam ennek a havernak minden b*zinak elhordott...


2021. júl. 19. 13:04
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
72%
barátom te nagyon frusztrált lehetsz ha ennyire nem vagy képes elengedni azt hogy senkit nem érdekel a fröcsögésed, gondolom nagyobb örömöd n incs az életben mit idjárni kötekedni. ez szomorú.
2021. júl. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
0%
Ti nem vagytok kepesek elfogadni, hogy nem fogok valaki elott terdreborulni, mert porszivozik xdd. Mint a keresztenyek ragaszkodtok a f@szgaitokhoz elvetemulten.
2021. júl. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
23%
Te gyogyi vagy utolsó?
2021. júl. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
0%
En nem, de te valoszinuleg igen.
2021. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
31%
Pedig nagyon annak tűnsz az ilyen válaszokból.
2021. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
0%
21 evesn ferfitol nagy dolog h porszivozik? Es akkor meg en vagyok a gyogyi? Masnak 21 evesen mar gyerekei vannak vagy kulon el vagy akarmi. O meg 21 evesen kiporszivozza a szobajat es ez mitt lebuz!zta a haverj, akkor ot most szanaszet kell szopkodni? Xdd viccek vagytok
2021. júl. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
45%
Te hol tartasz az életben? Van már gyereked? Patent a lakásod? Ha itt tartunk, nem egy pasival ismerkedtem, aki 30+ felett egy szöget nem bírt beütni egy falba. (A munkás meg röhög, hogy kézhez jön neki több ezer forint 10 perces munkáért. XD, jogos egyébként.) Úgyhogy a 21 éves csak nyugodtan dicsekedjen azzal, hogy besegít a háztartásba,értelmes kommunikacióra képes a családtagokkal, erény és egy normális lánynál sokat jelent. Te meg ne itt lógj, hanem kérdezd meg a környezetedtől, hogy mit segíthetsz. Én ma két idős hölgynek segítettem idegen nyelven eljutni a-ból b-be. Meghívtak a végén egy kávéra. Ezek jó dolgok. Te mit segítettél ma? Légy pozitív! Azzal, hogy le akarsz húzni másokat, nem leszel előrébb. És számomra az igenis gyogyi, érzelmi defektes, aki nem tud más örömének örülni, a legkisebb dologban is támogatni. Tedd meg nyugodtan te is, hogy támogató attitűdöt mutatsz, hidd el, szebb lesz tőle a napod. Ha neked is van jó tulajdonságod, bátran fejezd ki azt. Ne maradj ilyen. Neked sem jó, és a környezeted is lehúzod, nem sokan fognak barátkozni veled.
2021. júl. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
0%
Segitsetek ti azert vagytok, hogy nekem ne kelljen, nem vagyok maltai szeretetszolgalat. En sem varom el senkitol, hogy segitsen. En megoldok mindent egyedul, de nem mondom a haverjaimnak, hogy na en ma kiporszivotam a szobam mekkora csaszar vagyok.
2021. júl. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
0%
Masik meg, hogy nem tudok a masik oromenek orulni. Mi az orom abban, hogy kiporszivozta a lakast? Bolond vagy
2021. júl. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
58%
38, 39 Erre ne válaszolj, mert nem tartozik ide, de akkor így azt feltételezem, hogy a magad örömének sem tudsz örülni az életben, bármit is elérsz, mert akkor azt már elérted. Vagy pl. ha van családod, vagy feleséged pici babád, akkor feltételezem annak sem tudsz örülni, ha a feleséged arról számol be, hogy ma végre evett rendesen a "baba". mert mi az hogy nem eszik a baba, a babának ennie kell oszt kész, így nő majd jó nagyra. Pedig ne tudd meg mennyi küzdelem van vele. Az meg már egyenesen Istencsászarság, ha a zöldséget is megeszi és nem "rí" a kinderbueno után, amiről tudod, hogy úgy sem adsz neki (nevelés kérdése amúgy). Szóval, ez egy nőnek nagyon fontos, és általában a nők lelekesen számolnak be ilyen piti dolgokról a párjuknak. Amit a férfiak nagyon apró semmit nem jelentő dolgoknak tudnak be. Viszont az embernek van empátiája, át tudod érezni, hogy ma a társam azon izgult, hogy egyen rendesen a gyerek és sikerült megetetnie... Kifejezed az örömödet a társad felé, erősíti a kapcsolatotokat, érzi a párod, hogy odafigyelsz rá. Ugyanígy egy munkahelyen, ha valakivel együtt örülsz, érzed, hogy nem tettél lényegében semmit, csak szóltál két jó szót, odamosolyogtál, adsz is és kapsz is, lehet máskor ő jön oda kedvesen hozzád. Ugyanígy itt, mihez viszonyítod, hogy kiporszívózott? Saját magadhoz? Egy takarítóhoz? Saját magához kell. Megtehette volna hogy henyél, vagy elmegy a barátjához, vagy drogozik és otthonról szedi a pénzt vagy elköltözik, vagy krvázik, vagy megöli az egyik családtagját, bocsánat már tényleg en lettem a gyogyika de naponta hallani rémesebbnél rémesebb sztorikat. És ő csak az állítólagosan nevezett barátjának elmondta, hogy ő igenis otthon besegít, erre meg a barátja lebzizza. Azert baráttól kapni fájdalmasabb, mint egy noname gyakorlóstól, nyilván rosszul esik neki. Viszont. Barát. Milyen barát az aki nem támogat? Gondolom akinek ebből nincs érdeke, és inkább leszólja a másikat. Ezzel csak annyi a baj, hogy ez nem barát. És igenis mire legyen büszke, a negatív felsoroltakra? Van aki meg ennyit sem segít. Erre? Ha nem érzed át ennek a jelentősségét akkor gond van, és kérj segítségét! Illetve senkinél nincs meghatározva, hogy mikor kell párjának lennie, mikortól kell gyereket szülni. Egyébként meg ő pont abban a korban van, hogy nincs lekésve semmiről. Nem értem mi alapján írod azt, hogy már ennek meg annak kéne lennie, főleg egy vadidegen embernél, aki csak ennyit osztott meg az életéből. Nem jó egyedül, viszont ahhoz empátia és alkalmazkodás kell. Na meg hogy ne bsszanak át. Viszont attól lehet örülni más legkisebb örömének, főleg ha erény is, és nem a rosszban látja a szépet. Ha ez hiányzik, akkor kezdj el dolgozni rajta, megéri!!!
2021. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!