Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted helyesen csinálom...

Szerinted helyesen csinálom vagy eléggé gáz?

Figyelt kérdés

21F vagyok.. születtem(2000.01.01) anyámmal és anyai szülökkel élek mivel apám, elhagyta anyámat. Dolgozok 2 éve.... van egy haverom ő 20 éves született(2001.05.03) dolgozik másfél éve, ő anyjával apjával, tesójávál él és annak gyerekeivel ,)

Dolgozik ad valamennyit haza azonban anyja mos rá stb, ez nem porszívózik, nem takarít, semmi ilyen "női" munkába nem vesz rèszt... én mosogatok 17 éves korom óta, beteszek a gépbe ruhàkat mosni, porszívózok, takarìtok, ma pl elmentem a postàra rezsit be fizetni ami régen papa feladata volt. A gàz diktàlàst is àtvettem ès örömmel csinàlom örulok ha segíthetek itthon,, haverok viszont ilyen hogy rezsi fizetés postán eszükbe se jut meg mosogatás mondtam ennek a havernak minden b*zinak elhordott...


2021. júl. 19. 13:04
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
90%
Veled, kedves kötözködő barátom, az a baj, hogy hímsoviniszta kis kuki vagy. Nálam a "favágós-szerelős" hozzászólásoddal vágtad el magad egyébként. Volt olyan párom, aki főzni nem tudott, takarítani nem takarított, ellenben még a konyhai polcokat is nekem kellett felszerelnem, meg mikor télen, a minuszuk közepén a kutya elrágta az olajradiátor kábelét, én raktam össze, hogy legyen fűtés, na meg, mikor a gipszkarton falat nekem kellett glettelni és festeni, mert "ő nem ért hozzá" (jelzem, én sem, csak nem voltam rest utánanézni és megtanulni). Ahol a mostani párommal lakunk, van egy majdnem akkora terasz, mint a lakás, nekem sen szakad le a kezem, ha én seprem össze a leveleket, szóval hagyjuk ezt "a nők csak a házimunkához értenek" faxságot, mert ettől nagyon bepöccenek.
2021. júl. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
26%
Ezeket meg nem olvasom el ugyhogy foloslegesen irtad le.
2021. júl. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
48%
41-es, csak egy észrevétel: A "kedves kötözködő barátom" helyett célszerű kiírni a számot, de még célszerűbb kiírni a dátumot, hogyha netán törlésre kerül a komment minél jobban beazonosítható legyen kinek szánod. Én pl személy szerint nem tudom, hogy ki innen a kedves kotozkodő barátod (érdekes kapcsolattartás, egyébként 😂😅), de ha egy számot írnál akkor tudnám hogy kinek szólt. Sajnos favagós-szerelős részt nem találtam a kommentek között. Kinek írtad? Ki a te drága barátod innen? 😂🤣 Kiégek komolyan, hogy miért kell személyeskedni vadidegen emberekkel.
2021. júl. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
42, ők, szia. :(
2021. júl. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
*ok
2021. júl. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
100%
Több választ is írt, ezért nem írtam számot. Még a második, vagy harmadik oldalon fejtette ki azt a véleményét, miszerint "ő fát hasogat, barkácsol, meg egyéb férfi munkát végez", ehhez képest a női házimunka pitsa. És bocs, de az ilyenektől kiakadok. (És nem, nem vagyok femináci, még mielőtt...😅).
2021. júl. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:

Megvan, köszi! Kicsit kiakaszt, mikor valaki barátom-ozik, haverom- ozik, kölyközik, bármilyen ellentéte is legyen a másikkal, de ezenkívül és a sértegetésen kívül, teljesen egyetértek a soraiddal. :)


43 voltam.

2021. júl. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
54%
Hat en el is mosogatok meg fel is porszivozok, csak nekem ez teljesen atlagos dolog es furcsa hogy valaki ezzel vag fel a haverjai elott(legalabbis probal) meg itt gyakorin is es akkor meg meglepodik ha valaki megszolja. Ez kb olyan mintha kiirnam hogy egyedul megtudok furodni, nem kell hozza anya, dicserjetek meg.
2021. júl. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
100%
Magadhoz viszonyítunk. Ügyes vagy! Tök jó dolog, ápolt leszel, az ápoltság bejön a normális nőknek, otthon sem rothad le tőled a lakás. Egyszerű a képlet! Senkit nem kell leszólni. ;) Nem nagy dolog pár biztató, jó szót írni.
2021. júl. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
De ha a kövi kérdésnél amit nezel két jó szót fogsz írni, tudjad én írnám a legnagyobb gratulációt. Neked óriási lépés. ;)
2021. júl. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!