Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted helyesen csinálom...

Szerinted helyesen csinálom vagy eléggé gáz?

Figyelt kérdés

21F vagyok.. születtem(2000.01.01) anyámmal és anyai szülökkel élek mivel apám, elhagyta anyámat. Dolgozok 2 éve.... van egy haverom ő 20 éves született(2001.05.03) dolgozik másfél éve, ő anyjával apjával, tesójávál él és annak gyerekeivel ,)

Dolgozik ad valamennyit haza azonban anyja mos rá stb, ez nem porszívózik, nem takarít, semmi ilyen "női" munkába nem vesz rèszt... én mosogatok 17 éves korom óta, beteszek a gépbe ruhàkat mosni, porszívózok, takarìtok, ma pl elmentem a postàra rezsit be fizetni ami régen papa feladata volt. A gàz diktàlàst is àtvettem ès örömmel csinàlom örulok ha segíthetek itthon,, haverok viszont ilyen hogy rezsi fizetés postán eszükbe se jut meg mosogatás mondtam ennek a havernak minden b*zinak elhordott...


2021. júl. 19. 13:04
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
88%
18-as, én, nő létemre, barkácsolok és bármit meszerelek a lakásban, na puszi.
2021. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 A kérdező kommentje:
13/16 kedves! Én nem vágok fel ezzel nem érdekel ki mitcsinál de olyan durva a mai fiatalság! Bulizni inni drogozni paráználkodni tudnak de se tanulni se tisztelni másikat, se semmibe segiteni nem tudnak! Es a fiatalok kb 65% ilyen
2021. júl. 19. 18:32
 23/67 anonim ***** válasza:
72%
Jaj ez a mai fiatalság duma... Elmondom neked hogy ez akkor is így volt amikor én voltam fiatal. Minden korban szeretnék a fiatalok bulizni meg paráználkodni ami sokszor a tanulmányi eredményük rovására megy. Ez szerintem soha sem fog változi.
2021. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
89%
Azért ne keverjük már a kettőt.. AZ hogy volt néhány deviáns hülye, meg hogy a tizenévesek fele cselédnek nézi a szüleit, nem ugyanaz.
2021. júl. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
66%
24. Nem arról beszéltünk higy lenézik a szüleiket. Hanem higy a bulizással vannak elfoglalva általában. De ezt most nem arra értettem higy nem tudnak elmosogatni mert buliznak, hanem az kérdező utolsó véleményére reagáltam.
2021. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
3%
Most meg kell dicsérni?
2021. júl. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
67%

Ebben csak annyi a gáz, hogy kiírtad a szül. dátumokat. Ilyeneket nem írunk ki/nem adunk meg csak úgy.


Egyébként nagyon becsülendő, hogy ilyeneket megcsinálsz. Ha majd magadra fogsz maradni, vagy úgy hozza az élet, hogy elköltözöl, akkor nem életképtelen nyomikent fogsz másokon élősködni, hanem el tudod látni magad. Egy kapcsolatban is nagyon fontos, hogy ilyeneket megcsinálj, persze egyensúlyban a másik munkájával (nem árról van szó, hogy mindent neked jell csinálni). Ha a haver kiröhög, két okból szakítanám meg vele a kapcsolatot: lusta/életképtelen, illetve nem haver az aki kiröhög. Nem értékeli a munkát. Vigyázz később rád ne szálljon. Én ismeretlenül is büszke vagyok rád! :) Ha tanulsz, bármit csak legyél jó benne, akkor megadsz magadnak minden lehetőséget a boldogulásra.


30N

2021. júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
84%

16, Írj ki te is egy erényt, és olvashatod "önelégült pofával". Nem itt kell irigykedni, és suletlen ségeket összehordani. Látszik, hogy csak az irigység beszél belőled, mert most végre, nem belekötnek a kérdezőbe, hanem képesek leírni két jó szót. De mondom, hajra, írj te is ki kérdést...


Kérdező, semmit ne vegyél magadra abból amit ír.


Előző voltam.

2021. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
14%
Mire vagyok irigy? Arra hogy kimossa a ruhait? Erre aztan nagyon irigy vagyok. Kerdest meg irj ki te, nekem nincs szukesegem masok elismeresere. Csak szanalmas, hogy a kerdezo azert hiszi magat jobbanak mert o porszivozik meg ruhat most xdd. Atyaisten
2021. júl. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
12%
Haverod meg barmikor vendegem egy italra. Minden tiszteletem az ove, hogy nem borul elotted terdre mert kiporszivoztad a szobadat. Itt lassan mar kulon vallast alapitanak aminek a porszivozo 21 eves(szuletetet 2000.01.01) lesz az Istene
2021. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!