Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Színt valljak vagy hallgassak?...

Színt valljak vagy hallgassak? A torténet ott kezdodik, h elvált anyuka vagyok és a jelenlegi párommal babát várunk.

Figyelt kérdés
Ezzel semmi gond nincs, nagyon szeretjuk egymást, de elkovettem egy szornyu hibát. Aludni sem bírok miatta. A párom nem tudja, h csak akkor váltam el hivatalosan amikor már 3 honapja egyutt voltunk.ugy tudta,h már rég megtortént.szégyellem magam miatta, de az exxel tényleg nem éltunk egyutt akkor már 2 éve, szoval társam nem volt csak papíron. amikor bemutattak minket egymásnak, az illeto mondta neki hogy elvált vagyok.Ugyhogy nem tudtam mit tenni abban a helyzetben. hallgattam..félek h elveszítem, de hogy mondjam el neki?mindennél jobban szeretem és ugy érzem tényleg o az igazi. Aki tud kérem segítsen a tanácsával.koszi
2010. aug. 29. 15:28
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
92%
Szia! Ugyanmár!!!! Arról nem tehetsz, hogy sokáig folyt a válóper és lélekben régen elváltatok! Nem is hazudtál neki! Mondd el neki így simán, hogy akkor lett hivatalos a válás,akkor volt az utolsó papírmunka, de már nagyon régen elváltatok. Te kerítesz túl nagy feneket a dolognak, ez egy pitiáner ügy, csak gondolom a terhesség miatt is súlyosabbnak érzed. Semmi gond nincs ezért nem fog rád haragudni :)
2010. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
61%
miért kellene most ezt elmondanod?akkor eddig hogy aludtál?
2010. aug. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
:)koszonom, ez jol esett.csak mindig tulparázok ilyen dolgokat.de azt tudom,h rosszul fog neki esni.másfél éve vagyunk egyutt, szoval a válás nem tegnap tortént(gondolom ha csak most tettem volna meg az o tudta nélkul még el is hagyna), csak az a gond igazábol,h apasági nyilatkozat lesz és ott fog virítani a válásom dátuma. elore rosszul vagyok miatta:((
2010. aug. 29. 15:37
 4/39 anonim ***** válasza:
86%
Emiatt ne parázz, ha a párod igazán szeret, ilyen piti dologgal nem fog törődni!!!
2010. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
86%
Továbbra sem értem min problémázol szépen nyugodtan mondd el a történteket, semmi baj :)
2010. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
remélem igazatok van.az exxel még olyan papírunk is van amit kozjegyzo hitelesített,h miota nemvagyunk egyutt, még akkor is ha papíron házasok maradtunk.(ez a ház miatt volt)gondoltam még ezt is megmutatom majd neki, de lehet teljesen tulreagálom és igazatok van.
2010. aug. 29. 15:43
 7/39 anonim ***** válasza:
94%
Persze, hogy túlreagálod, hatalmas marhaságon aggódsz éppen. Én a kérdésedet olvasva minimum azt hittem, hogy nem tudod kitől van a gyereked! :D De így ezt a problémát látva elmosolyodtam :) Jogilag számít onnantól a válás, hogy nem vagytok házasok. Ti amióta nem éltek együtt csak a tárgyalások kötöttek össze. Semmit nem követtél el a jelenlegi párod ellen. Inkább ne sírj hanem virulj a babától és nézd a névjegyzéket :):)
2010. aug. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
apasági nyilatkozathoz kelleni fog a válási papir?
2010. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
koszi lányok...totál hulyének érzem magam és gyerekesnek.jovohéten megyunk kirándulni kettesben(anyum vigyáz a lányomra)gondoltam ha olyan lesz a hangulat elmondom.nehogy ha a nyilatkozatra kerul sor akkor álljon ott elképedve szegény.
2010. aug. 29. 15:45
 10/39 A kérdező kommentje:
igen kell a válási papír annak is a lepecsételt változata(amit csak most tudtam meg, de az mindegy mert visszamenoleg ráírják a dátumot a bíroságon, h mikortol jogeros)mert ha pl. nem telt el 300 nap a válás ota akkor a baba az ex férj navét kapja(sajnálatos modon)utána persze , ezt meg lehet támadni de jogilag ez így van sajna.
2010. aug. 29. 15:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!