Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Színt valljak vagy hallgassak?...

Színt valljak vagy hallgassak? A torténet ott kezdodik, h elvált anyuka vagyok és a jelenlegi párommal babát várunk.

Figyelt kérdés
Ezzel semmi gond nincs, nagyon szeretjuk egymást, de elkovettem egy szornyu hibát. Aludni sem bírok miatta. A párom nem tudja, h csak akkor váltam el hivatalosan amikor már 3 honapja egyutt voltunk.ugy tudta,h már rég megtortént.szégyellem magam miatta, de az exxel tényleg nem éltunk egyutt akkor már 2 éve, szoval társam nem volt csak papíron. amikor bemutattak minket egymásnak, az illeto mondta neki hogy elvált vagyok.Ugyhogy nem tudtam mit tenni abban a helyzetben. hallgattam..félek h elveszítem, de hogy mondjam el neki?mindennél jobban szeretem és ugy érzem tényleg o az igazi. Aki tud kérem segítsen a tanácsával.koszi
2010. aug. 29. 15:28
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Bolhát csinálsz az elefántból. Én tudom hogy nem épp könnyű dolog a pároddal közölni ezt, de ha igazán szeret téged akkor nem fog elhagyni egy ilyen dologért. Nem csaltad meg nem hetyegtél mással akkormeg vedd a bátorságot és közöld vele, mert igenis joga van tudni!Persze biztos nem lesz tőle boldog, de ha ilyenért elhagyna, ne haragudj akkor meg se érdemelt téged.
2010. szept. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Elefántot csinálsz a bolhából..bocsi fordítva, csak siettem:D
2010. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
A rettegésnek, meg az önmarcangolásnak semmi értelme, sőt! Ezzel valóban árthatsz a babának és akkor aztán joggal haragudhatsz magadra is és a párod is rád.
2010. szept. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Tudom.Már annyi variácio átment a fejemben, de a vége az lesz h elotte fogom elbogni magam és majd kibukik belolem..azt meg azért nem szeretném.De azt sem tudom hogy kezdjek hozzá...tényleg már betegesen rettegek,és már akkor is a bogés határán állok, ha megkérdezi na kicsim mikor megyunk terhes nacit venni neked?értitek....olyan mintha kihasználnám, pedig a kettonek semmi koze eygmáshoz...annyira belelovalltam magam a dologba h ebbe fogok tonkre menni.
2010. szept. 16. 13:34
 35/39 anonim ***** válasza:
88%

na haragudj, de te HÜLYE vagy. basszus, ne csináld már.

egyrészt, nem tettél semmit rosszat, nem ártottál senkinek, stb. ez a dolog nem oszt-nem szoroz, egyszerűen nincs tétje. a KOMOLY gondokkal foglalkozz, ne ilyen pitiáner baromságokkal, az ég áldjon meg! koncentrálj a közös gyerekre, hogy szeretitek egymást. ÉS szedd össze magad, állj elé, és mondd el, hogy tudod, hogy hülyeség és már elmúlt, de nyomaszt, ezért szeretnéd ezt elmondani. Szerintem ki fog nevetni. Attól, hogy papíron még a volt férjed felesége voltál, már vele voltál és őt szeretted.

Basszus, ha ennyit nem tudsz vele megbeszélni, miért vagy egyáltalán vele, miért csináltatok gyereket? egy kapcsolatban nehezebb dolgokat is muszáj együtt megbeszélni, és átvészelni. ilyenen pattogni, hihetetlen.

bocsi, de nagyon kiakadtam. szedd össze magad, ne legyél már ilyen beszari.

2010. szept. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
79%

az utolsó válaszolónak tökéletessen igaza van!

Szedd össze magad!!!! ez nem egy olyan végzetesen nagy dolog.

2010. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi gond, nem tettel rosszat, nem csaltad meg, DE ha nem mondod el, akkor az hazugsag es joggal fogja azt gondolni a parod, hogy valamit el akartal ezzel elole titkolni. En elmondanam a helyedben. Ezzel nem csaltad ot meg, szoval ne erezd magad rosszul.
2010. szept. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Igen, de a sokáig" dédelgetett" "titok",egy ido után olyan elmondhatatlan...azt sem tudom,hogy fogjak hozzá. ultessem le és mondjam,h a válásomrol szeretnék beszélni, amirolsoha eddig nem is beszéltunk...akkor gondolná csak, h itt valami más is van-pedig nincs.mert tuti megkérdezi,miért csak most mondom...és erre nem tudok mit válaszolni.
2010. szept. 17. 08:57
 39/39 anonim ***** válasza:
Itt más a probléma, mint amit te annak látsz vagy bevallasz. Idézek tőled egy mondatot. "csak rettegek,h elhagy,mert tudom mennyire szeret" Ha annyira szeretne mint ahogy írod, akkor nem félnél hogy elhagy. Vagy szeret, csak te ezt igazából nem hiszed el a szíved mélyén, mert talán te nem szereted magad. Max azt gondolhatnád, hogy rosszul fog esni neki, de ilyen dologért nem hagy el senki senkit akit igazán szeret. Tele vagy félelemmel és bizonytalansággal. Azért írom ezt, mert régi önmagamra ismerek, aki minden apró nézeteltérésnél azt gondoltam, hogy elhagy a párom, akinek ez esze ágában sem volt, én mégis rettegtem. Valamilyen pszichés problémával küzdesz, amit jó lenne feltárni, mert ha nem teszed, ilyen rettegésben fogod leélni az életed. Én is minden variációt kipróbáltam gondolatban sztorinak ilyen és hasonló esetekben, és vért izzadtam, féltem, stb. mert mindig azt hittem el fog hagyni a párom. A vége az lett, hogy én szakítottam vele 8 év után mert nem bírtam a stresszt. És csodák csodája, egy évet külön voltunk, láttam hogy nem dől össze a világ nélküle sem, és már nem rettegtem, mert önmagamban megtaláltam a békességet. A sztori vége, hogy most újra együtt vagyunk egy éve, de már jóval felszabadultabb vagyok, és sokkal jobb a kapcsolatunk. Az őszinteség végül mindig a legjobb út, akárhányat is kipróbálsz előtte.
2014. máj. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!