Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Színt valljak vagy hallgassak?...

Színt valljak vagy hallgassak? A torténet ott kezdodik, h elvált anyuka vagyok és a jelenlegi párommal babát várunk.

Figyelt kérdés
Ezzel semmi gond nincs, nagyon szeretjuk egymást, de elkovettem egy szornyu hibát. Aludni sem bírok miatta. A párom nem tudja, h csak akkor váltam el hivatalosan amikor már 3 honapja egyutt voltunk.ugy tudta,h már rég megtortént.szégyellem magam miatta, de az exxel tényleg nem éltunk egyutt akkor már 2 éve, szoval társam nem volt csak papíron. amikor bemutattak minket egymásnak, az illeto mondta neki hogy elvált vagyok.Ugyhogy nem tudtam mit tenni abban a helyzetben. hallgattam..félek h elveszítem, de hogy mondjam el neki?mindennél jobban szeretem és ugy érzem tényleg o az igazi. Aki tud kérem segítsen a tanácsával.koszi
2010. aug. 29. 15:28
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
:))bocsi akit le leányoztam:)szoval mindenki segítségét koszonom, jol esik és szukségem is volt rá.
2010. aug. 29. 16:01
 22/39 anonim ***** válasza:
84%

Itt számomra az az egyetlen "bűn", hogy titokban intézted a válópert, úgy mentél el a tárgyalás/ok/-ra, hogy otthon nem mondtad meg az igazat. Ez pl nekem is nagyon rosszul esne, ha így tenne a párom, akivel együtt élek, akivel minden nap beszélgetünk arról, hogy telt a napja. Elég furcsa lenne, ha ilyen "apróságot" elfelejtene elmesélni, hogy aznap volt a válópere...


Azért a nagy beszélgetés előtt erre mindenképpen találj ki valami elfogadható magyarázatot.

2010. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
most már csak az a kérdés hogy hogy kezdjek hozzá.
2010. aug. 29. 16:09
 24/39 A kérdező kommentje:
a tárgyalás igazábol 15 perc volt, mivel mi mindenrol meg voltunk egyezve.beleértve a tartásdíj osszegét is.A bírono elmondta amit kellett és ennyi volt.
2010. aug. 29. 16:11
 25/39 anonim ***** válasza:
Én ezt értem, de valamit csak mondtál otthon, mikor elindultál a bíróságra, hogy hová mész, nem? Itt nem arról van szó, hogy mennyi idő volt, hanem maga az elv. Ilyeneket nem szabad titkolni, mert ezek fontos állomások az ember életében és aki iránt bizalommal vagyunk, az előtt nem titkolunk ilyesmit.
2010. aug. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
tudom, ezt kellett volna,vagy már az elején mondjuk másnapszoba hozni(már amikor osszejottunk), de amikora váloper zajlott neméltunk egyutt még.csak most koltoztunk ossze.igen tudom,kifogások, hulyeség..de ezen már változtatni aligha tudok.
2010. aug. 29. 16:20
 27/39 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg most, hogy jön a baba, már túl nagy jelentőséget nem tulajdonít majd neki, viszont mindenképpen mondj el neki mindent, mielőtt az apasági nyilatkozatot kell megtennie, mert annál kínosabb nincs, ha idegenek előtt kell megtudnia a teljes igazságot, még ha apróság is.
2010. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
énis ebben bízom, de az hogy babát várok nem ment fel ez alol, ugy értem attol még nem leszek kevésbé bunos.csak rettegek,h elhagy,mert tudom mennyire szeret. bár az igazságnak nagyobb hatalma van, gondolom ha hazudnék még porul is járhatok.mert a dátumot át lehet írni és csak a fo pecsétre mondani,h hát akkor lett csak hitelesítve.a hivatalban természetesen az eredetit mutatnám.ilyen okorségeken agyalok kozben tudom h rohelyes és onzo dolog.baromira félek akkor is.
2010. aug. 29. 16:36
 29/39 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal rosszabb, ha még egy újabb stiklit csinálsz és esetleg az is kiderül, mert abból már tuti nem jössz ki jól.
2010. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
sziasztok...sajnos még mindig nem sikerult elmondani...nem volt bátorságom.annyit idegeskedem rajta, h már sikerult leadnom 3kilot, ami a babának nagyon nem jo.rettegek,h elhagy miatta.nem tudom hogy kezdjek hozzá.Kemény feju ember és tudom h ebbol bajok lesznek.
2010. szept. 16. 12:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!