Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Színt valljak vagy hallgassak?...

Színt valljak vagy hallgassak? A torténet ott kezdodik, h elvált anyuka vagyok és a jelenlegi párommal babát várunk.

Figyelt kérdés
Ezzel semmi gond nincs, nagyon szeretjuk egymást, de elkovettem egy szornyu hibát. Aludni sem bírok miatta. A párom nem tudja, h csak akkor váltam el hivatalosan amikor már 3 honapja egyutt voltunk.ugy tudta,h már rég megtortént.szégyellem magam miatta, de az exxel tényleg nem éltunk egyutt akkor már 2 éve, szoval társam nem volt csak papíron. amikor bemutattak minket egymásnak, az illeto mondta neki hogy elvált vagyok.Ugyhogy nem tudtam mit tenni abban a helyzetben. hallgattam..félek h elveszítem, de hogy mondjam el neki?mindennél jobban szeretem és ugy érzem tényleg o az igazi. Aki tud kérem segítsen a tanácsával.koszi
2010. aug. 29. 15:28
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
85%

Igazán nem olyan nagy bűnt követtél el, én nem is nevezném bűnnek - hisz valóban külön éltetek már rég, ezt még bizonyítani is tudod papírral , ahogy nekünk leírtad, mondd el neki, hogy mikor bemutattak benneteket egymásnak, hülyén jött volna ki, ha egyből tiltakozni kezdesz, hogy nem, még nem váltunk el papíron... később meg már nem is akartál beszélni róla, örűltél, hogy vége volt a procedúrának, de erre nem is gondoltál, és kész! Hisz jön a közös babátopk, ez nem lehet probléma! - kell ennél nagyobb bizonyíték a szerelmetekre? Ugye hogy nem :)

Sok Boldogságot Nektek!

2010. aug. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ha teljesen közömbösen, nyíltan, egyenesen elmondod a tényeket és nem kezdesz el ködösíteni, izgulni, akkor a párod is hasonlóan fog reagálni és nem érdekli különösebben a dolog. főleg hogy van papírod a különélésről már régről.
2010. aug. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
koszonom.tényleg már a sírás folytogatott, pedig az a nyilatkozat csak januárban lesz ,demár most ezen rágodtam. de igazatok van teljes mértékben.Nem bántottam, nem csaltam meg...ez a kis dátum probléma remélem megbocsájthato.
2010. aug. 29. 15:53
 14/39 anonim ***** válasza:
73%
Viszont abban valóban hibáztál, hogy már az együttélésetek alatt titkoltad a válópert és úgy intézted az ügyeket, hogy neki erről nem szóltál. Ezt én is zokon venném a páromtól, ugyanis ez számomra azt mutatná, hogy nincs bizalommal irántam és ha ilyesmiben tud a hátam mögött intézkedni, akkor mire számíthatok még tőle?
2010. aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a te esetedben már abszolút részletkérdés volt, hogy jogilag még házasok voltatok... nem csináltál semmi rosszat.
2010. aug. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem az apaság vállalásáról kell nyilatkozni.Ennek semmi köze a váláshoz.

Egyébként nem lány vagyok, hanem kisfiú, már sok évtizede.

2010. aug. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
ezt én is tudom.Csakhogy akkor tényleg hulyén jott volna ki és azota ha hiszed ha nem soha szoba sem kerult a válás, illetve annak folyamata.ez miatt is érzem magam olyan pocsékul.
2010. aug. 29. 15:58
 18/39 anonim ***** válasza:
27%

Szia!


Mondd el neki. Sok embernek van kapcsolata, amíg még megy a válóper. Ismerek olyanokat, akik 6 évig nem tudtak elválni papíron is, valami hülye közös garázs miatt. Akkor 6 évig ne legyen senkijük? Ne parázz, a végén csak jót fogsz nevetni rajta, hogy így rágtad a körmöd.

L/19

2010. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
50%

Nem valóban ott lesz a papír, mert ha nem telt el 300 nap akkor az ex nevére fog kerülni a gyerek, szóval tényleg meg fogja tudni, de a kérdező bűnt nem követett el, egyszerűen nem tette szóvá. És? Nem éltek együtt, semmit sem tett! Én a helyedben most boldog lennék a születendő babával és a lányommal és várnám hogy hazajöjjön a párom :) Bolhából csináltál elefántot :)


Én tényleg lány vagyok :) 21/N

2010. aug. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagy hülye, "csak" szereted a párodat :) Tényleg túlrinyálod (finoman kifejezve) :D Ti már régen elváltatok!!! Neked az elválás nem a pecsét idejét jelenti a papíron, hanem amikor tényleg elváltatok. Ennyi. ez az egész nem téma. 2 éve elváltatok és csak jóval később mondták ki hivatalosan a hatóságok. Kit érdekel? :D Sok boldogságot!
2010. aug. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!