Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, hogy nem akarom a...

Jogos, hogy nem akarom a gyerekem elsö szülinapját máséval összevonva ünnepelni?

Figyelt kérdés

A kisfiam lassan 1 éves lesz. A sógornőm (férjem testvére) párjának 2 nappal később van a születésnapja, mint a fiamnak.


Már amikor meglett a szülés dátuma, akkor mondták, hogy lehet majd együtt tartani a szülinapjukat, ami akkor sem tetszett, de nem mondtam semmit, gondoltam, minek csináljam előre a feszkót. Most jeleztem már nekik, hogy várjuk majd őket a fiunk szülinapjára, mire mondta a sógornőm, hogy akkor majd hoznak ők tortát a párjának...


Én kérdeztem, hogy miért, hát ők nem csinálnak neki szülinapi bulit...? Még nem válaszolt azóta.


A lényeg, hogy mi nem szeretnénk együtt tartani a két szülinapot, pláne az elsőt, szerettük volna, ha az egy különleges alkalom, amikor csak a kisfiamat ünnepeljük, csak róla szól, az ő első saját kis szülinapja. A sógornőmékkel amúgy is ritkán találkozunk, a párjáért se vagyunk oda, így főleg nem akarunk közös szülinapot.


Most ezen megsértődnétek, ha a gyereknek szülinapja lenne, ti még nem kapjátok ott tortàt? Még se ennénk kettőt...



2021. aug. 16. 22:18
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
56%

Egy egyevesnek babzsurt szokas tartani. kesobb is gyerekekkel, animacioval,gyerekjatekokkal unnepelnek a gyerekek. Nagyon aranyos egy ilyen babazsur. Sogorod hany eves, babazsurra vagyik? Malnaszorppel akar kocintani , luftbalont akar eregetni,plusmacival akar jatszani?

Szerintem egy egyeves szulinapja nem osszemoshato egy felnott ferfi szuletesnapjaval.

2021. aug. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
22%
Hihetetlen milyen cécót képesek csinálni egyesek...
2021. aug. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem mindig normálisan (egyedül) kéne ünnepelni. Az első pont nem neki szól, hanem nektek, nem fog rá emlékezni. Az meg milyen már, hogy majd 10 évesen másokkal ünnepeljen, mert a szülei már kiélvezkedték magukat.
2021. aug. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
89%
Megmondjátok külön szeretnétek és pont.
2021. aug. 17. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
26%
9es, anyósod lehet mellékszereplő? Vagy az ő ugyan annyit érő szülinapja nem olyan fontos? Gondolom te kiverted volna a balhét ha anyósodék a gyereked elé vágnak egy gagyi zsúrtortát míg anyósod kapja a rendes nagy tortát. Te is jó nagy ősmami lettél, aki miután megszült tojik mindenki érzéseire csak a picibabucikahusika lényeg.
2021. aug. 17. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
40%

A gyereket kb rohadtul nem fogja érdekelni, hogy nem csak ő az ünnepelt. A te pici lelkecskéd fog sérülni...


Megnéztem volna az arcod, mikor az apósom meghalt a lányom első születésnapjának hajnalán.

2021. aug. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
40%

Egy egyéves gyerek semmit se fog felfogni az általad szervezett buliból, így szerintem nem tragédia ha a szülinapi bulik össze vannak vonva.

Magamból kiindulva vennék valamit az egyéves gyereknek és nálatok egy 10 perces jópofizás után mennék a dolgomra.

2021. aug. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
14%

"Gyorsan tisztáztuk, hogy a gyerek nem lesz mellékszereplő aznap, ezért amíg neki fontos vagy nem kéri másképp, rendesen őt fogjuk köszönteni aznap."


Hja, anyóst le kell xarni, őt nem kell megünnepeli, neki nincs születésnapja. Ugyanmár, végülis a férjed anyja, a gyereked nagymamája, de kakkantani kell ra. Bakker....

2021. aug. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
73%

Mondjuk én annyiban nem értem nekem is tartottuk egyben az unokatesommal a szulinapot de két hasonló korú ( 2 ev korkülönbség ) lány hasonló bulit akar....

De a gyerekzsúr lufik,torta maszatolása, Bogyó es Babóca zene nem egy felnőtt férfi bulijára való. Mint ahogy fordítva sem, egy 1 éves gyereknek sem valo a felnőtt buli ahol mondjuk dohányoznak , hangosan énekelnek esetleg obszcén dalokat, italoznak ...

Még csak nem is egy kategória a kettő nem értem hogy képzelték el ezt.

2021. aug. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
90%
Nekem lesülne a képemről a bőr, ha odaállítanék egy egyéves szülinapra egy tortával, hogy ezt magamnak hoztam, mert nemsokára szülinapom lesz, ünnepeljetek engem iiiiis! És mit csinál, odaül az etetőszék mellé papírcsákóban bazsalyogni a képeken meg elfújja a gyertyát az egyéves elől? Nevetséges 🤣 mondd meg a sógornődnek, hogy nem akarod, hogy kínos legyen egy felnőtt férfinek a kisbabás szülinap, tartsák meg külön.
2021. aug. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!