Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más családokban is sok az...

Más családokban is sok az esküvő mostanság? Anyagilag nem visel meg?

Figyelt kérdés
Nagy család vagyunk, sok unokatestvérem van és most jelentette be idén a 4. hogy novemberben összeházasodnak, ami persze nagyon szuper dolog, de már volt 2 a családban július óta, lesz egy szeptemberben is plusz egy barátnömnek is. A problémám ezzel csak az, hogy anyagilag elég megterhelő. Kicsit bűntudatom van, mert együtt kellene velük örülnöm. A barátnőmnek így is szűkösebb összeget adok, bár nagyon szeretem, de sajnos nem fér bele több. Viszont családon belül más a helyzet, ott úgy érzem illik kicsit többet adni. Ti hogyan álltok ehhez?
2021. szept. 1. 13:06
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
11%

Nálunk nem.

És most mit csináljunk veled, kérdező????

2021. szept. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
15%

Én idén egy esküvőn sem voltam, sajnos,. Azért sajnos,mert imádom az esküvőket. Bár én hangszeres művész vagyok és az egyik ajándékom általában egy meglepetés szerelmes dal, amit néhány művésztársammal adunk elő a polgári esküvőn meglepetésként. Ezenkívül szoktam pénzt is vagy konkrét ajándéktárgyat is venni az ifjú párnak.

Kérdező, ha esetleg szépen tudsz verset mondani, adj elő a nagy napon egy verset a polgárin és az is emeli az ünnepség fényét és kevésbé ciki, ha nem tudsz annyi pénzt adni, amennyit szeretnél.

2021. szept. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
75%
Abszolút nem. Szerintem a legutóbbi esküvő, amin voltam, kb 2004-ben volt.
2021. szept. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
34%
Amúgy ez az esküvő dolog a modern kor legnagyobb rongyrázása. Szégyen, aki manapság ilyen baromságokra költ, vagy hitelt vesz fel. Meg is érdemli, hogy eladósodjon.
2021. szept. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
75%
Miért lenne sok? Eddig se volt sok. Modjuk unokatesómék összeházasodtak, egy néger faszit vett el külföldön. Minket mondjuk nem hívtak meg...
2021. szept. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!